Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Labas visiems. buvau šiandien TP, mačiau tuos spiralinius laikiklius-pagalius pomidorams. Jei dar kam aktualu tai 180cm ilgio kainuoja 4,74lt , o 210cm ilgio kainuoja 5,48lt ( jei suklydau tai keliais centais). Sakyčiau brangoka, jei turi 50 daigų g.gif , o jei 100 doh.gif
Gal kas sužinojote kiek kainuoja tų žaibolaidžio vielų metras?
Atsakyti
Labai nustebau, kai taip siltai priimta esu i jusu gausu buri 4u.gif aciu rolleyes.gif

QUOTE(jediara @ 2011 03 19, 16:41)

QUOTE(blakstiena5 @ 2011 03 19, 17:05)

QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 19, 17:35)
Kaip linksma, kad didėja mūsų gretos... thumbup.gif  Jūs tik nesupykit, aš tikrai dabar pasisakysiu ne iš blogos valios...


QUOTE(*GREISI* @ 2011 03 19, 18:40)
NINKASI,būtinai nešk,kur vėsu ir palaikyk bent porą dienų.Tai reikia daryti iškart po sudygimo.Nes daigai labai išstypę.

QUOTE(samotas @ 2011 03 19, 20:38)


niu tai va cool.gif taigi man jie taip pastypo, nes..... dar tada nebuvau perskaicius temos hihihi.gif pasejau ir isvaziavom 6 dienom pas tevus pasisveciuot doh.gif daigykleles sudejau ant palanges, dar dziaugiuos, kad ne ant radiatoriaus doh.gif kai grizom tai va ir radau tokius grozius, tai tada jau ir ketinau atakuot jus visus, BET perskaiciau tema ir iskart istremiau daigelius i rytini istiklinta balkona, padejau termometra tai dienom buna apie 10-13 laipsniu, o nakciai as juos pridengiu kartonine deze, kad vdrug nenusaltu unsure.gif
o del sviesos, tai jos pas mane visus vienoda nes visas butas i rytu puse sad.gif

o del pykimosi, tai manau niekas siame FLORA forume neturi teises pykti wink.gif juk augintojai visi tik su gerom mintim ir emocijom turi gyvent, o ir kritika visi turime priimti sveikai wink.gif rolleyes.gif labos nakties ir laukiame storuliuku fotkiu wink.gif
Atsakyti
Gal galėtų forumo senbuvės pasidalinti info apie išbandytas ekologiškas priemones? Įtariu vien šiltas vandenėlis nepadės užauginti tokių nuostabių daigų kaip Ex. smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 03 20, 00:23)
Gal galėtų forumo senbuvės pasidalinti info apie išbandytas ekologiškas priemones?  Įtariu vien šiltas vandenėlis nepadės užauginti tokių nuostabių daigų kaip Ex. smile.gif  mirksiukas.gif


Ačiū smile.gif bet kad dar tie mano daigai labai mizerni, net rodyt nėr ką... blush2.gif
O dėl ekologiškų priemonių, tai galiu parodyti ką naudoju savo daigams. Aišku, pasikartosiu, jau buvau foto anksčiau įkelusi, tegu nepyksta mačiusios smile.gif

user posted image

user posted image

Pirmoje foto Starterį naudoju ką tik persodintiems ar silpniems daigeliams palaistyti. Jame daug vitamino B. Galima naudoti palaistymui ir atgaivinimui perdžiūvusiems ar suvargusiems augaliukams.
Juo laistomi augalai po pervežimo, pergabenimo, augalams nuima stresą (kad, pvz., jautrūs kambariniai augalai nenumestų lapelių).

Antroje foto Seasol'iu laistau jau prigijusius, bet dar augančius daigelius. Man asmeniškai šių stimuliatorių poveikis ir rezultatas akivaizdus smile.gif
Atsakyti
labas rytas, siandien savaite kaip seti, islindo 2 pomidorai doh.gif As ne i tema paklausiu, jai nepiksit, o paprikas jau pervelu seti
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 03 20, 08:53)
o paprikas jau pervelu seti

Tikrai vėloka, bet jei labai vėlyvam derliui, gali pabandyt pasisėt. Vis keletą paprikų sulauksi. Tik pirk tada labai ankstyvos veislės sėklas.
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 03 19, 23:57)
Gal yra pirkti koks "neišstypimo"stimuliatorius? biggrin.gif Priemonė, padedanti stiebeliams augti į storį, o ne į ilgį? biggrin.gif  tongue.gif
Papildyta:

Prie to paties įdėkite receptą (auginimo pradžiamokslį), kaip pavyko tokius užauginti smile.gif Gal pradedantiesiems, tokiems kaip man bus į naudą smile.gif  biggrin.gif  lotuliukas.gif


Kad aš dar turbūt didesnis pradedantysis nei jūs smile.gif
Atsakyti
http://iddeas.ru/nov...iv-pomidor.html

gal kam pravers 4u.gif
mano irgi keli pamidorai išdygo,nors norėčiau kad daugiau būtų pridygusių
Atsakyti
Na va mano pomidoriukai, kritikuokit, noriu sužinot kaip jie profesionalų akimis smile.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 20, 07:21)

Ex,o kur pirkai Seasol'i?nes radom kol kas tik vienoj vietoj g.gif ir dar nezinom,kaip ten su tuo isigyjimu,ar ten tik optom reikia imti,ar galima pavieniais pirkti.
Papildyta:
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 20, 09:02)
Na va mano pomidoriukai, kritikuokit, noriu sužinot kaip jie profesionalų akimis smile.gif

nu koks saunuolis thumbup.gif .taip kruopsciai viskas susodinta i eilutes.cia kiek reikia kantrybes turet.as tai suberiu i psio ax.gif labai grazus daigiukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 20, 10:02)
Na va mano pomidoriukai, kritikuokit, noriu sužinot kaip jie profesionalų akimis smile.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2011 03 20, 10:15)
Ex,o kur pirkai Seasol'i?nes radom kol kas tik vienoj vietoj g.gif ir dar nezinom,kaip ten su tuo isigyjimu,ar ten tik optom reikia imti,ar galima pavieniais pirkti.
Papildyta:

nu koks saunuolis  thumbup.gif .taip kruopsciai viskas susodinta i eilutes.cia kiek reikia kantrybes turet.as tai suberiu i psio ax.gif labai grazus daigiukai wub.gif

4u.gif Ačiū
Atsakyti