Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sumažinti sėdmenis?

patarkite kaip sumazinti sedmenis.nes jos labai storos(daug lasinunu)esu namuose ir neturiu galimybes iseiti i sporto kluba.tad prasau patarkite.aciu uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(jurgitamikaite @ 2006 07 11, 11:09)
patarkite kaip sumazinti sedmenis.nes jos labai storos(daug lasinunu)esu namuose ir neturiu galimybes iseiti i sporto kluba.tad prasau patarkite.aciu uz atsakyma.


Maziau valgyti, daugiau judeti. Jei darysi spec. pratimus sedmenims (namu salygomis), ji kazkiek pakoreguosi, pakelsi, bet neitin sumazinsi. Mityba - pagrindas lasinukams numesti. Na, o tonusui pakelti, eik pasivaikscioti po valanda dvi greitu zingsniu.
Atsakyti
Man pavyko sumažint keliais cm, kai "žirkles" dariau: atsiguli ant šono, alkūne remiesi į grindis, o tada viršuje esančią koją kilnoji į viršų, kol turi noro. Kita modifikacija, kai keli abi kojas į viršų.
Atsakyti
.... kas dėl užpakaluko. pats papraščiausias ir prieinamiausias pratimukas sutraukinėti užpakaliuko raumenis kai yra laiko, plaunant indus, stovint kažkur, sėdint su lialiuku. svarbu NEPAMIRŠTI tai daryti. kuomet atsiras laiko galima užsiimti ir pratimukais. bet....70 procentų sėkmės yra mityba ir 30 procentų sportas...sėkmės
Atsakyti
1. Atsisėdi ant grindų ištiestom kojom ir energingai "žingsniuoji" pirmyn atgal sėdmenų žandukais blush2.gif .
2. Atsiguli ant nugaros, kojos sulenktos per kelius ir užkeltos ant neaukštos lovos, kėdutės ar kt. baldo. T.y. pėdomis remiesi į neaukštą baldą. Taip taip gulėdama kilnoji dubenį aukštyn žemyn.
Nežinau ar aiškiai parašiau, bet mano dubcei šitie pratimai efektyviausi ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Makarska @ 2006 08 24, 09:10)
1. Atsisėdi ant grindų ištiestom kojom ir energingai "žingsniuoji" pirmyn atgal sėdmenų žandukais  blush2.gif .
2. Atsiguli ant nugaros, kojos sulenktos per kelius ir užkeltos ant neaukštos lovos, kėdutės ar kt. baldo. T.y. pėdomis remiesi  į neaukštą baldą. Taip taip gulėdama kilnoji dubenį aukštyn žemyn.
Nežinau ar aiškiai parašiau, bet mano dubcei šitie pratimai efektyviausi ax.gif .

niu reiks ir man pabandyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(etaruj @ 2006 08 23, 11:06)
.... kas dėl užpakaluko. pats papraščiausias ir prieinamiausias pratimukas sutraukinėti užpakaliuko raumenis kai yra laiko, plaunant indus, stovint kažkur, sėdint su lialiuku. svarbu NEPAMIRŠTI tai daryti. kuomet atsiras laiko galima užsiimti ir pratimukais. bet....70 procentų sėkmės yra mityba ir 30 procentų sportas...sėkmės


Pritariu thumb_yello.gif! svarbiausia darant pratimus jausti raumenukus, tai bus panasiai kaip ir sporto klube. Beda ta, kad neimanoma sukusti vienoje vietoje, nes "lasinukai" krenta nuo visu kuno vietu. Tad jei suderinsi mityba ir daugiau pasportuosi manau sulauksi rezultatu...aisku ne super greitai, bet pabandyti verta. Pabandyk greita pasivaiksciojima su vezimeliu: ir tau bus naudinga ir vaikeliui clap.gif

Sekmes sportuojant ir apsiginkluok kantrybe ! gun_smilie.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katė: 10 lapkričio 2006 - 14:41
O aš nors ir pkūni, bet užpakalis plokščias, nežinau kaip jį padailinti blush2.gif
Atsakyti
Man yra geras sis pratimas gal ir tau pades
atsiklaupi ant zemes remiesi alkunemis ir kiloji po viena sulenkta koja is kulno 4x15 kartu kiekvienai kojai thumbup.gif
kitas pratimas atsiguli sonu apatine koja sulenkta , virsutine koja sulenkta keli aukstyn zemyn
pabandyk gal ir tau pades man padeda thumbup.gif
Atsakyti
manau reikia sureguliuoti mityba ir truputi padidinti fizini kruvi...nereikia daryti ten daug tu pratimu nes jie sutvirtina raumenis,poto sedmenys bus dar didesni tik kad stangresni...syreguliavus mityba pasikeis ir svoris,aisku su trupuciu mankstos
Atsakyti
QUOTE(LaVil @ 2006 10 30, 19:49)
Pritariu thumb_yello.gif! svarbiausia darant pratimus jausti raumenukus, tai bus panasiai kaip ir sporto klube. Beda ta, kad neimanoma sukusti vienoje vietoje, nes "lasinukai" krenta nuo visu kuno vietu. Tad jei suderinsi mityba ir daugiau pasportuosi manau sulauksi rezultatu...aisku ne super greitai, bet pabandyti verta. Pabandyk greita pasivaiksciojima su vezimeliu: ir tau bus naudinga ir vaikeliui  clap.gif

Sekmes sportuojant ir apsiginkluok kantrybe !  gun_smilie.gif

na manau kad norint pasiekti rezultatu pasivaiksciojima su vezimeliu reikia pakeisti i ilgu distanciju greitaji ejima su tuo paciu vezimeliu
Atsakyti