Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė Martina

Tokios temos niekur neradau, todėl nutariau ją paskelbti 4u.gif
Ar esate buvę kosmetikos ir kitų prekių parduotuvėje MARTINA? Kitaip dar vadinamoje "Vilkpėdės bazėje" esančioje Viklpėdės g. 10 smile.gif
Aš ten dažnai lankausi, visada išsirenku kažką ko ieškojau. Ten labai mažos kainos, pasirinkimas didelis. Ten perku viską: nuo dantų pastos iki lūpdažių smile.gif

Vakar buvau Šiaurės miestelio NORFOJE, ir kitoje pastato pusėje pamačiau pažįstamą užrašą - "MARTINA". Na, ir iš tiesų-tai naujai atsidariusi "Vilkpėdės bazė" lotuliukas.gif Dabar ją galima vadinti "Šiaurės miestelio baze" lotuliukas.gif Nors aš ją vadinau "Rojum" tongue.gif
Manau, kai kuriom (kaip ir man) bus patogiau važiuoti į Šiaurės miestelio bazę, nes pavyzdžiui aš gyvenu Antakalnyje, ir man tikrai didelis skirtumas ar važiuoti į Savanorių galą, ar į Šiaurės miestelį smile.gif

Kokie jūsų atsiliepimai apie šią parduotuvę ir ar perkate joje? mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, tokios dar neteko matyti prie Norfos g.gif . O kada ji atsidarė ir kokios prekės: maisto, buities, pramoninės, kosmetika ten yra?
Atsakyti
QUOTE(pupa @ 2006 07 02, 13:53)
Na, tokios dar neteko matyti prie Norfos  g.gif . O kada ji atsidarė ir kokios prekės: maisto, buities, pramoninės, kosmetika ten yra?


Aha, ji turbūt visai neseniai atsidarė, nes buvau praeitą šeštadienį-jos dar nebuvo
smile.gif Kur yra pagrindinės NORFOS durys, reikia eiti į kairę, ir pasukus už kampo užeiti į NORFOS duris, ir iškart po kaire prie gelių pamatysite užrašą MARTINA smile.gif
Nežinau kokios prekės yra Šiaurės miestelyje, nes kai ten buvau jau buvo uždaryta, o Vilkpėdės bazėje yra visko lotuliukas.gif Išskyrus maisto prekes mirksiukas.gif
Ten ir kojinės, ir pėdkelnės, ir žvakės, ir dekoratyvioji kosmetika, ir skalbimo milteliai, ir visokiausi valikliai, ir plaukų džiovintuvai, ir dušo kosmetika, ir kvepalai, ir kremai.. Vienu žodžiu-visko visko lotuliukas.gif
Nežinau kaip Šiaurės miestelyje, bet man pasirodė, kad ten mažesnė parudotuvė, todėl galbūt bus tik dekoratyvioji ir dušo kosmetika... g.gif
Atsakyti
Tokia parduotuvė dar neužliuvo man smile.gif , bet jei yra Šiaurės miestelyje, tai reiks pasižvalgyti
Atsakyti
o cia ta pati MARTINA kur buvo netoli ausros vartu seniau?
Atsakyti
QUOTE(Sibile @ 2006 07 04, 18:04)
o cia ta pati MARTINA kur buvo netoli ausros vartu seniau?


Nežinau net.. g.gif
Negirdėjau..
Atsakyti
man teko is draugiu girdeti jog kainos labai mazos smile.gif o prekes tokios buitines, kaip minejo keite dantu pasta, kosmetika smile.gif
Atsakyti
siaip parduotuvele faina, bet jau pardavejos - konsultantes.. doh.gif yra tokia viena auksta liesa blondine su akiniais - jau zoplesnes ir bukesnes neteko matyti bigsmile.gif Viena kliente norejo nusipirkti dazus, paklause ar turi, konsultante atsake - ne, neturim, o kliente sako - kaip tai neturit - va, matau, kad turit. O ta konsultante - kur jus matot lotuliukas.gif Norejau nusipirkti nenuplaunama balzama - tai ji net nezino kas tai tokio blink.gif pradejau jai rodyt kuriuos buteliukus man parodytu - tai pradejo pati skaitineti kas ant ju parasyti - kol perskaito, paduoda ilgokai uztrunki...galiausiai neapsikenciau ir nusprendziau, kad dar pakentesiu biggrin.gif
Atsakyti
MAN ŠITA PARDUOTUVĖ LAAAABAI PATINKA. tiek ten gėrio yra ir visai pigu, labai patinka ELFA gamintojoi produkcija: duso aliejai, antpilai voniai, plaukams aliejai... didelis šepečių pasirinkimas. Kadangi ši parduotuvė yra arti mano darbo vietos, tai apsiperku tik joje...
user posted image

martina
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveline: 19 rugpjūčio 2008 - 15:17
ar dar yra si parduotuve siaures miestelyje? ar tik vilkpedes 10 ja galima rasti?
Atsakyti
Taip, dar yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(destination @ 2006 07 02, 12:49)

Kokie jūsų atsiliepimai apie šią parduotuvę ir ar perkate joje?  mirksiukas.gif


Kažkada tikrai dažnai užvažiuodavau,bet senokai buvau .Labai man patinka parduotuvė šita. thumbup.gif
Atsakyti