Įkraunama...
Įkraunama...

Ekstrinė kontracepsija - Postinor

Na, ne paslaptis, kad yra tokios tabletės.
Norėčiau, kad papasakotumėte, ar yra tekę jomis pasinaudoti? Kaip jautėtės, kada atėjo mėnesinės, o gal pastojot, ar turėjot kokių bėdų?
Atsakyti
jei panaudoji per 72 valandas tuomet po keleto dienu menesines po ju kaip ir turetu normaliai buti antros. jei laiku sunaudoji nepastosi. Po naudojimo nesklandumu su pastojimu neturejau. Siuo metu teko girdeti kad tik su receptu beparduoda...tiesa daug vartoti negalima iki 4 tableciu per menesi nes alina organizma. Cia tokia ekstrine kontracepcija.
Atsakyti
Na įdomu būtų, jei parduoda su receptu. Čia gi ekstrinė kontracepsija- nei numeriuko pas gydytoją receptui mūsų poliklinikoj per 72h negausi, o visiems registratūroj aiškint koks čia tau ekstra atvejis nesinorėtų blink.gif
Atsakyti
O parduoda su receptu ne siaip sau- viena labai patyrusi , rimta ginekologe pasidalyjo savo patirtimi- nuo Postinoro gali buti labai rimtas, sunkiai sustabdomas kraujavimas is gimdos, reikalaujantis rimto stacionarinio gydymo. Labai patare nerizikuoti.Ekstrinei kontracepcijai geriau naudoti paprastus sudetinius 3 cios kartos kontraceptikus, spirale , bet ne Postinor.
Atsakyti
Kaip ekstrinei kontracepcijai naudosi spirale? Tipo, suplyso prezervatyvas, strykt is rogiu, i budincia vaistine ir i ligonine pas budinti chirurga- idekit? biggrin.gif

Naudojau ta postinora labai seniai, pries kokius 5 metus. Nepastojau, bet krienas buvo - temperatura man nuo ju uzkildavo iki 38 ir 3 dienas laikydavosi dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 30 liepos 2004 - 17:55
naudojau kelis kartus, buvo ir pora kartu per menesi reikejo. labai sutrikdavo ciklas - menesines buvo 2 k/men, jauciausi labai blogai
Atsakyti
As neseniai naudojausi.. Pirkau be recepto beje. Isgeriau 2 tabletes (antra praejus 12 val.). Nieko blogo nepajutau, o ir menesines atejo laiku rolleyes.gif
Atsakyti
Mane tai pirmom valnadom ziauriai saltis kresdavo wink.gif
Ir tepliojimu buvo, bet siaip su menesinem viskas tvarkoj. smile.gif
Atsakyti
man išgėrus Postinoro mėnsinės paskubėjo ir šiaip buvau pikta,irzli
Atsakyti
QUOTE
Siuo metu teko girdeti kad tik su receptu beparduoda...

Na, gal tu netaip isgirdai ar supratai : kaip tik tvarka pasikeite pries kelis menesius- anksciau buvo su receptais, o dabar- be. Nes, kaip teisingai pastebejote, tai extrakontracepcija- as vaistininke.
Atsakyti
kad anksciau nebuvo receptu, tai tikrai galiu patvirtinti.
Logiskai mastant ir dabar neturetu buti, nes tada visoms kontraceptinems uzdetu.
Atsakyti
QUOTE (Žmogė @ 2004 07 31, 11:19)
Na, gal tu netaip isgirdai ar supratai : kaip tik tvarka pasikeite pries kelis menesius- anksciau buvo su receptais, o dabar- be. Nes, kaip teisingai pastebejote, tai extrakontracepcija- as vaistininke.

Kiek menu nebuvo ir nera su receptais.na nebent labai labai senai..kol nezinojau apie jas as rolleyes.gif rolleyes.gif Juk tai extrakontracepcija..na nezinau neteko man vartoti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte: 31 liepos 2004 - 20:58