Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti vyrą kai tau 40 ir daugiau.

Bet ar įmanoma tokiems rasti moterį? Paskui tokie ir keikia visas iš eilės, kad visos jos barakudos ir tik naudos ieško.
Atsakyti
QUOTE(Idem @ 2014 11 30, 17:57)
Bet ar įmanoma tokiems rasti moterį? Paskui tokie ir keikia visas iš eilės, kad visos jos barakudos ir tik naudos ieško.

unsure.gif paskui dar kasdien vakarais skambinėjo kokį pora mėn, bet arbatos nebepakvietė, negalėjo sau leisti tokios prabangos.
Yra tekę už save susimokėti ir sumokėti už abu, principu, kas kviečia, tas vaišina. Su draugais visaip galima. Tiek dar uždirbu ir tame jokios tragedijos. Bet jei tai pasimatymas ir vyras turi lūkesčių, tai labai tuščių. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(žavesėlis @ 2014 11 30, 18:33)
unsure.gif paskui dar kasdien vakarais skambinėjo kokį pora mėn, bet arbatos nebepakvietė, negalėjo sau leisti tokios prabangos.

Aš prieš išsiskirstant dar jam 5 litus duočiau, į taupyklę biggrin.gif
Atsakyti
Man yra buve- pakviete i pasimatyma. Susitikom mieste, sako einam i parka. Na, gerau. Pries tai nuejom i parde. Nupirko 1 buteliuka maza mixo ir 1 snikersa. As tyliu, ziuriu kas cia toliau bus biggrin.gif tas arsisuko ir klausia- o tu nieko sau nepirksi?
Nusipirkau mineralkes biggrin.gif, pati sumokejau. Pavaiksciojom po ta parka gal pusvalandi, paskui kazkaip pasiploviau. O toks grazus buvo, kai draugai supazindino vakarely linksmas, mielas atrode. Bet tai man iskart fantazija atsoko. Nu jaunas jis buvo, gal 22 m, visai normalu kad i parka kviete. Bet 2 buteliukam sidro gailet, tai ka as zinau ... Nieko jam nesakiau, turbut taip ir nesuprato, kaip cia as nepasitiesiau po tokiu svajoniu kavalierium biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2014 11 30, 20:09)
Man yra buve- pakviete i pasimatyma. Susitikom mieste, sako einam i parka. Na, gerau. Pries tai nuejom i parde. Nupirko 1 buteliuka maza mixo ir 1 snikersa. As tyliu, ziuriu kas cia toliau bus biggrin.gif tas arsisuko ir klausia- o tu nieko sau nepirksi?
Nusipirkau mineralkes biggrin.gif, pati sumokejau. Pavaiksciojom po ta parka gal pusvalandi, paskui kazkaip pasiploviau. O toks grazus buvo, kai draugai supazindino vakarely linksmas, mielas atrode. Bet tai man iskart fantazija atsoko. Nu jaunas jis buvo, gal 22 m, visai normalu kad i parka kviete. Bet 2 buteliukam sidro gailet, tai ka as zinau ... Nieko jam nesakiau, turbut taip ir nesuprato, kaip cia as nepasitiesiau po tokiu svajoniu kavalierium biggrin.gif

O as matyt nenormali blush2.gif Nu negaliu rami but kai uz mane kas nors moka...Jei sutariam su draugu susitikt ir pavakarot kartu tai stengiuos apsipirkti pries susitikima ko as noreciau..,kad jam nereiketu doh.gif Na nemoku as taip is svetimos kisenes"noreti"..Jie ienam i kavine tai tik kava,kad ir kaip noreciau valgyt visada apsiriboju tik kava smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2014 11 30, 20:21)
O as matyt nenormali blush2.gif Nu negaliu rami but kai uz mane kas nors moka...Jei sutariam su draugu susitikt ir pavakarot kartu tai stengiuos apsipirkti pries susitikima ko as noreciau..,kad jam nereiketu doh.gif Na nemoku as taip is  svetimos kisenes"noreti"..Jie ienam i kavine tai tik kava,kad ir kaip noreciau valgyt visada apsiriboju tik kava smile.gif

Bet tai cia bicas pats i pasimatyma pakviete lotuliukas.gif . Tipo negalejo mixo buteluuko uz 2 lt nupirkt panai? blink.gif
Gi supratus buciau kad per jaunas i restoranus vedziot, juk sutikau i parka eit. Bet va skriaginimas ant tokio sss, nu man tai tokio vyro tikrai nereik. Nors jau tada ir dirbau ir normaliai uzdirbau pati.

