Vis daugiau moterų ir merginų plūsta į vaistines ieškoti gelbėjimosi priemonių suskeldėjusiai ir suragėjusiai kulnų odai. Atšilę orai paskatino dailiosios lyties atstoves pasirūpinti ne tik madingais atvirais bateliais, bet ir nepriekaištingomis kojomis. Kiekviena trokšta susigrąžinti švelnią, lygią ir sveiką pėdų odą. „Atviri bateliai išryškina visus pėdų trūkumus. Išsausėjusi ir suskilinėjusi kulnų oda ne tik neestetiškai atrodo. Jei nekreipsite dėmesio ir jos neprižiūrėsite, gali kilti ir daugiau, kur kas rimtesnių, odos problemų. Į sutrūkinėjusią odą lengvai gali patekti infekcija“, - įspėja Baltijos ir Amerikos klinikos dermatologė Inga Galinauskaitė.

Pasirūpinti savo kojomis ir jas palepinti galima tiesiog savo namuose. Pasimėgaukite SPA procedūromis ir pasijuskite lyg grožio salone. Labai lengvai ir paprastai, greitai ir efektyviai susigrąžinsite švelnią pėdų odą ir net pagydysite įplyšusius pirštų galiukus.

1. Įberkite į vonelę jūros druskos, įpilkite šilto vandens. Pamirkykite kojas vonelėje apie 15 minučių.
2. Tuomet pašalinkite švelnia pemza negyvas, suragėjusias odos ląsteles.
3. Palepinkite pėdas minkštinančiu ir drėkinančiu kremu: švelniai įtrinkite suskilinėjusias ir įtrūkusias pakulnes “Lysaskin Laboratoires Xerolys 50“ kremu. Jis efektyviai nusluoksniuos suragėjusį odos sluoksnį ir pašalins nuospaudas. Užpatentuotas veikliųjų medžiagų kompleksas ypatingai efektyviai ir ilgam veikia sustorėjusią odą.
4. Rinkdamiesi kremą, atkreipkite dėmesį, kad jo sudėtyje būtų ne mažiau nei 50% šlapalo. Taip pat sukietėjusios odos nusluoksniavimą kartu su šlapalu sustiprina glikolinė, pieno ir salicilinės rūgštys. Toks derinys geriausiai padeda odai nusisluoksniuoti.
5. Dar ypač svarbu, kad šlapalas būtų ištirpintas. Jei šlapalas yra labai koncentruotas, vandens sulaikymas yra labai mažas, o tai sukelia kristalizacijos fenomeną.
6. Kremo veiksmingumas ir efektyvumas padidės, jei nakčiai apsimausite medvilnines kojinaites.
7. Šią grožio procedūrą savo problematiškoms pėdoms kartokite tol, kol oda taps minkšta, švelni ir lygi.
8. Rekomenduojama savo kojas palepinti reguliariai: bent porą kartų per savaitę. Tokiu būdu ne tik sugražinsite joms dailumą, bet ir sumažinsite nuovargį, raumenų įtampą.
9. Dar vienas privalumas naudojant tą patį kremą “Lysaskin Laboratoires Xerolys 50“. Kai gydysite suskilinėjusias pėdas, pamaitinsite ir įplyšusius rankų pirštus. Tas pats produktas tinka ir delnams bei sukietėjusioms alkūnėms minkštinti.
10. Pasirūpinkite, kad jūsų organizmui netrūktų vitaminų A ir E. Oda gali trūkinėti ir dėl šios priežasties.
11. Sportuokite arba daug vaikščiokite. Judėjimas turi didelę įtaką kraujotakai, o taip pat ir sveikai pėdų odai.