Tropiniai karščiai šiemet užklupo mus visiškai netikėtai. Staiga visos suskubome ieškoti maudymosi kostiumėlių, kad po karštos vasaros dienos galėtume atsigaivinti vėsiame vandenyje ir pasipuikuoti dailiomis kūno linijomis prieš savo brangiausius.
Kokie maudymosi kostiumėlių modeliai, spalvos ir raštai madingi šią vasarą?Šį sezoną tradicinis uždaras vientisas maudymosi kostiumėlis transformavosi ir tapo žymiai įdomesnis. Daugelis dizainerių paėmė tą patį tradicinį vientisą uždarą kostiumėlį ir sukarpė padalijo jį į gabaliukus pačiais įvairiausiais būdais, o po to vėl surinko į vieną. Marginimas ir raštai asimetriški ir avangardiniai.


Arba vietoje visų trūkstamų iškirptų detalių paliekama tik plona juostelė, jungianti likusias detales. Grubiai tariant, belieka tik vientiso maudymosi kostiumėlio skeletas. Tačiau tai – avangardas ir radikalus seksualumas! Juodas elastinis audinys ir švelni šviesi oda – puikus kontrastas.


BALTA

2007-ųjų vasaros mados kolekcijoje karaliauja balta spalva. Mažos baltos suknelės visada buvo vasaros hitas, todėl toks pats hitas paplūdimyje dabar yra bet kokio modelio baltas maudymosi kostiumėlis. Jis puikiai pabrėžia gražų kūno įdegį, ypač jei pasidabinate didelės apimties, paauksintais aksesuarais.


Madingi baltos spalvos uždari kostiumėliai, su gana žemai iškirpta kelnaičių linija ties šlaunimis ir visai nekalta dekoltė. Kartais šių kostiumėlių viršus primena griežto kirpimo palaidinukę, kokias dėvi disciplinuotos moterys. Ir jokių raukinukų, klostelių, raištelių ir nėrinių! Vienintelis jų dekoras – kontrastas su juodu audiniu.

Raštai

Jei lygus monochrominis audinys paplūdimyje jums atrodo nuobodus (ypač baltas), verta rinktis raštuotą kostiumėlį. Tiesa, jų šios vasaros kolekcijose labai nedaug.


Vienas madingiausių raštų – įvairiausios plačios juostelės. Jei jums juoda-balta grafika pernelyg griežta, galite rinktis baltomis, žaliomis, geltonomis, rožinėmis juostomis išmargintus kostiumėlius. Juostos dažniausiai būna horizontalios, todėl nepamirškite, kad toks piešinys optiškai padidina jūsų figūros apimtis.
Šį sezoną neapsieita ir be „laukinių“ motyvų – leopardo raštų (tik nebūtinai natūralios šio gyvūno kailio spalvos. Spalvų gama labai plati).

Retro

Tai sezono naujiena. Kartais jie atrodo ne itin patogūs ir praktiški, bet labai romantiški.

Romantika

Šį sezoną paplūdimiuose apskritai matysime labai daug romantikos. Moteriškumą pabrėš raukinukai, drapiruotės ir rankovytės. Elastinio audinio drapiruotės padeda modeliuoti itin seksualias formas. Koketėms valiūkėms patiks gėlytės ir kaspinėliai.