Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai - 12 tema

Sveiki,

IEskau patarimo, kokios spalvos audini ir koki langu rubeli pasirinkti: tapetai sviesus salti, baldai rudai juodi. Pirmas aukstas, siaurine puse, saules nebuna smile.gif Turim dienines uzuolaidas ir ieskom roletu, bet norisi ko nors idomaus, stilingo, nors tapetai be rastu, gal todel norisi akcento ant langu. Kiek esu perziurejusi pavyzdziu niekas nekrito i aki. Gal kas koki patarima turetumete? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2014 08 29, 13:30)
Prieš metus turėjom patirties su Dextera. Faktai prieš akis - prie užsakytos metalo spalvos apdailos, sugebėjo uždėti baltą apatinį skersinį. Audinys ant vieno roleto (iš viso yra trys viename lange) eina skersuodamas - matosi pagal audinio piešinį. Negana to, ant vieno roleto audinio per patį centrą matosi kažkoks kleckas, valymui nepasiduoda. Žodžiu, Dexterą apeinu...
user posted image

O tai netikrinot prie jų akių pačios kokybės ir pan? Aš jūsų vietoje būčiau iš karto prie jų pačių akių viską patikrinusi ir grąžinusi atgal nekokybišką prekę, galėjot drąsiai skambint su priekaištais nufotografavę nusiųst foto, jei nebūtų ėję susitarti gražiuoju yra kitos atitinkamos institucijos, kurios tuo rūpinasi, klientų teisėm ir pan.
O į roletų temą, ar daug kas turi roletus diena-naktis? Kaip jie? Galvoju apie tokį variantą miegamajame, tėvai mokėjo už perskirto lango roletus 500 lt, gal kas darėsi ir žino kur pigiau.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juoduke`: 22 rugsėjo 2014 - 09:12
Ką siūlytumėte kabinti vonioje? Kadangi vonia po langu tai tikimybė sušlapti labai didelė g.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2014 09 22, 12:45)
Ką siūlytumėte kabinti vonioje? Kadangi vonia po langu tai tikimybė sušlapti labai didelė  g.gif



Gal žaliuzes?
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2014 09 22, 12:45)
Ką siūlytumėte kabinti vonioje? Kadangi vonia po langu tai tikimybė sušlapti labai didelė  g.gif

Mačiau užuolaidų salone impregnuotą audinį, ar kaip kitaip apdorotas, tai manau iš tokio audinio romanetes galima siūti, jaukiau ir gražiau negu roletai ar žaliuzės.
Atsakyti
Sveiki,
gal kAs gali pasakyti kiek cm reikia nuleisti uzuolaidas ant grindu, kad graziai guletu. noretusi kazko panasaus.
http://www.pinterest...05204336136813/
Ir dar, ar dieniniu ir naktiniu ilgis turi vienodas?
Atsakyti
QUOTE(al84 @ 2014 09 24, 10:55)
Sveiki,
gal kAs gali pasakyti kiek cm reikia nuleisti uzuolaidas ant grindu, kad graziai guletu. noretusi kazko panasaus.
http://www.pinterest...05204336136813/
Ir dar, ar dieniniu ir naktiniu ilgis turi vienodas?

pas mane naktines gula ant grindu, o dienines yra sulyg grindimis. naktines ilgesnes 6cm mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2014 09 24, 13:21)
pas mane naktines gula ant grindu, o dienines yra sulyg grindimis. naktines ilgesnes 6cm  mirksiukas.gif


o gal kartais foto turit, jei galit i az.
Atsakyti
QUOTE(Juoduke` @ 2014 09 22, 09:08)
O tai netikrinot prie jų akių pačios kokybės ir pan? Aš jūsų vietoje būčiau iš karto prie jų pačių akių viską patikrinusi ir grąžinusi atgal nekokybišką prekę, galėjot drąsiai skambint su priekaištais nufotografavę nusiųst foto, jei nebūtų ėję susitarti gražiuoju yra kitos atitinkamos institucijos, kurios tuo rūpinasi, klientų teisėm ir pan.

Tai viską ir sutarėme "gražiuoju". Bet reputaciją, mūsų akyse, Dextera susigadino.
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2014 09 24, 13:56)
Tai viską ir sutarėme "gražiuoju". Bet reputaciją, mūsų akyse, Dextera susigadino.



Papuolet ant vieno darbuotojo. Nereikia galvot, kad visi tokie negeri.
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2014 09 22, 11:45)
Ką siūlytumėte kabinti vonioje? Kadangi vonia po langu tai tikimybė sušlapti labai didelė  g.gif

mas galvojome apie romanetes arba žaliuzes. Pasirinkome medines žaliuzes manau prakatiškiau ir gražiai atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(penga @ 2014 09 24, 15:21)
mas galvojome apie romanetes arba žaliuzes. Pasirinkome medines žaliuzes manau prakatiškiau ir gražiai atrodo ax.gif


Skirpus rašo kad medinės žaliuzės bijo drėgmės ax.gif
Atsakyti