Kas užkrečia pavasarinėm nuotaikom visu 100 procentų? Arba netikėta, svaigi ir beprotiška meilė, arba nauji pavasariniai bateliai! O kai pasinaudoji antruoju būdu, pirmojo ilgai laukti neteks! Šiuo metu avalynės parduotuvių lentynose matyti įvairiausių modelių gausybė. Šį sezoną dizaineriai pasiūlė iškart keletą karštų tendencijų, todėl turite iš ko rinktis ir atskleisti savo individualumą.  Pavasario–vasaros 2007 madoje susipina neįtikėtina gausybė stilių!


Aktualus ir futurizmas (vadinasi - platforma), ir aukšti kulniukai bei ryškios spalvos, blizgesys, ir mielų 60-ųjų dvelksmas, ir apvalios „nosytės“, ir pasteliniai atspalviai. Be to, sėkmingai savo pozicijas išlaikė leopardo kailis, sidabras, bronza bei auksas. Susigaudyti sudėtingoje mados tendencijų sistemoje šiemet nelengva – pasirinkimas nemažas, tad padėsime išsirinkti bent keletą pačių madingiausių ir pavasariškiausių batelių porų.Leopardas.
Pavasarį,  po ilgos apsnūdusios žiemos, nubunda žvėriški instinktai. Pasijuskite plėšrūne - ženkite lengvai ir išdidžiai! Rinkitės patogią formą, o leopardo marginimas niekam nepaliks abejonių - laukia sėkminga medžioklė!Auksas
. Sėkmės ir turto spalva, ideali aksesuarams. Ji įvaizdžiui suteikia rafinuotumo ir prabangos. Aukso spalvos bateliai turi būti maksimaliai elegantiški ir grakštūs – lyg Pelenės kurpaitės, sugebėjusios paversti ją Princese.
Gėlės.
Pumpurai šį sezoną skleidžiasi daugelio dizainerių kolekcijose. Puošiančios batelius gėlės turi derėti su ryškiu fonu ir nepaprasta batelių forma. Atviri gėlėti bateliai suteikia įvaizdžiui lengvabūdiškumo ir nepriekaištingo skonio. Sulig kiekvienu žingsniu pajusite tikro pavasario dvelksmą. 

Brangakmeniai
(dirbtiniai). Pavasarį viskas įmanoma! Net ir švytintys, brangakmeniais, krištolu inkrustuoti bateliai dienos metu. Tai nuostabus kompromisas - gamtos kuklumas ir meilė gražiems dalykams!

 

 Storapadžiai.
“Tanketės” su storais padais kažkada sukėlė mini-revoliuciją mados industrijoje. Šiame modelyje puikiai dera komfortas ir grožis.

 Dirželis ant kulkšnies.
Šį sezoną dirželis be galo madingas. Optiškai jis dar ir ilgina kojas. Šie lakuoti juodi bateliai su dirželiu galėtų ideliai papildyti bet kokį klasikinio įvaizdžio komplektą.

 Išmarginti kedai.
Šį sezoną podiumus šturmuoja ir „Glamsport“ stilius. Raštuoti, marginti kedai – viena pagrindinių sezono tendencijų. Ryškiaspalvė, sportinė, įdomaus dizaino, patogi avalynė tinka visai parai – rytinei mankštai, dienos pasivaikščiojimui, vakarėliui.