Įkraunama...
Įkraunama...

Nusprendusios nemaitinti krūtimi

Senos temos uždarytos, nutariau pradėti naują smile.gif

Pati nemaitinau pirmo vaiko krūtimi, nesiruošiu maitinti ir antrojo smile.gif Tai mano pasirinkimas. Noriu priminti, kad tema tik konkretiem patarimams, pasiūlymams, be jokių moralizavimų ir paniekinimų. Tad prašau tolerancijos.
Atsakyti
http://www.amazon.co...t/dp/B00BG6304A - tokio tipo daiktas laabai palengvino gyvenima, ypac nakti.
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2015 04 05, 03:19)
Senos temos uždarytos, nutariau pradėti naują  smile.gif

Pati nemaitinau pirmo vaiko krūtimi, nesiruošiu maitinti ir antrojo  smile.gif  Tai mano pasirinkimas. Noriu priminti, kad tema tik konkretiem patarimams, pasiūlymams, be jokių moralizavimų ir paniekinimų. Tad prašau tolerancijos.

Vs tiek labai smalsu, kodel toks pasirinkimas smile.gif?
Atsakyti
QUOTE(MuseSkrenda @ 2015 04 05, 17:44)
http://www.amazon.co...t/dp/B00BG6304A - tokio tipo daiktas laabai palengvino gyvenima, ypac nakti.


Kaip tik panašų nusipirkau nesenai thumbup.gif

QUOTE(*South* @ 2015 04 05, 17:54)
Vs tiek labai smalsu, kodel toks pasirinkimas smile.gif?


Priežasčių daug smile.gif Galiu vardint ir vardint, o jus mėtykit mane akmenim ir smerkit, nes manau čia to tikrai bus rolleyes.gif

1. Aš naktį noriu normaliai išsimiegoti. Dukra buvo išvis ramus vaikas, visą naktį miegodavo thumbup.gif Bet savaime suprantama, vistiek būdavo įvairių naktų. Tokiu atveju kartais pagelbėdavo ir tėvelis. Galit sakyti, kad tėtis neatstos mamos, bet jam ir nereikia jos atstoti! Čia mamų problema, kad jos save pervertina ir įsivaizduoja, kad jos yra nepakeičiamos. Poto tik stebisi, kodėl vyras beveik ar išvis nedalyvauja vaiko gyvenime ar bijo kažką padaryti bigsmile.gif Kitas dalykas, tas, kad mes su MB esame kategoriškai prieš vaiko mygdymą tėvų lovoje schmoll.gif Vaikas nuo pat gimimo turi savo lovelę, joje yra pamaitinamas ir ten užmiega.

2. Aš nenoriu būti ''pririšta'' prie vaiko visą parą. Tai nereiškia, kad aš nemyliu savo vaiko. Tiesiog viską galima laisvai subalansuoti ir visiems tada būna gerai. Maitinant vaiką ne krūtimi, jį pamaitinti gali ir tėvelis, ir auklė ir močiutės. Krūtimi galima maitinti net valandą, o mišinukui užtenką dešimt minučių. Tuo labiau krūtį vaikui privalai duoti vos ne kas pusvalandį, net nesvarbu, kad jam ar jai tik pažįsti reikia...

3. Aš nenoriu laikytis kažkokios super puper sveikos dietos, nervuotis dėl kažkokių vaistų, ar žaling įpročių.

4. Maitindama ne krūtimi aš galiu sekti kiek vaikas pavalgė.

5. Aš nenoriu galiminai turėti tokių problemų kaip nugraužti ar sutrūkinėję speneliai, uždegimai (kadangi rizika padidėja maitinant krūtimi).

Maitinimas krūtimi man yra tiesiog iš principo nepriimtas dalykas. Galbūt prisižiūrėjau iš draugių ir panašiai. Tiesiog to nenoriu, o MB mane palaiko.

6. Turbūt paskutinė priežastis - grožis. Taip, man tai svarbu. Nu ir kas?

Aš tikrai nemanau, kad nuskriaudžiau savo pirmą vaiką dėl to, kad aš jos nemaitinau krūtimi. Jai jau keturi metukai. O tos kurios sako, kad vaikai kurie yra maitinami krūtimi auga sveikiau, greičiau, jie bus protingi ir bla bla bla. NETIESA, tai jokios įtakos nedaro. Įtaką daro tėvai, jų auklėjimas, priežiūra ir t.t. Mano dukra retai serga, auga graži ir didutė mergaitė.

