Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko kelionės dokumentai

Mamytes, gal kuri zinote kokiu dokumentu reikia 2 menesiui pypliui norint keliauti kartu su teveliais? Na, kelione ir Europos sajungos i europos sajunga rolleyes.gif Ir per kiek laiko padaro?
Atsakyti
Reikia tik Lietuvos R. paso, o jį padaro normalia tvarka per 4 savaites (30 litų), pagreitintai (60 lt.) per 5 dienas ir galima dar brangiau ir greičiau smile.gif
Nueik į pasų poskyrį (pagal gyvenamą vietą) būtinai su savo pypliu, nunešk jo pasines nuotraukytes (tik 1 išsikerpą, o kitas grąžina), gimimo liudijimą, savo ir vyro pasus ir čekiuką iš banko, kad sumokėjai pinigėlius (įmokos kodas - 5740). Prašymą reikės užpildyti vietoje. Atrodo nieko nepamiršau g.gif
Gali rasti visą info migracijos saite (www.migracija.lt)

Sėkmės keliaujant su tokiu pypliu wink.gif
Atsakyti
Mes darėmės per 5 dienas, ir kadangi matė kad su pypliuku, tai niekur neužlaikė, labai greit priėmė, o pasu džiaugsimės ilgai - pasidarėm pernai rugpjūčio mėn. o galios net iki 2005 rugpjūčio thumbup.gif va jau 3 keliones pravertė. Tik nuotrauka lieka ta pati pase - mažo mažo leliuko 2.gif
Atsakyti
O tai buna pasas ar asmens tapatybes kortele? Jezau, taigi prisiminiau, kad ir pati paso neturiu blink.gif
Atsakyti
QUOTE (asara @ 2004 07 22, 09:37)
O tai buna pasas ar asmens tapatybes kortele? Jezau, taigi prisiminiau, kad ir pati paso neturiu blink.gif

bent pernai rugpjūtį kai darėm, tai dar buvo pasas. Nuo kada ta tvarka su kortelėm prasidėjo tiksliai nepamenu, bet mes gavom žalią pasą smile.gif .
Atsakyti
Va dabar as jau tiksliai zinau, kad vykstant uz Lietuvos ribu reikalingas pasas, Lietuvoje uztenka tapatybes korteles. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (asara @ 2004 07 22, 12:11)
Va dabar as jau tiksliai zinau, kad vykstant uz Lietuvos ribu reikalingas pasas, Lietuvoje uztenka tapatybes korteles. rolleyes.gif

teisingai žinai laugh.gif Nors į kai kurias ES šalis vykstant užtenka ir kortelės wink.gif

Valstybės, kurios yra atsiuntusios pranešimą apie Lietuvos Respublikos
asmens tapatybės kortelių pripažinimą galiojančiomis kelionėms:

Belgijos Karalystė
Čekijos Respublika
Danijos Karalystė
Estijos Respublika
Italijos Respublika
Jungtinė Karalystė
Kipro Respublika
Latvijos Respublika
Lenkijos Respublika
Liuksemburgo Didžioji
Nyderlandų Karalystė
Prancūzijos Respublika
Slovakijos Respublika
Slovėnijos Respublika
Suomijos Respublika
Vengrijos Respublika
Vokietijos Federacinė

Bet gal geriau pasidarykit pasus, tai tikrai problemu neturėsit smile.gif
Atsakyti
turiu toki klausima. zhinau, kad vaikui vykstant i uzhsienio valstybe su vienu ish tevu reikalingas kito tevo sutikimas keliauti. istatymus ir tvarka perskaichiau. i uzhsieni ishvykome visa sheima, todel jokiu sutikimu nerasheme. bet parvykti planuojame atskirai, ty ash su vaikais vyksiu i lietuva viena, o tevas atvyks veliau. AR REIKIA TEVO SUTIKIMO MAN SU VAIKAIS VYKTI I LIETUVA?
Atsakyti
O man reikėjo tėvo sutikimo grįžtant su vaiku vienai į Lietuvą...grįždinėjau 6 kartus, visus kartus tikrino.
Atsakyti
QUOTE (Soul @ 2004 07 22, 15:44)
O man reikėjo tėvo sutikimo grįžtant su vaiku vienai į Lietuvą...grįždinėjau 6 kartus, visus kartus tikrino.

rimtai? ash skambinau i konsulini skyriu vilniuje ir man pasake, kad tikrai tokio sutikimo gryzhtant nereikia. g.gif
o tu ish kokios shalies keliavai ir kada tas buvo? o i uzhsieny ishvykote kartu su vyru, ar atskirai?
Atsakyti
Važinėjau mašrutu Vilnus- Berlynas traukiniu. Kabindavosi kiekvieną kartą prie to leidimo- kad tipo jis ne notaro patvirtintas, o ambasadoriaus Vokietijoje, kad taip negalima. Ir aplamai visada prie to vaiko kabindavos- ilgiausiai tikrindavo sąrašus, liepdavo jį pažadint, žiūrėdavo ar atitinka nuotrauką, manęs klausinėdavo ar tai tikrai mano vaikas, gimimo data, netgi tikrindavo ar sutampa antspaudų datos mano ir vaiko pasuose ir t.t. Niu gal labai įtartinai atrodydavau...nežinau...Važinėdavau viena su vaiku šiaip- ir pirmyn ir atgal dažniausiai. Tai esu tiek vaizdų prisižiūrėjus, kad dėl viso pikto pasidaryčiau tą dokumentą (2 litai tik kainuoja notaro tas popieriukas), nes mačiau kaip moterį su vaiku išlaipino kažkur naktį ant LT-PL sienos, bet jį išvežinėjo vaiką iš LT. Ale dabar (po 05.01) gal net muitininkų nebėra? Gi Europos Sąjunga???
Atsakyti
Soul, neitiketina!

Kodel reikalingas notarinis sutikimas? Todel, kad be kito tevo ar abieju tevu zinios vaikas nebutu ISVEZTAS i uzsieni. Tuo tarpu, neileisti i LIetuva LIETUVOS PILIECIO - absoliuciai niekuo nepagristas dalykas! Mano vyresneles nieks neklausdavo to leidimo griztant. Is vis, retoj saly tie notariniai sutikimai apskritai reikalingi (as nezinau ne vienos kitos...). Vat, kai dukra skrido su treciuoju asmeniu i Prancuzija per Londona, tai londonieciai kazkodel ta notarini sutikima pasiliko sau. Ir nieko- pana ir Prancuzija pasieke, ir namo grizo be jokiu kliuciu. Na, nelogiska tiesiog, kad GRIZTANT butu sudarytos kliutys LIETUVOS PILIECIUI patekti namo.



Papildyta @ [mergetime]1090823942[/mergetime]
P.S. Ka tik paskambinau i URM Konsulines pagalbos skyriu. Patikino, kad notarinis sutikimas reikalingas tik ISVYKSTANT. Griztant jis nereikalingas.

Soul, jei koks pasienietis pradetu issidirbineti del to sutikimo GRIZTANT i LIetuva- uzsirasyk jo pavarde, pareigas. Tarnybini patikrinima tokiems ... dry.gif
Atsakyti