Įkraunama...
Įkraunama...

Santuokinis seksas

Sveiki, pirmiau negu prikibti prie savo brangiausiojo, noriu išklausyti visagalių interneto komntarotių nuomonę blush2.gif

Prašau, komentuokite vyrai ir nuoširdžiai.

Susituokę esame septynis metus, turime du vaikus. Nesipykstame (ten kažkokie maži barniai būna, bet nežiauriai). Abu dirbame. Aišku rutina egzistuoja, bet stengiamės ištrūkti be vaikų, pasivolioti lovoje bent dieną ir pan.
Tačiau.....
O tas tačiau yra kažkos keistas mano jausmas. Pvz:situacija, nesimylėjome šešias dienas, aš jau noriu; taigi vaikai suguldyti, pati pasiruošusi, o mano mylimasis žaidžiai kompiuterinis žaidimą ir sako, tuoj baigsiu lygį ir ateinu..... doh.gif Negi po šešių dienų JUMS vyrai nesinori jau sekso???? vat tuoj pat, dabar?

Aš nusiperku kokį gražų apatinį trikotažą, kojines ir pan. Jau visa tokia, vau... tuoj kaip bus... o pasimylim, jo gražu, fajna..... ir niekada daugiau nepasakys, kad gal apsirenk vėl tuos apatinius ir pan. JUMS irgi nesinori, kad jūsų žmonos/merginos stengtųsi????

Tada pradedu galvoti, gal tiesiog išsikraunama kažkur kitur, su kita???

Prašau pakomentuokite situacija

P.S., Dar keli komentarai dėl išvaizdos: mano ūgis 170cm, svoris 57 kg, talijos apimtis 65 cm. Krūtinė nedidelė, bet nekabanti. Visada rengiuosi pagal madą, prižiūriu save. Vyras dirba nefizinį darbą.
Atsakyti
kaip talijos apimtis susijusi su iškelta problema?
Atsakyti
QUOTE(Aramisė @ 2015 04 09, 14:16)
kaip talijos apimtis susijusi su iškelta problema?




smile.gif susijusi todėl,kad komentatoriai negalvotų , jog po dviejų vaikų atrodau stora, didelė ar laaabai pasikeitųsi, negu buvau iki vestuvių.
Atsakyti
QUOTE(Aramisė @ 2015 04 09, 14:16)
kaip talijos apimtis susijusi su iškelta problema?


Manau, paminėjo tam, kad būtų lengviau susidaryti bendrą vaizdą, o ne nenurašyti šios problemos priežasčių tik prastai išvaizdai ar savęs neprisižiūrėjimui.
Atsakyti
QUOTE(Robertyyyte @ 2015 04 09, 15:21)
Manau, paminėjo tam, kad būtų lengviau susidaryti bendrą vaizdą, o ne nenurašyti šios problemos priežasčių tik prastai išvaizdai ar savęs neprisižiūrėjimui.



Liūdnuma, ne jau tik fizinė išvaizda gali įtakoti moters patrauklumą? O emocinis ryšys, bendravimas, būsenos kitos ir pan., ar gi ne tai svarbu?

Pateikiate save kaip lėlę ir ak, kodėl su manimi nenori žaisti? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pievugele999: 09 balandžio 2015 - 13:30
QUOTE(Pievugele999 @ 2015 04 09, 14:29)
Liūdnuma, ne jau tik fizinė išvaizda gali įtakoti moters patrauklumą? O emocinis ryšys, bendravimas, būsenos kitos ir pan., ar gi ne tai svarbu?

Pateikiate save kaip lėlę ir ak, kodėl su manimi nenori žaisti?  doh.gif


Nu jau tik nesakykite, kad vyrams nesvarbu moters fizinė išvaizda.
Nei už ką nepatikėsiu lotuliukas.gif
Kad ir koks, kaip Jūs sakote "emocinis ryšys" bebūtų stiprus, bet jei moteris apsileidusi ir neprisižiūrinti, nu tai apie kokį seksą gali būti kalba?
Atsakyti
QUOTE(Robertyyyte @ 2015 04 09, 15:37)
Nu jau tik nesakykite, kad vyrams nesvarbu moters fizinė išvaizda.
Nei už ką nepatikėsiu  lotuliukas.gif
Kad ir koks, kaip Jūs sakote "emocinis ryšys" bebūtų stiprus, bet jei moteris apsileidusi ir neprisižiūrinti, nu tai apie kokį seksą gali būti kalba?



Nereikia eiti į kraštutinumus, temos autorė, labai pabrėžė savo išvaizdą ir pan., tad ir apie tai kalbu, kad ne vien išvaizda lemia.
Atsakyti
na, jei ji svertų 90 kg, manau, tai turėtų įtakos, net jei būtų super artimas ryšys...
Atsakyti
QUOTE(Pievugele999 @ 2015 04 09, 15:16)
Nereikia eiti į kraštutinumus, temos autorė, labai pabrėžė savo išvaizdą ir pan., tad ir apie tai kalbu, kad ne vien išvaizda lemia.


Kažin ar talijos, ūgio ir svorio matmenų paminėjimą galima įvardinti, kaip "labai pabrėžė". Ypač, kai šie dalykai nurodyti P. S.
Atsakyti
QUOTE(Robertyyyte @ 2015 04 09, 15:22)
Kažin ar talijos, ūgio ir svorio matmenų paminėjimą galima įvardinti, kaip "labai pabrėžė". Ypač, kai šie dalykai nurodyti P. S.

Buvau sustorejus po gimdymo antros dukros iki 85 kg,tokia buvau tris metus ,jokiu pokyciu nepastebejau seksualine prasme,vyrui buvau geidziama vienodai ir tada ir dabar,kai numeciau 20 kg,taip,kad greiciausiai suo kazkur kitur pakastas,gal siaip pirmenybe teikia kompui.
Atsakyti
QUOTE(Pievugele999 @ 2015 04 09, 14:29)
Liūdnuma, ne jau tik fizinė išvaizda gali įtakoti moters patrauklumą? O emocinis ryšys, bendravimas, būsenos kitos ir pan., ar gi ne tai svarbu?

Pateikiate save kaip lėlę ir ak, kodėl su manimi nenori žaisti?  doh.gif

Moterys biggrin.gif Vyrai juk akimis myli, jei isvaizda nepatraukli, tai nebent apgaudinet save vidiniu groziu ir belieka, kad prisiverst i lova sugult. Bet klausimas, kiek tai gali testis wink.gif
Atsakyti
va vyro nuomonė biggrin.gif bet kai vyrai isiaugina amžinai nėščius pilvus, moterys su jais gulasi. Matyt ausimis girdėt pakanka rolleyes.gif
Atsakyti