Aš pilnai tikiu, kad tokių kaip aš yra daug daugiau, tiesiog jos gal bijo čia reikštis, kadangi bus pasmerktos.

Čia gal kiek ne į temą, bet visgi. Kitoje temoje teko skaityti, kad mamytės nusprendusios nemaitinti vaiko krūtimi dažnai sulaukia negatyvaus požiūrio ligoninėje blink.gif Aš džiaugiuosi, kad aš gimdžiau ir dabar vėl gimdysiu privačiose klinikos, todėl jokio spaudimo ir negatyvaus požiūrio nebuvo, ir tikiu, kad vėl nebus. Teko girdėt iš draugių, kad paprastose ligoninėse vos ne per prievarta verčia žindyt vaiką blink.gif blink.gif blink.gif Gerai, kad man kitų nuomonė nerūpi ir aš greit moku atsikirsti, o kaip reaguoti toms kurios bijo kažkam kažką pasakyti ir net vengia tokio klausimo ''ar gerai ima krūtį?''?? Teko skaityti, kad vienai mamytei po CP atnešė vaikelį ant rankų ir vos ne grubiai liepė žindyti, o jai atsisakius pasakė ''man tai kas, tegul ir lieka invalidu''. Vat čia tai jau naglumo viršūnė blink.gif blink.gif Gerai, kad ta mamytė mokėjo atsikirti tai labai greitai pamokė seselę taip, kad daugiau net nužėjo nei karto.

Jokiais būdais nesmerkiu, ir net nežadu to daryti, mamyčių kurios maitina savo džiaugsmus krūtimi. Tai jų pasirinkimas, o mano kitoks. Tai tiek smile.gif Dabar laukiu puolimo, bus? thumbup.gif
Atsakyti
as tai nesuprantu koks cia dar smerkimas gali but? g.gif na, viena nori maitint krutim, kita nenori ir ka? As va pvz. uz maitinima krutim, bet Nastya argumentai pries maitinima netgi idomus. Ir esu netgi uz PC savo noru, ne uz naturalu gimdyma ir, esant reikalui (ir galimybei) jokie internetiniai komentarai ar argumentai manes nuo to neatkalbetu. Tai nemanau, kad ir autore kazkieno pasisakymai atkalbes. Kiekviena renkamies kaip mums geriau. Ir gerai, jei galim rinktis, blogiau kai to padaryti negalima. Taigi, jei jums geriau nemaitint, tai ir nemaitinkit.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 04 05, 21:14)
as tai nesuprantu koks cia dar smerkimas gali but?   g.gif na, viena nori maitint krutim, kita nenori ir ka? As va pvz. uz maitinima krutim, bet Nastya argumentai pries maitinima netgi idomus. Ir esu netgi uz PC savo noru, ne uz naturalu gimdyma ir, esant reikalui (ir galimybei) jokie internetiniai komentarai ar argumentai manes nuo to neatkalbetu. Tai nemanau, kad ir autore kazkieno pasisakymai atkalbes. Kiekviena renkamies kaip mums geriau. Ir gerai, jei galim rinktis, blogiau kai to padaryti negalima. Taigi, jei jums geriau nemaitint, tai ir nemaitinkit.


drinks_cheers.gif Aš irgi nieko neįkalbinėju ir neatkalbinėju, bet daug kartų teko tiek pačiai išgirsti smerkimą ir atkalbinėjimus, tiek skaityti kituose temose ar forumuose smile.gif Kiekviena renkamės tai kas arčiau širdies rolleyes.gif O temą sukūriau tik šiaip padiskutuoti apie tai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastya: 05 balandžio 2015 - 22:28
QUOTE(Nastya @ 2015 04 05, 19:55)
1. Kitas dalykas, tas, kad mes su MB esame kategoriškai prieš vaiko mygdymą tėvų lovoje  schmoll.gif  Vaikas nuo pat gimimo turi savo lovelę, joje yra pamaitinamas ir ten užmiega.

