Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Liniuxxx @ 2013 07 20, 17:58)
O is kur? g.gif

Gritute,labai skoninga ir grazu wub.gif


aš pirkau pufą iš ART VILLOS... , bet jie neturėjo, pasiūlė būtent iš Privee Home pufą, už daug mažesnę kainą, nei siūlo patys Privee Hom savo svetainėje, tai per juos ir tą lovą bučiau pirkusi, bet kaip ir sakiau, mano mažam kambariukui, ji per masyvi, reikėjo lengvesnio varianto... Bet realiai ji labai labai graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 07 18, 11:30)
Kaip jum tokie aptrynimai? Nuotraukoj gal ir grazu, nu bet nesinoretu man ant sios sofos atsisesti  schmoll.gif

user posted image

Arba cia. Nuotrauka man vel gi grazi, bet jei butu mano namai, tai pirmu numeriu nuimciau tuos skudurus nuo graziu duru

user posted image


Na sofa tai neee Tokia isivaizduociau tik kaip relikvija senam apleistam dvare... O vat uzuolaida as tik kitaip kabinciau rolleyes.gif Svetainej toks vaizdas ne, be mergaites kambary neriniuota uzuolaida ant dureliu man gazu
Kai paziuri tuos musiskus 'provansiskus' interjerus kai kuriuos tai nei verkt nei juoktis.

QUOTE(Grikute @ 2013 07 18, 11:49)
Bet kazkas is Jusu pasiule kaip tik nebeatsrtrinti kampu ir gal kaip tik deti apvalu.


pas sese savo kai stala rinkos pasiuliau tokiu pat tikslu apvalu staluka, liux sprendimas 'kampams nuimti' thumbup.gif

QUOTE(Mirksniukas @ 2013 07 19, 17:21)
Merginos, gal kuri gyvai matėt šią Privee Home lovą? Kaip ji?
user posted image


Nezinau ar visi baldai ju aminami vienam fabrike, bet kokybe jie nekvepia... Paziuret gazu, bet kaina... Svogeris mano baldininkas, pasibaisejes ju kokybe. Pazysama vena masazo salona apsistacius siais baldais, per metus suskilinejo stalvirsiai, kampai
Atsakyti
QUOTE(Dzenke @ 2013 07 22, 08:54)
Nezinau ar visi baldai ju aminami vienam fabrike, bet kokybe jie nekvepia... Paziuret gazu, bet kaina... Svogeris mano baldininkas, pasibaisejes ju kokybe. Pazysama vena masazo salona apsistacius siais baldais, per metus suskilinejo stalvirsiai, kampai


kaži kuri dalis tų baldų gaminama Lietuvoje, bet ne visi tai tikrai, mes labai labai norėjom mergaitėms viengulių lovų (ten jie tokias gražuoles turi) jų pardavime neturėjo, sakė kad reikia laukti min. 3 mėnesius kol iš Malaizijos parplukdys, dar klausinėjom apie apvalų pietų stalą, tai pardavėja minėjo, kad nėra ytin kokybiškas... tai gerai pasvarstę pas lietuviškus medinukus baldus užsisakėm, padarė - puikiai, esam labai patenkinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenke @ 2013 07 22, 07:54)
O vat uzuolaida as tik kitaip kabinciau  rolleyes.gif Svetainej toks vaizdas ne, be mergaites kambary neriniuota uzuolaida ant dureliu man gazu
Kai paziuri tuos musiskus 'provansiskus' interjerus kai kuriuos tai nei verkt nei juoktis.


Del musiskiu provansisku interjeru sutinku drinks_cheers.gif

O del uzuolaidos. Man grazu ir neriniuotos uzuolaidos, grazu ir uzuolaidos ant duru. Na bet sioj fotoj tos uzuolaidos labai jau tokie skudurai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(akbr @ 2013 07 22, 10:20)
kaži kuri dalis tų baldų gaminama Lietuvoje, bet ne visi tai tikrai, mes labai labai norėjom mergaitėms viengulių lovų (ten jie tokias gražuoles turi) jų pardavime neturėjo, sakė kad reikia laukti min. 3 mėnesius kol iš Malaizijos parplukdys, dar klausinėjom apie apvalų pietų stalą, tai pardavėja minėjo, kad nėra ytin kokybiškas... tai gerai pasvarstę pas lietuviškus medinukus baldus užsisakėm, padarė - puikiai, esam labai patenkinti  ax.gif


