Įkraunama...
Įkraunama...

Šukuosenos trumpaplaukėms

Paprastai temoje "Šukuosenos" pagrinde vien tik ilgiems plaukams visokios mandrybės, o trumpų plaukų šukuosenos beveik nemačiau.. verysad.gif
Taigi, norėčiau paprašyti pagalbos ir merginos, patarkit bei atsiųskit kokių nuotraukyčių kaip pasipuošti toms, kurių plaukučiai vos siekia pečius... mirksiukas.gif
Atsakyti
Įkeliu savo foto. Tik matosi iš vienos pusės.. Nugaroj man buvo sukelti plaukai susuktom sruogytėm. Šalia veleno, vienoj pusėj prisegta geltona rožė, kad būtų vaizdas vientisas ir proporcingas. Šviesiai sruogas dažė prieš vestuves, būtent šitai šukuosenai smile.gif
Bendras vaizdas buvo thumbup.gif , nes ir kirpeja ir makiažistė pasistengė smile.gif
Papildyta:
Čia iš kitos pusės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(novila @ 2006 06 20, 13:12)
Paprastai temoje "Šukuosenos" pagrinde vien tik ilgiems plaukams visokios mandrybės, o trumpų plaukų šukuosenos beveik nemačiau.. verysad.gif
  Taigi, norėčiau paprašyti pagalbos ir merginos, patarkit bei atsiųskit kokių nuotraukyčių kaip pasipuošti toms, kurių plaukučiai vos siekia pečius... mirksiukas.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolitux: 20 birželio 2006 - 13:48
radau šukuosenu trumpaplaukėms
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Man ši tema irgi labai aktuali drinks_cheers.gif
Nerandu ir aš pusilgiems (iki pečių) plaukam šukuosenų doh.gif
Atsakyti
sita man thumbup.gif
Papildyta:
sita irgi nebloga, mano manymu... g.gif
Papildyta:
g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolitux: 20 birželio 2006 - 14:21
Sveikutes, as turejau gana trumpus plaukus, irgi nezinojau, KA daryti vestuvems... scare.gif Bet netycia atejo mintis daryti sukuosena su sinjonu. Galit pasiziureti, jei matysis kurioj nors nuotraukoj...: http://pg.photos.yah...m/ph//my_photos

As buvau thumbup.gif labai patenkinta rezultatu. Tureti princesiskai ilgus plaukus buvo viena is mazos mergaites svajoniu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 06 20, 14:40)
radau šukuosenu trumpaplaukėms
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

na, cia tai tikrai nevestuvines sukuosenos schmoll.gif man ta pirma, didziausia nuotrauka patinka, visai graziai atrodo, jaunatviskai, bet tai kasdienines sukuosenos, man jos kazkaip puosniai neatrodo... g.gif o gal cia tik man, gal kam ir patiks, nes darys netradicines vestuves, be baltu pustu sukneliu ir nuometu, tada tokios sukuosenos labai thumbup.gif mano plaukai irgi siekia tik pecius, bet noreciau sukeltos i virsu sukuosenos, kad padarytu kazka ant galvos tokio, kad nesimatytu, jog plaukai vos vos pecius siekia blush2.gif bet jus teisios, laaabai sunku bent kazka rasti internete, as tai nei vienos nuotraukos internete neradau, kur butu is trumpesniu plauku padaryta sukelta i virsu grazi vestuvine sukuosena verysad.gif gal cia kas pametes kokiu graziu nuotrauku, gal kas turi... nes man tai irgi labai rupi ax.gif
Atsakyti
na aš taip pat visur bandžiau surasti trumpų plaukų šukuosenų,bet neradau.
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 06 20, 19:47)
na aš taip pat visur bandžiau surasti trumpų plaukų šukuosenų,bet neradau.

verysad.gif na, reiskia visoms sekasi vienodai verysad.gif vienodai blogai verysad.gif nu gaila, negaliu... o svarbiausia, kad ir kirpejos nezino, ka grazaus padaryt su trumpokais plaukais doh.gif buvau pries savaite vestuvese, tai kirpeja butu nieko nepadarius isvis su mano plaukais, jei as buciau nerodzius jai kur ka pasukti, pakelti, pavelti doh.gif bash.gif kazka padare ant virsugalvio ir pradejo purksti laku blink.gif sakau, palaukit, parodykit man ka padaret. parode. ziuriu - blink.gif blink.gif blink.gif atrodo, kaip su sage susisega panos plaukus ir galai nukara zemyn nesusegti. tai jis tuos galus graziai pavele, kad lygiai butu be atsisakojimu ir beveik iki kaklo nuleido. ir viskas doh.gif sakau, taigi sakiau, kad noriu, kad butu susukta, pasiausti galiukai, kad butu tokiu kaip baronkyciu ir galiukai nuo galvos atsikise visom kryptim ir su zele ar vasku nusmailinti, kad ant galvos butu grazus bardakelis. tai ji pradejo kazka sukt, ziuriu s... cia gaunasi. tai as tada galvoju, imsiu pati i rankas visa sukavima. imu sruogele, susuku ja, galiuka pasiausiu, ir tada sakau jai - noriu, kad sita sruogele va cia susegtumet, kad va taip atrodytu, tik pavelkit, nes smeigtukai isslys is plauku. tai ji viska dare, ka as pasakiau. pabaigoje atrode gerai, aciu man uz tai blush2.gif pas ja tikrai neisiu daugiau. pamasciau, kad ir drauge galejo mane taip susukuoti, buciau jai parodzius lygiai taip pat kaip ir tai atseit kirpejai rodziau unsure.gif tai dabar bijau savu vestuviu laukti. labai noriu surasti pirmiausia sukuosena, po to nebloga ir nebrangia kirpeja kaune ax.gif bet pirmoj vietoj rasti paveiksliuka, kuri pamacius sakyciau - o! jega! ir as tokios noriu! wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
na aš dar pajieškosiu
Atsakyti
Esu mačius natūroj labai gražiai sušukuotas jaunąsias trumpais plaukais, kuriuos puošia gyvos gėlės. Tik gaila, kad iš tų vestuvių neturiu kompe nuotraukų..
vienai buvo visi plaukai išdėlioti sruogelėmis ir prie jų pritvirtinti maži gėlių žiedeliai. atrodė pasakiškai, nes ir kukliai (nes saikingai žiedelių) ir puošniai.
gražiai atrodė nugaroj suimti trumpi plaukai ir papuošti balta kalija. (sagučių skaičių istorija nutyli rolleyes.gif )
Atsakyti