2. Krūtimi galima maitinti net valandą, o mišinukui užtenką dešimt minučių. Tuo labiau krūtį vaikui privalai duoti vos ne kas pusvalandį, net nesvarbu, kad jam ar jai tik pažįsti reikia...

3. Aš nenoriu laikytis kažkokios super puper sveikos dietos, nervuotis dėl kažkokių vaistų, ar žaling įpročių.

4. Maitindama ne krūtimi aš galiu sekti kiek vaikas pavalgė.

5. Aš nenoriu galiminai turėti tokių problemų kaip nugraužti ar sutrūkinėję speneliai, uždegimai (kadangi rizika padidėja maitinant krūtimi).

Maitinimas krūtimi man yra tiesiog iš principo nepriimtas dalykas. Galbūt prisižiūrėjau iš draugių ir panašiai. Tiesiog to nenoriu, o MB mane palaiko.

6. Turbūt paskutinė priežastis - grožis. Taip, man tai svarbu. Nu ir kas?

Aš tikrai nemanau, kad nuskriaudžiau savo pirmą vaiką dėl to, kad aš jos nemaitinau krūtimi. Jai jau keturi metukai. O tos kurios sako, kad vaikai kurie yra maitinami krūtimi auga sveikiau, greičiau, jie bus protingi ir bla bla bla. NETIESA, tai jokios įtakos nedaro. Įtaką daro tėvai, jų auklėjimas, priežiūra ir t.t. Mano dukra retai serga, auga graži ir didutė mergaitė.

1. Viskas gerai, tik nesupratau, kaip vaiko zindymas susijes su vaiko miegojimu ne savo lovoje?
2. Nesamone, jei leidzia vaikui zindyti valanda, tiksliau, zaisti, o ne valgyti, tai ir kabos vaikas ant kruties valanda. O del maitinimo kas pusvalandi, dar viena nesamone, maitinau vaika kas 3h.
3. Po gimdymo net labai i nauda laikytis dietu biggrin.gif .
4.Visiskai nebutinas dalykas, jei vaikas priaugineja pakankamai svorio.
5. Taip buna tik pirmas paras ir tada, jei nenaudoji nieko, kad apsaugotum savo spenelius nuo to, bet kai atsiranda pienas, jokiu nugrauztu speneliu nebuna.
6.O kaip maitinimas krutinimi susijes su groziu?
Kad vaiko imuinitetui mamos pienas yra labai svarbus, tai yra faktas.

Tai yra jusu pasirinkimas, tikrai nei ikalbineciau, nei bandyciau pakeisti jusu pasirinkima, bet as matau, kad pas jus yra labai daug klaidingos info, tiesiog kazkokie nusistatymai, kurie yra toli nuo tiesos ir tiek, ir siaip kazkoks nusistatymas be rimtu priezasciu wink.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *South*: 06 balandžio 2015 - 13:58
QUOTE(*South* @ 2015 04 06, 14:57)
1. Viskas gerai, tik nesupratau, kaip vaiko zindymas susijes su vaiko miegojimu ne savo lovoje?
2. Nesamone, jei leidzia vaikui zindyti valanda, tiksliau, zaisti, o ne valgyti, tai ir kabos vaikas ant kruties valanda. O del maitinimo kas pusvalandi, dar viena nesamone, maitinau vaika kas 3h.
3. Po gimdymo net labai i nauda laikytis dietu biggrin.gif .
4.Visiskai nebutinas dalykas, jei vaikas priaugineja pakankamai svorio.
5. Taip buna tik pirmas paras ir tada, jei nenaudoji nieko, kad apsaugotum savo spenelius nuo to, bet kai atsiranda pienas, jokiu nugrauztu speneliu nebuna.
6.O kaip maitinimas krutinimi susijes su groziu?
Kad vaiko imuinitetui mamos pienas yra labai svarbus, tai yra faktas.

Tai yra jusu pasirinkimas, tikrai nei ikalbineciau, nei bandyciau pakeisti jusu pasirinkima, bet as matau, kad pas jus yra labai daug klaidingos info, tiesiog kazkokie nusistatymai, kurie yra toli nuo tiesos ir tiek, ir siaip kazkoks nusistatymas  be rimtu priezasciu  wink.gif.


