Įkraunama...
Įkraunama...

Krepšinio mokyklos, treniruotės

Mano treciaklasis sunus be galo judrus, todel noriu ji leisti i krepsinio mokykla. Vasara dalyvavo stovykloje, tai jam labai patiko. Gal kieno nors vaikas ta mokykla lanke, ir jus galite pasidalinti patirtimi smile.gif na, pavyzdziu, ar susimokejus uz moksla, dar daug reikia papildomai isleisti pinigu, kaip ten anglu pamokeles, ar visi mokytojai vyrai. Ir apskritai, ar vaikui ne per sunku lankyti dvi mokyklas. Busiu dekinga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 17 gruodžio 2005 - 16:19
Sveikute,
leisiu sau cia pasakyti savo nuomone, nes mano vyras profesionalus krepsininkas ir si ta ismano apie ta mokykla smile.gif
Visu pirma turi zinot pati, kodel vaika ten leidi - jei tikrai turi laisvu pinigu ir manai, kad ten jam bus geriausias budas praleisti laisva laika - pirmyn - manau tikrai geras pasirinkimas - pamokeles ir demesys vaikams ten tikrai neblogai organizuojamos.
Jei nori, kad vaikas pasiektu kazko krepsinyje - va cia jau sunkiau...per tiek metu ir sutokia baze nelabai ka si mokykla isugde...Kame problema? Visu pirma labai dideles treniruojamu vaiku grupes - duoda kamuolius ir visi begioja kaip kas ismano.
Beto, i amziaus grupiu rinktines labai sunku patekti zmogeliukui is gatves - ne veltui mokykla Prestizine wink.gif
Na, ir labai svarbu susirasti gera treneri - kad nesugadintu vaiko fizines formos ir noro ko nors siekt.
Linkiu sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE (mazule2 @ 2004 08 15, 17:39)
Sveikute,
leisiu sau cia pasakyti savo nuomone, nes mano vyras profesionalus krepsininkas ir si ta ismano apie ta mokykla smile.gif
Visu pirma turi zinot pati, kodel vaika ten leidi - jei tikrai turi laisvu pinigu ir manai, kad ten jam bus geriausias budas praleisti laisva laika - pirmyn - manau tikrai geras pasirinkimas - pamokeles ir demesys vaikams ten tikrai neblogai organizuojamos.
Jei nori, kad vaikas pasiektu kazko krepsinyje - va cia jau sunkiau...per tiek metu ir sutokia baze nelabai ka si mokykla isugde...Kame problema? Visu pirma labai dideles treniruojamu vaiku grupes - duoda kamuolius ir visi begioja kaip kas ismano.
Beto, i amziaus grupiu rinktines labai sunku patekti zmogeliukui is gatves - ne veltui mokykla Prestizine wink.gif
Na, ir labai svarbu susirasti gera treneri - kad nesugadintu vaiko fizines formos ir noro ko nors siekt.
Linkiu sekmes smile.gif

Mazule, ar geriau treniruotis vaikui Vilniaus krepsinio mokykloj?
Atsakyti
Viskas priklauso nuo trenerio - reiketu pasizonduoti - parasykit man ju pavardes - as paklausciau vyro nuomones ir parasyciau jums... wink.gif nors yra ten ir visokiu nauju - gali ne visus zinoti...
Del Vilniaus sporto mokyklos ka as zinau - ten kaip paprasta mokykla plius sportas ar kaip Marciulionio - uzklasine?..tada gal geriau Marciulionio - issilavinimas labai svarbu, o su kasiu gali nesigauti ir prie puikaus trenerio tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (mazule2 @ 2004 08 15, 17:58)
Viskas priklauso nuo trenerio - reiketu pasizonduoti - parasykit man ju pavardes - as paklausciau vyro nuomones ir parasyciau jums... wink.gif nors yra ten ir visokiu nauju - gali ne visus zinoti...
Del Vilniaus sporto mokyklos ka as zinau - ten kaip paprasta mokykla plius sportas ar kaip Marciulionio - uzklasine?..tada gal geriau Marciulionio - issilavinimas labai svarbu, o su kasiu gali nesigauti ir prie puikaus trenerio tongue.gif

Aciu, mazule. Krepsinio mokykla, kaip ir Marciulionio yra uzklasine. Tik penkis kart mazesnis mokestis thumbup.gif . O del treneriu pavardziu, tas ir yra blogiausia, kad as ju nezinau sad.gif , nuo sio rudens tik ruosiuos vesti. Jie tik nuo antros klases priima.
Atsakyti
O, pasirodo, as nieko nezinau apie krepsinio mokykla (ne Marciulionio). Kur ji randasi? Koks mokestis? Ir ka dar galit papasakoti apie ja? Aciu
Atsakyti
QUOTE (Moteris @ 2004 08 15, 19:31)
O, pasirodo, as nieko nezinau apie krepsinio mokykla (ne Marciulionio). Kur ji randasi? Koks mokestis? Ir ka dar galit papasakoti apie ja? Aciu

Ji vadinasi Vilniaus krepšinio mokykla. Nuomuoja salę grąžtų gamyklos patalpose. Ten gal Vivulskio gatvė g.gif nežinau. Žodžiu, netoli Hyper Rimi, kur prie Vingio kinoteatro. Mokestis už mėnesį buvo apie 30 litų. Gal nepabrango? Bet ten tik treniruotės vyksta, jokių papildomų pamokų nėra. Pirmais, gal dar antrais metais 3 kartai į savaitę, o vėliau kasdien. Svarbiausia, kad bent pirmais metais nėra tokios užaukštintos priėmimo atrankos, kaip Marčiulionio mokykloj. smile.gif
Atsakyti
Aciu uz info. Tik man ten labai strategiskai nepatogu smile.gif O marciulionke netoli mokyklos. Bet siaip informacija verta demesio.
Atsakyti
Labas rytas,

Norejau pasiteirauti, gal kurios iš jūsų vaikai lanko Vilniaus krepšinio mokyklą?
Atsakyti
Labas,

Man irgi būtų labai įdomu apie ją ką nors sužinoti 4u.gif
Atsakyti
Klausk, kas domina. Mes šiais metais pradėjom lankyti, tai ką žinosiu, galiu atsakyt.
Atsakyti
mane domina, kur si mokykla randasi? nuo kelintu metu vaikus priima. mano sunui 6 m., norejome i marciulionio krepsinio akademija, bet siais metais vienais metais vyresnius priima. smile.gif
Atsakyti