Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(saulyteee @ 2011 03 15, 00:09)
nu labai  graži wub.gif


pasakiska man si puokste blush2.gif butent apie tokia galvoju blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(skiedralka @ 2011 03 16, 17:51)
pasakiska man si puokste blush2.gif  butent apie tokia galvoju blush2.gif


hmm..kazin kodel man nuotraukos neidejo doh.gif
Atsakyti
user posted image cia pamergems esu maciusi tokius grozius, bet ne jaunajai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2011 03 14, 16:52)
sveikos gal kas zinotu apitikria kaina sios puokstes?smile.gif
puokste

labai graži wub.gif
Atsakyti
i tema
Atsakyti
smile.gif gal kas jau domejosi norimos puokstes kainomis? Nes as apytikriai klausiau - tai sake apie 100lt g.gif galvoju ar neuzmokesiu uz pasakyma kad butent VESTUVEMS? ir gal kas zinote ar puokstes kazkaip paruosia ar tiesiog gelytes surisa kaspineliu ir tiek? galvoju gal paciai gelyciu nusipirkti ir persiristi tuo kaspineliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ievusia_ @ 2011 03 17, 09:20)
smile.gif gal kas jau domejosi norimos puokstes kainomis? Nes as apytikriai klausiau - tai sake apie 100lt  g.gif  galvoju ar neuzmokesiu uz pasakyma kad butent VESTUVEMS? ir gal kas zinote ar puokstes kazkaip paruosia ar tiesiog gelytes surisa kaspineliu ir tiek? galvoju gal paciai gelyciu nusipirkti ir persiristi tuo kaspineliu  ax.gif

Ir mane domintu kiek pavyzdziui kainuotu tokia puokstele be pasakymo VESTUVEMS biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(I'm love @ 2011 03 17, 09:58)
Ir mane domintu kiek pavyzdziui kainuotu tokia puokstele be pasakymo VESTUVEMS  biggrin.gif

Pasakymas VESTUVĖS nėra toks visagalas kaip visoms atrodo smile.gif Nuotakos puokštė daroma į mikrafoną, oazė sudrėkinama vandeniu su spec chemikalais, kiekvienas gėlės kotelis tepamas scep gyvoms gėlėms skirtiems klijais( kad gėlės neiškristų), kai kurios netgi tvirtinamos vielutėmis, naudojamas teipas, kaspinėlias, karšti klijai, karoliukai ir kiti priedai. Beto, nuotakos puokštė daroma "pilna", sudedama daug žiedų, kad ji neatrodytų pustuštė. Todėl kaina bet kokiu atveju gaunasi nemenka 4u.gif jeigu puokštė rišama paprastai, tik gražiai sukomponuojant gėles ir perrišant jas kapsinėliu - realu, kad kaina ir bus kitokia mirksiukas.gif Beto, kainą labiausiai lemia gėlių kiekis puokštėje ir jų kaina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 03 17, 11:16)
Pasakymas VESTUVĖS nėra toks visagalas kaip visoms atrodo  smile.gif  Nuotakos puokštė daroma į mikrafoną, oazė sudrėkinama vandeniu su spec chemikalais, kiekvienas gėlės kotelis tepamas scep gyvoms gėlėms skirtiems klijais( kad gėlės neiškristų), kai kurios netgi tvirtinamos vielutėmis, naudojamas teipas, kaspinėlias, karšti klijai, karoliukai ir kiti priedai. Beto, nuotakos puokštė daroma "pilna", sudedama daug žiedų, kad ji neatrodytų pustuštė. Todėl kaina bet kokiu atveju gaunasi nemenka  4u.gif  jeigu puokštė rišama paprastai, tik gražiai sukomponuojant gėles ir perrišant jas kapsinėliu - realu, kad kaina ir bus kitokia  mirksiukas.gif Beto, kainą labiausiai lemia gėlių kiekis puokštėje ir jų kaina  4u.gif

Sutinku su Jumis smile.gif Bet dauguma puoksciu, skirtu nuotakai kainos yra +-100Lt, nesvarbu, mikrafone ji bus ar ne smile.gif plius 15-20Lt butonjete smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2011 03 17, 11:15)
Sutinku su Jumis smile.gif Bet dauguma puoksciu, skirtu nuotakai kainos yra +-100Lt, nesvarbu, mikrafone ji bus ar ne smile.gif plius 15-20Lt butonjete smile.gif

Tuomet yra labai geras sprendimas jeigu puokštė paprastutė - darytis ją pačioms 4u.gif Beliks tik nusipirkti gėlytes (išsirinksite kokias tik norite) ir susirišti kapsinėliu mirksiukas.gif ir dar visiems galėsite pasigirti, kad pati darėtės sau puokštę thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmune: 17 kovo 2011 - 10:35
QUOTE(mmmune @ 2011 03 17, 12:34)
Tuomet yra labai geras sprendimas jeigu puokštė paprastutė - darytis ją pačioms  4u.gif  Beliks tik  nusipirkti gėlytes (išsirinksite kokias tik norite) ir susirišti kapsinėliu  mirksiukas.gif ir dar visiems galėsite pasigirti, kad pati darėtės sau puokštę thumbup.gif

drinks_cheers.gif Jus kaip visada sauni, mmmune 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 03 17, 10:34)
Tuomet yra labai geras sprendimas jeigu puokštė paprastutė - darytis ją pačioms  4u.gif  Beliks tik  nusipirkti gėlytes (išsirinksite kokias tik norite) ir susirišti kapsinėliu  mirksiukas.gif ir dar visiems galėsite pasigirti, kad pati darėtės sau puokštę thumbup.gif

As kazka esu girdejusi, kad geles, is kuriu bus daroma puokste, yra "prigirdomos" kazkokio spec skyscio, kad ilgai laikytusi ir be vandens. Ar nebus taip, kad, paciai nuotakai susirisus puokstele, po poros valandu nesiojimosi gelytes nuvys?
Atsakyti
Merginos, o kokia cia gele? Hortenzija ar tik panasi i ja? g.gif
user posted image
Atsakyti