1. Daug teko skaityti forumuose, ir pačios draugės sakė, kad naktį vaiką guldo prie savęs ir maitina. Na ir savaime suprantama, vaikas užmiega. Kai kurios sako, kad taip net geriau, nes nereikia kas kelias valandas bėgioti daryti mišinukų, krūtį į burnytę ir miega kartu g.gif Man tai nepriimtina g.gif Taip ir vyrą galima pamiršti unsure.gif
2. Na čia manau nuo pačio vaiko ir mamos priklauso g.gif Gal kiek per riebiai leptelėjau lotuliukas.gif Bet visko būna g.gif Kai kurios sako, kad jų vaikų krūties išvis nebepaleidžia, nors imk ir keitaliok kairę dešinę, kairę dešinę lotuliukas.gif
3. thumbup.gif Kažkiek tiesos yra, bet... aš kalbu apie itin sveiką dietą. Pliusas man, kad nerūkiau taip ar taip biggrin.gif Nes labai daug mamyčių kurios prieš nėštumą rūkė tai rūko ir po jo...
4. Na čia toks kaip mini, nereikšmingas pliusas. Gal kas nori sekti..
5. Teko girdėti, kad kažkiek vyresni vaikai mėgsta pasikandžioti g.gif Gi ne visoms tik pirmas dienas, gal jums pasisekė g.gif
6. O kaip gi nesusijęs... Aš turiu dar noro ir sau graži būti ax.gif O ne nešioti turtą iki kelenių biggrin.gif Na dar kažkiek įtakoja draugių, tetų pasakojimai, kaip joms plyšo, kaip piene miegojo ir pan doh.gif Tuo labiau pas mane ir taip krūtine D, tai kur man didesnės, aš ir šią mielai susimažinčiau doh.gif Oj ir tik nereikia man sakyti, kad jei nori būti graži - negimdyk vaikų. Jeigu kažkam šie dalykai nesusiderina tai tegul ir negimdo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastya: 06 balandžio 2015 - 14:30
6. Tik ką perskaičiau forume, kad maitinančiai net plaukų nepatariama dažytis bigsmile.gif (rašė pediatrė) šitoj temoj
O dieve, koks visas sąrašas ko negalima maitinančiom g.gif Net pati nustebau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2015 04 06, 14:29)
1. Daug teko skaityti forumuose, ir pačios draugės sakė, kad naktį vaiką guldo prie savęs ir maitina. Na ir savaime suprantama, vaikas užmiega. Kai kurios sako, kad taip net geriau, nes nereikia kas kelias valandas bėgioti daryti mišinukų, krūtį į burnytę ir miega kartu  Man tai nepriimtina  g.gif Taip ir vyrą galima pamiršti  unsure.gif
2. Na čia manau nuo pačio vaiko ir mamos priklauso  g.gif Gal kiek per riebiai leptelėjau  lotuliukas.gif  Bet visko būna  g.gif Kai kurios sako, kad jų vaikų krūties išvis nebepaleidžia, nors imk ir keitaliok kairę dešinę, kairę dešinę  lotuliukas.gif
3.  thumbup.gif Kažkiek tiesos yra, bet... aš kalbu apie itin sveiką dietą. Pliusas man, kad nerūkiau taip ar taip  Nes labai daug mamyčių kurios prieš nėštumą rūkė tai rūko ir po jo...
4. Na čia toks kaip mini, nereikšmingas pliusas. Gal kas nori sekti..
5. Teko girdėti, kad kažkiek vyresni vaikai mėgsta pasikandžioti  g.gif Gi ne visoms tik pirmas dienas, gal jums pasisekė
6. O kaip gi nesusijęs... Aš turiu dar noro ir sau graži būti  O ne nešioti turtą iki kelenių  Na dar kažkiek įtakoja draugių, tetų pasakojimai, kaip joms plyšo, kaip piene miegojo ir pan  Tuo labiau pas mane ir taip krūtine D, tai kur man didesnės, aš ir šią mielai susimažinčiau  Oj ir tik nereikia man sakyti, kad jei nori būti graži - negimdyk vaikų. Jeigu kažkam šie dalykai nesusiderina tai tegul ir negimdo 

