Įkraunama...
Įkraunama...

AŽ - asmeninės žinutės

Kaip supratau čia rašyk nerašęs. Negaunu savo žinučių, mano siųstų irgi negauna. Ar bus tai sutvarkyta?
Atsakyti

Kaip supratau čia rašyk nerašęs. Negaunu savo žinučių, mano siųstų irgi negauna. Ar bus tai sutvarkyta?

Parašiau Jums asmeninę žinutę dėl informacijos patikslinimo. 

Atsakyti
o as i savo pasto dezute gavau dvieju forumo nariu zinutes, kur jos susirasinejo tarpusavy. Pas mane zinutes jau buvo pazymetos kaip perskaitytos ir jos jas gavo. Man tai kas cia tokio, neidomu, galima trint is karto. Na, bet kaip jaustis jom, kai rasosi lyg ir tarpusavy, o dar kazkas visas ju zinutes gauna...
Atsakyti
Sveiki, kodėl išsiuntus asmenines žinutes, jos neišlieka nei išsiųstųjų aplankale, nei prie sekamų, nors uždedu varneles prie abiejų?
Atsakyti
QUOTE(EditaGV @ 2017 03 21, 15:29)
Sveiki, kodėl išsiuntus asmenines žinutes, jos neišlieka nei išsiųstųjų aplankale, nei prie sekamų, nors uždedu varneles prie abiejų?



Mano situacija analogiska, noreciau uzduoti ta pati klausima.Kodel neissisaugo zinutes, net uzdejus varneles?
Papildyta:
QUOTE(EditaGV @ 2017 03 21, 15:29)
Sveiki, kodėl išsiuntus asmenines žinutes, jos neišlieka nei išsiųstųjų aplankale, nei prie sekamų, nors uždedu varneles prie abiejų?



Mano situacija analogiska, noreciau uzduoti ta pati klausima.Kodel neissisaugo zinutes, net uzdejus varneles?
Papildyta:
QUOTE(EditaGV @ 2017 03 21, 15:29)
Sveiki, kodėl išsiuntus asmenines žinutes, jos neišlieka nei išsiųstųjų aplankale, nei prie sekamų, nors uždedu varneles prie abiejų?



Mano situacija analogiska, noreciau uzduoti ta pati klausima.Kodel neissisaugo zinutes, net uzdejus varneles?
Atsakyti
Sveiki, rašiau vienam nariui asmeninę žinutę, gavosi ilga, apie 1540 simbolių. Paspaudžiau "siųsti", lyg ir išsiuntė, nemetė jokio pranešimo dėl problemų. Bet žinutė neatsirado "sent" kataloge (aš spaudžiau "siųsti", "saugoti" nespaudžiau (supratau kaip "drafto" saugojimą vėlesniam panaudojimui). Jeigu ji prapuolė, dabar turėčiau vėl kurti visą tekstą iš naujo, ar yra galimybė, kad kažkur vis dėlto išsisaugojo kopija? Ar ribojamas AŽ ilgis? Ačiū smile.gif
Atsakyti
Senoje versijoje išsiųstos asmeninės žinutės neišsisaugo.
Atsakyti

Nesulaukiu pagalbos ir nežinau, kur kreiptis. Kodėl negaunu žinučių iš man rašančių narių? mano žinutės išsisiunčia.

Atsakyti