Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos pilietybės suteikimas

mamkos SOS, arba as visai durna, bet pasivaideno kad panasia tema jus jau snekejotes, bet nerandu sad.gif vakar vyras kalbejosi su vienu draugu, pas ji gime 2.gif ir turi nori ir jai kad butu LT pilietybe, tai as sakiau kad pasakyti kad cia siame skyrelyje yra info, o pati neberandu blink.gif ten situacija is serijos kad vos ne pasa reikia pasiimti tos salies kur gime, to po tos pilietybes atsisakyti, po to prasyti vos ne normalia tvarka kaip ir visi, ir gali neduoti blink.gif g.gif negi is tikruju taip , kazkokia nesamone blink.gif abu tevai Lt pilieciai, legaliai gyvena uzsienyje.

gal turit ka patart ka zmogui?please rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Iva @ 2004 08 10, 10:13)
mamkos SOS, arba as visai durna, bet pasivaideno kad panasia tema jus jau snekejotes, bet nerandu sad.gif vakar vyras kalbejosi su vienu draugu, pas ji gime 2.gif ir turi nori ir jai kad butu LT pilietybe, tai as sakiau kad pasakyti kad cia siame skyrelyje yra info, o pati neberandu blink.gif ten situacija is serijos kad vos ne pasa reikia pasiimti tos salies kur gime, to po tos pilietybes atsisakyti, po to prasyti vos ne normalia tvarka kaip ir visi, ir gali neduoti blink.gif g.gif negi is tikruju taip , kazkokia nesamone blink.gif abu tevai Lt pilieciai, legaliai gyvena uzsienyje.

gal turit ka patart ka zmogui?please rolleyes.gif

Nesupratau g.gif
Atsakyti
ok rolleyes.gif
pirmas klausimas buvo, ar man prisivaideno kad panasi tema cia jau buvo ir kad ten buvo daug info sia tema? rolleyes.gif

o kitas buvo prasymas pasidalinti savo ziniom apie tai kokia tvarka suteikiama Lt pilietybe vaikui gimusiam uzsienyje legaliai gyvenanciu LT pilieciu seimoje rolleyes.gif

nes pagal tai ka man pasakojo kazkoks debilizmas, sunkiai tiketinas ir nesuprantamas. Situacija tokia, gime mergyte, jai dave pavarde ne ...yte o ..as, gavo gimimo liudijima, nuvare tevas i ambasada, jam ten atskaite paskaita del to kodel pavarde ne ..yte, pasake kad dabar reikia pasiimti vaikui pasa tos salies kurioje gyvena ( Kanada), kad tas vaikas yra kanados pilietis, po to atsisakyti kanados pilietybes, tada parasyti prasyma Lt ambasadai, tada jie bendraja viesiems tvarka arba suteiks pilietybe arba ne blink.gif
na nejaugi taip ir yra, gal tyciojasi toje ambasadoje? vaikui ner nei 3 menesiu, o cia tokia nesamone blink.gif


P.S. siaip ir man tai aktualu, nes greitai papildysiu jusu gretas ir gal jau kitais metais bus 2.gif ( labai noreciau rolleyes.gif )
Atsakyti
Na LT juk neleidzia tureti dvieju pilietybiu, tai visai tikiu , kad tai normalu...o kur vaikas gime, tai tos salies pilietis ir yra... g.gif
Atsakyti
Kaip Canadoj nezinau, bet Londone, tai jei tevai lietuviai, tai ir vaikas gaus lietuviska pasa. Bet ka jiems ambasadoj pasake, tai man atrodo tiesa. Nes vakai kurie gimsta Canadoj gauna pilietybe. Tai man atrodo ,kad tevai turi vaikui gaut Canados pasa, tik neaisku po keliu metu? g.gif
Atsakyti
tada tas pats turetu buti ir JAV irgi g.gif na nieko palauksim kol mamytes is Amerikos isimiegos, gal jos pasidalins ispudziais.

ir dar o kaip tas istatymas , pagal kuri galima dviguba pilietybe, man ka irgi pasivaideno blink.gif g.gif ir kazkodel man atrodo kad apie tai as cia forume skaiciau blink.gif o gal tai tik istatymo projektas buvo.

nes pagal tai ka papasakojo tai totali nesamone, o jeigu tarkim nuvaziuoji i svecius ir pasigimdai, na jeigu nescia varai, tai kokiam laikui tuomet kelione atgal uztruks, kol viena pasa pasiimsi, atsisakysi, kita isduos blink.gif

Atsakyti
labutis,

net nezinojau, kad Lietuva neleidzia 2pilietybiu.
man pazistamas sake, kad USA - jei vaikas gimsta USA teretorijoje tai jis jis automatiskai gauna USA pilietybe. Sake, net jei tu pagimdai iektuve virs USA teritorijos, net tada vaikas gauna USA pilietybe... g.gif

bet tai tik gandai, manau tau reikia paskambint i lietuvos ambasada ir suzinuoti, kas ten per tvarka... dry.gif
Atsakyti
QUOTE (Liolik-Bolik @ 2004 08 10, 12:59)
labutis,

net nezinojau, kad Lietuva neleidzia 2pilietybiu.
man pazistamas sake, kad USA - jei vaikas gimsta USA teretorijoje tai jis jis automatiskai gauna USA pilietybe. Sake, net jei tu pagimdai iektuve virs USA teritorijos, net tada vaikas gauna USA pilietybe... g.gif

bet tai tik gandai, manau tau reikia paskambint i lietuvos ambasada ir suzinuoti, kas ten per tvarka... dry.gif

Nu jei taip butu, tai visos lektu ten gimdyt. g.gif Yra daug lietuviu seimu, kurios ten gyvena, gimsta vaikai ir gauna tik Lietuviskus pasus.
Atsakyti
Del to ir sakau, kad informacija reikia is patikimiu saltyniu imti. Nes manau,musu tokiu "girdejusiu" daug...

Gal kas zino, jei atsisakai Lt pilietybe, po keliu metuat gauti, tai jau kaip ir nelebai galima ???? ar blink.gif
Atsakyti
Vaikui gimus USA vaikas automatiskai gauna amerikos pilietybe. O gaunant lietuviska, amerikos pilietybes atsisakyti tikrai nereikia! Dabar Lietuva jau leidzia tureti dvi pilietybes. O ja (liet. pilietybe), kad gautum turi uzpildyti visa kalna kvailiausiu popieriu (pati dar nepildziau, bet drauges dare).
Atsakyti
Jovitaeva va butent tai as ir girdejau, gal zinai pagal ka leidzia turet dvi pilietybes ir tokia ten tvarka. as taip ir maniau kad ambasadoj suda mala mad.gif
Atsakyti
Nei istatymo numerio ar ko tai nezinau, bet, kad toks egzistuoja ir jau seniai tai tikrai. Mano drauge mergaitei sutvarke sita reikala dar pernai. Zinau, kad tai didelis popierizmas. Sakyciau, kad dar karta tegul paskambina i ambasada. Na o jei nori vaziuoti i liet. kas trukdo tai padaryti su kanadietisku pasu? Ta pilietybe visada spesi gauti (ypatingai , kai abu tevai lietuviai), o atsisakyti kanadietiska as neskubeciau (nesu jau tokio didele Lietuvos patriote biggrin.gif )
Beja, sita tema jau tikrai buvo kazkur kalbeta, tik neatsimenu kur. Gal kitos mamytes atsimins?
Atsakyti