NZn, nesuprantu, kokiai moteriai gali nepatikt bent minimalus dosnumas. Netikiu. Manau cia tik kauke.

Pasisiulyt sumoket as visad pasisiulau, bet tikiuosi, kad vyras atsisakys. Ir beveik visi atsisako.
Kai sb draugaujant dar pasiuliau kazkada kavinej sumoket, tai zvenge lotuliukas.gif ir isaiskino man, kad tikras vyras niekad nesutiktu, geda butu, ir aplamai tokie pasiulymai zemina save gerbianti vyra. Tai vat kaip. rolleyes.gif . Jei ka, mb nera kazkoks milijonierius, tik normaliai uzdirbantis neskurstantis vyras
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2014 12 01, 00:13)
Bet tai cia bicas pats i pasimatyma pakviete  lotuliukas.gif . Tipo negalejo mixo buteluuko uz 2 lt nupirkt panai? blink.gif
Gi supratus buciau kad per jaunas i restoranus vedziot, juk sutikau i parka eit. Bet va skriaginimas ant tokio sss, nu man tai tokio vyro tikrai nereik. Nors jau tada ir dirbau ir normaliai uzdirbau pati.

NZn, nesuprantu, kokiai moteriai gali nepatikt bent minimalus dosnumas. Netikiu. Manau cia tik kauke.

Pasisiulyt sumoket as visad pasisiulau, bet tikiuosi, kad vyras atsisakys. Ir beveik visi atsisako.
Kai sb draugaujant dar pasiuliau kazkada kavinej sumoket, tai zvenge lotuliukas.gif ir isaiskino man, kad tikras vyras niekad nesutiktu, geda butu, ir aplamai tokie pasiulymai zemina save gerbianti vyra. Tai vat kaip.  rolleyes.gif . Jei ka, mb nera kazkoks milijonierius, tik normaliai uzdirbantis neskurstantis vyras

Ne tame reikas,kad nepatinka..Kai ateina i svecius ir atsinesa ka nors tai as normaliai jauciuos,bet kai einam abu ir uz mane moka nu negaliu blush2.gif O tas paskymas issirinka ka nori nupirksiu..biesina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2014 11 30, 23:22)
Ne tame reikas,kad nepatinka..Kai ateina i svecius ir atsinesa ka nors tai as normaliai jauciuos,bet kai einam abu ir uz mane moka nu  negaliu blush2.gif O tas paskymas issirinka ka nori nupirksiu..biesina doh.gif

Man kažkaip savaime aišku, kad aš galiu išsirinkti, ką noriu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2014 11 30, 22:22)
Ne tame reikas,kad nepatinka..Kai ateina i svecius ir atsinesa ka nors tai as normaliai jauciuos,bet kai einam abu ir uz mane moka nu  negaliu blush2.gif O tas paskymas issirinka ka nori nupirksiu..biesina doh.gif

Kodel? blink.gif

Nu nebent kailiniu pirkt per 1 pasimatyma vestusi lotuliukas.gif . Bet tai kavinej, gi cia vyriskas asistavimas, nemoteriska ir nepagarbu yra nesutikt kad sumoketu. Turi sutikt, net jei ir nepatinka. Tu niekuom neisipareigoji jam del to. Ugdyk savo elgesi tongue.gif , paciai naudinga bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Idem @ 2014 12 01, 00:32)
Man kažkaip savaime aišku, kad aš galiu išsirinkti, ką noriu. biggrin.gif

Suktas reikalas...Maza ko s galiu uzsimanyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Idem @ 2014 11 30, 22:32)
Man kažkaip savaime aišku, kad aš galiu išsirinkti, ką noriu. biggrin.gif

drinks_cheers.gif

MAtyt ji lauzosi ir neitikinamai sako, kad nieko neniri, tik kavos. Tuo tarpu akys alkanos, seile varva, o ir siaip logiska, kad zmogus valgyt po darbo dienos nori. Tai ir pasiulo vyrukas issirinkt ka nori, nesigedyt, nujaucia kad apsimetineja socia
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2014 12 01, 00:34)
Kodel? blink.gif

Nu nebent kailiniu pirkt per 1 pasimatyma vestusi  lotuliukas.gif . Bet tai kavinej, gi cia vyriskas asistavimas, nemoteriska ir nepagarbu yra nesutikt kad sumoketu. Turi sutikt, net jei ir nepatinka. Tu niekuom neisipareigoji jam del to. Ugdyk savo elgesi  tongue.gif , paciai naudinga bus biggrin.gif

Tai as del kavos ir nesilauzau smile.gif
Atsakyti