Na praktiskai visi ju baldai gaminami Kinijoje ir jie to neslepia. Kiek zinau vos keli ju parduodami baldai yra gaminti LT, kazkoks valgomojo stalas yra, pamenu buvo reklamoje.
As is ju turiu sofa-lova. siaip nieko ypatingo, bet kadangi baisiai reikejo kad butu su miegamu mechanizmu, tai labai nesiskundziu smile.gif
Atsakyti
Pasidairymui. Nei provansas, nei klasika, nezinau as koks cia stilius. Bet man, kaip tamsiu sienu gerbejai, patiko

http://crazymaryrevi...-en-casa-decor/
Atsakyti
Mergaites, pas kazka maciau tokias silikonines duru atrameles, na kur tvirtinasi ant grindu, kad durys nesidauzytu. Kazin kur ju galima isigyti, nes niekur nerandu, visur tik metalines.

Ir dar... Laikas imtis koridoriaus,gal kas galetumete pasidalinti koridoriniu spintu idejomis, kaip issiplanuoti, kas butina, kas pasiteisino ir patogu.
Aciu.

Jei nereiktu spintos,tai daryciau kazka tokio.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grikute: 23 liepos 2013 - 14:22
Grikute, pas mus atrameles metalines is vienos puses, o is kitos isistato didelis gumos gabalas biggrin.gif i ta vieta ir atsiremia durys. Visas tas reikalas prisiklijuoja prie grindu. Mums laiko ir tarnauja puikiai, tiesa, mes nesam is tu kurie labai svaistytu tas duris, retokai i tuos stabdziukus trinktelim. smile.gif Tai juos pirkom ar seniuos, ar ermitaze. Del spintos koridoriuj ir bendrai, man tai visur yra labai patogu stalciai. Buna tokie metaliniai krepsiai isvaziuojantys, bet mum stalciai buvo pigiau, tai juos ir dejom. o siaip labai reikia pagal poreikius ziureti. As pav., net savo kailiniu ilgi specialiai pamatavau, kad paskui nesilenktu biggrin.gif Mes ten ir siurbli laikom ir palipimo kopecias, tai irgi viska isimatavom. Tamsaus kambario pas mus ner, gyvenam bute, tad tenka viska isnaudoti ir apgalvoti. smile.gif doh.gif
Atsakyti
As visur ties duru rankenomis (ju atsiremimo vieta i siena) ant sienu suklijavau maziukus (maziau nei 2 cm skersmens) permatomus silikoninius lipdukus ir nereikia nieko ant grindu, nes rankena i kazka atsitrenkia pirmiau, nei pacios durys. Kadangi beveik visos durys dazniausiai buna atdaros, tai tu lipduku uz ju is viso net nesimato, o jei uzdarytos, tai tik mini taskelis ant sienos.

http://i.ebayimg.com...w1tw~~60_12.JPG
Atsakyti
Vida, o geriau trinktelėjus durimis nesulenda tos piliulės su viskuo į sieną? Gerai, jei siena tinkuotas mūras, o jei gipsas, tai nežinau g.gif
Mes voniose, kur dažniausiai darinėjamos durys, ant grindų tokius sunkius metalinius blynus su apačia gumuota padėjom, kai reikia valyti, patrauki juos ir gerai. Kitur prisukti prie grindų stabdžiai.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 07 23, 18:29)
Vida, o geriau trinktelėjus durimis nesulenda tos piliulės su viskuo į sieną? Gerai, jei siena tinkuotas mūras, o jei gipsas, tai nežinau g.gif
Mes voniose, kur dažniausiai darinėjamos durys, ant grindų tokius sunkius metalinius blynus su apačia gumuota padėjom, kai reikia valyti, patrauki juos ir gerai. Kitur prisukti prie grindų stabdžiai.

kazkaip neisivaizduoju tokio trenksmo, kad duru rankena i siena sulystu. Mes taip smarkiai nesipykstam lotuliukas.gif .
Atsakyti
Gal ką sudomins komoda už 200Lt 4u.gif
http://www.supermama...?...32694&st=24
Atsakyti