Įkraunama...
Įkraunama...

Gražinam namus pačios

pasidalikim savo paprastomis idejomis,kaip pagrazinti savo namus pigiai ir greitai. juk kartais sauna i galva idomi mintis, tai nufotografuokime ir pasidalinkime jomis mirksiukas.gif

atsiprasau jei tokia tema jau yra, bet kazkaip neradau
blush2.gif

sitoki darba jau turbut ne viena darot, bet vistiek dar karta parodysiu blush2.gif as naudoju geliu vazele(kai jos prireikia viska ispilu ir geles merkiu) bet galima ir grazu buteli:pradedu vardint nuo apacios:aguonos,cukrus,grikiai,manai,kmynai,kokoso drozles,sokoladas,smulki makaronai(o siaip tai beriam ka turim)
user posted image

dar tuo paciu spinteles tvarkynu ir perdariau zvakes
(jas pigiai buvau pirkus ir zele beveik isdege,o indeliai liko) tai is krapsciau likucius:

user posted image
i isplautus ir sausus indelius ipyliau: ryziu,aguonu,grikiu ir istaciau po paprasta balta zvakute . planuoju padet virtuvej ant lentyneles ax.gif ax.gif is virsaus atrodo taip:
user posted image
is sono:
user posted image

Atsakyti
zvakiu indeliu panaudojimas - puiki ideja. labiausiai man patiko ta, kur su aguonom. visiskai balta su ryziais statyciau atskirai - tamsesneje vietoje. manau, kad pati ideja 'suzydetu', geriau atsiskleistu, jei savo sedevrus pastatytumete ne ant stiklinio pavirsiaus - butu didesnis kontrastas.
Papildyta:
uoj, "planuoju padet virtuvej ant lentyneles" praleidau,
atsiprasau.
Atsakyti
QUOTE(pukuota @ 2006 06 01, 21:38)
zvakiu indeliu panaudojimas - puiki ideja. labiausiai man patiko ta, kur su aguonom. visiskai balta su ryziais statyciau atskirai - tamsesneje vietoje. manau, kad pati ideja 'suzydetu', geriau atsiskleistu, jei savo sedevrus pastatytumete ne ant stiklinio pavirsiaus - butu didesnis kontrastas.
Papildyta:
uoj, "planuoju padet virtuvej ant lentyneles" praleidau,
atsiprasau.


aha,jau pastaciau. tik atlaisvint vieta reikejo blush2.gif
Atsakyti
negi niekas, nieko pacios nedaro ir viska tik perka? g.gif
Atsakyti
sluoksniukais supyliau manus, aguona ir dazyta pajurio smeli i paprastute vazele stikline ir gavos papuosimas. dar pelenine tevams ispaisiau su stiklo dazais.taip kad neperku visko:)
Atsakyti
QUOTE(levrete @ 2006 06 05, 14:49)
sluoksniukais supyliau manus, aguona ir dazyta pajurio smeli i paprastute vazele stikline ir gavos papuosimas. dar pelenine tevams ispaisiau su stiklo dazais.taip kad neperku visko:)


o dazyta smeli pirkai ar pati dazei? g.gif
Atsakyti
Žinai aš ansčiau labai daug visokių grožybių į butelius pylaiu, taip pat kažkuriais metais į gražias viskio taures supylusi kvapnios arbatos - dovanojau draugams Kalėdų proga, faina prisiminti, o dabar geriau nusiperku mažiau dulkstantį daiktą, nes įpač neuždengtos kruopos, greitai apdulka.
Kai prisiminsiu ka esu padariusi - parasysiu.
Atsakyti
QUOTE(iiinga @ 2006 06 07, 16:41)
Žinai aš ansčiau labai daug visokių grožybių į butelius pylaiu, taip pat kažkuriais metais į gražias viskio taures supylusi kvapnios arbatos - dovanojau draugams Kalėdų proga, faina prisiminti, o dabar geriau nusiperku mažiau dulkstantį daiktą, nes įpač neuždengtos kruopos, greitai apdulka.
Kai prisiminsiu ka esu padariusi - parasysiu.


bet kai pats darai vistiek maloniau nei pirktas daiktas g.gif
nu nesu as jau kazkokia darymo maniake, bet megztu grazias smulkmenas,o kartais pinigeliu pritruksta,ir nusibodusias pirktas gaila lauk mesti
doh.gif
Atsakyti
dar prisiminiau senus vazonus perdažinėjau įvairiomis spalvomis, su gėlytėmis, ornamentais ir t.t buvo labai grazu, tik matyt nekokybiški dažai, tai po metų atsilupinėjo. Šiaip namus pasipuošiu ir dabar: ant staliuko ryškios užuolaidos atraižėlė. o ant jos akmenukai. Senas knygas apvilkau vienodos oranžinės spalvos popieriumi, tai gražiai lentynoje atrodo. Prie vienspalvio megztinio primezgiau didelę gėlę, dabar labai madoje. Gaila dabar nuotraukų neturiu, bet pasistengsiu įeti.

o šiaip radau keleta dar minčių http://www.rojaussod...snis.php?id=982
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iiinga: 09 birželio 2006 - 13:06
va čia tai gera tema, nugi pasidalinkit kas tik turit idėjų, aš kažkaip dabar neprisimenu ką kur dariau g.gif reik pagalvot, ai aš į stiklinį butelį pildavau fairy lotuliukas.gif ir dar kažką, tai gaudavosi keliais sluoksniais buteliukas ir gražiai ir visai gerai bigsmile.gif
Atsakyti
Aš tai senų gėlių vazonus, tokius rudus, apsitrynusius, nudažiau įvairiom spalvom,įsodinau kaktusą [ nes dažiau guašu tai, kad nereikėtų daug laistyt, nes nubėgtų dažai jei apliečiau vazą] tai atrodo maždaug taip 4u.gif
user posted image
Atsakyti
pas viena pažystama mačiau butelije su siauru kakliuku užmarinuota dideli agurką biggrin.gif , niekaip nesupratau kaip jinai tai padarė, kol nepasake. O gal jus atspesit kaip tai padaroma?.
Bet vaizdas tai fainas. Sakiau šiais metais irgi reikes taip pasidaryti, tik reikia grąžu butelį surasti.
Atsakyti