Kartais atrodo, kad dauguma vyrų kovo 8-ąją veikia pagal vienodą veiksmų planą – įteikia mylimai moteriai tulpių, po to pasveikina bendradarbes ir atšvenčia su kolegomis. Tikimės, kad esate pavyzdingas vyras ir šiuo metu laužote galvą, kaip įdomiau ir originaliau atšventus tarptautinę moters dieną su savo mylimąja, ir ką jai padovanoti šia proga? Gal mes galime jums padėti?


• Gėlės – moters grožio simbolis. Net jei jūsų dama itin racionali būtybė, netikėkite kai, sako, jog gėlės – tik pinigų švaistymas. Nė viena moteris neatsispirs nuostabių pavasario gėlių puokštei. Arba padovanokite jai puokštę iš šokoladinių saldainių (dabar būna ir tokių!) – ši puokštė turi net 2 privalumus: ji greit nenuvysta ir yra labai skani! Ne mažiau įspūdinga gali būti puokštė iš oro balionėlių.

• Dovaną ji ypač brangins, jei ši bus unikali. Jei mėgstate rankų darbus, galite sumeistrauti kažką pats (baldelį ir pan.), jei nesate „auksarankis“, geriau šį punktą praleiskite :)

• Autorinis dailininko kurtas atvirukas taip pat būtų šauni dovana.

• Moterys myli ausimis. Ar prisimenate, kada paskutinį kartą žarstėte jai komplimentus? Jei nebepamenate, jums tiesiog būtina užglaistyti šią spragą mažiausiai tūkstančiu švelnių žodelių.

• Papuošalai – be galo geidžiama dovana. Tai gali būti tiek juvelyriniai dirbiniai, tiek kokybiška ir daili bižuterija (žiedas, apyrankė, grandinėlė, pakabukas ir pan.).

• Labai puiki dovana – abonementas (sporto klubo, soliariumo, SPA centro, teatro...).

• Galite įteikti savo mylimai moteriai dėžutę, kurią atidarius ji išvys daugybę nuostabaus grožio tikrų drugelių, kurie netrukus skraidys po visą kambarį. Šitokios dovanos ji nepamirš visą gyvenimą! Tokia paslauga nepigi, ir ją reikia užsakyti iš anksto, tačiau be galo įspūdinga.

• Ji taip pat apsidžiaugtų gavusi kvepalų ar mėgiamos muzikos įrašų, mėgstamiausio kino filmo juostą.

Kad ir ką padovanotumėte, nepamirškite, kad geriausia dovana esate Jūs, šiandien atliekantis „šeimininko“ vaidmenį: atlikite visus įprastus jos darbus namuose, išpildykite jos norus, leiskite šiek tiek pasilepinti ir bent kartą metuose pasijusti TIKRA MOTERIMI.
Ir nepamirškite – kovo 8-osios rytą – kava ir šypsena į lovą!


Ką Jūs patartumėte vyrams, sukantiems galvą, kaip šiandien nustebinti mylimąją?