Tai cia ne maitinime krutimi kalte, o paciu mamu, nereiskia, kad jus matindama guldytumet taip pat salia, maitinau pati, bet nei nakties su manimi vaikas nemiegojo, taip kad sita priezasti del nemaitinimo krutimi, atmeskit wink.gif.
Ir vel gi, jei mama nenori kitaip nuraminti vaika, kaip kisdama kruti, cia tu mamu beda, o ne maitinimo.
Ne pasisekime esme wink.gif, o priemones tam naudoti reikia. O kai pienas laisvai beda, nera ko jiems nusigrauzti biggrin.gif .
Pas jus viskas teoriju ir klaidingu nuogirdu lygyje biggrin.gif , kai pienas susinormalizuoja, krutys nebuna nei nukarusios nuo pieno, nei ispampusios, as stebiuosi, is kur jus traukiate tokias nesamones g.gif , nei pas pacia nebutu krutine iki keleniu, nei pas nei viena drauge, pazistama, is vis tokiu dalyku nebuvau girdejus, nebent ta krutine dar iki nestumo buvo iki keleniu lotuliukas.gif . Kas tetoms plyso blink.gif ?
Zodziu, visas jusu priezastys galiu atmesti, kaip mitus smile.gif , taip kad nematau pas jus nei vienos rimtos priezasties, del ko nematinti smile.gif . Tiesiog nusistatymas, kad nenorit ir net negalvojate apie pliusus, o minusai bobuciu pletku lygyje.
Tai vat butent, jei kalbeti apie grozi, tai tada geriau is vis nepastoti, nes ir svorio priaugi, ir striju atsirasti gali ir t.t., jei matinti kazkas atsisako del grozio susigadinimo biggrin.gif , dar tokiu dalyku neteko girdeti biggrin.gif . O kur dar makstis gali isplateti po gimdymo, ar apie tai negalvojate ax.gif ?

Papildyta:
QUOTE(Nastya @ 2015 04 06, 14:52)
6. Tik ką perskaičiau forume, kad maitinančiai net plaukų nepatariama dažytis  bigsmile.gif (rašė pediatrė) šitoj temoj
O dieve, koks visas sąrašas ko negalima maitinančiom  g.gif Net pati nustebau  g.gif

lotuliukas.gif paskaitykit, ko negalima nestumo metu biggrin.gif , to paties, tik dar daugiau turbut, tai ir nestumo metu jus negrazi bunate, ar tik maitinimo metu moteris buna negrazi biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2015 04 05, 20:55)
2. Aš nenoriu būti ''pririšta'' prie vaiko visą parą. Tai nereiškia, kad aš nemyliu savo vaiko. Tiesiog viską galima laisvai subalansuoti ir visiems tada būna gerai. Maitinant vaiką ne krūtimi, jį pamaitinti gali ir tėvelis, ir auklė ir močiutės. Krūtimi galima maitinti net valandą, o mišinukui užtenką dešimt minučių. Tuo labiau krūtį vaikui privalai duoti vos ne kas pusvalandį, net nesvarbu, kad jam ar jai tik pažįsti reikia...

Na dėl šio punkto tai norėčiau paprieštaraut,nes jūs tikrai neteisi.
2.Dažnai valgo tik naujagimiai,ir tai maniškės valgydavo ne dažniau kaip kas 1-2val,o vėliau maitinimai retėja kas 3val maždaug.Iš vis,nei viena iš mano trijų nekabojo ištisai "ant papo" ir pavalgydavo visada per 5-10min smile.gif Vaikui paūgėjus iki 2-3mėn puikiausiai galima palikt 3val,o jei palieki nutraukto pieno,tai ir 6val

Atsakyti
O aš ir neieškau minusų ax.gif Kam man jų ieškoti, jei man taip gerai? thumbup.gif Jums gerai maitinant, man gerai nemaitinant. Visiems gerai - visi laimingi thumbup.gif
Papildyta:
Beto, aš pilnai tikiu, kad aš galiu šiektiek perdėti lotuliukas.gif Aš niekada nesu maitinus vaiko krūtinimi ir noru netrykštu, ir viskas ką rašau tai buvo perskaityta kitose temose arba kituose forumuose. Gi jeigu kažkas rašo, vadinasi kažkam taip buvo g.gif Ar jos meluoja g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastya: 06 balandžio 2015 - 19:11