Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio nuoma užsienyje

Vis dar laukiu žinančių: nuomojantis automobilį Ispanijoje, kiek kainuoja Cross-Border card į Portugaliją, bent maždaug rolleyes.gif .
Kažkada nieko nežinodami ir nepirkdami jokių leidimų, sėkmingai aplėkėm kelias valstybes. Dabar, pradėjus gilintis, pasirodo už viską reikia mokėti (o ko bijai, tas gali ir atsitikti blush2.gif ) Norisi viską susitvarkyti iki galo. Parašėm užklausimą economicarrentals.com dėl kainų, vis negaunam atsakymo g.gif , tad gal kas susidūrėt?

Sena tema
Atsakyti
Esu ne karta rezervavusi masiniuka is sio puslapio economycarrentals.com, bet kazkaip si karta man keistai atrodo g.gif Pasirenku savaitei auto. tai ismeta variantu net po nepilnai 20 eur. Tada dar siulo draudima nuo vagysciu ir pan., bet jo galima atsisakyti ir suma lieka pradine. Zinau, kad visada mokedavome vietoje dar po 5-6 eur i diena uz ta pagrindini stiklu, dugno ir pan. draudima. Bet ar jo uzteks neimant sio, kuri siulo dabar ax.gif Na ir suprantu, kad teks moketi uz degalu pilna baka, plius neblogus procentukus uz uzpylima biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ppavasariss: 10 balandžio 2015 - 15:43
QUOTE(ppavasariss @ 2015 04 10, 16:42)
Esu ne karta rezervavusi masiniuka is sio puslapio economycarrentals.com, bet kazkaip si karta man keistai atrodo  g.gif  Pasirenku savaitei auto. tai ismeta variantu net po nepilnai 20 eur. Tada dar siulo draudima nuo vagysciu ir pan., bet jo galima atsisakyti ir suma lieka pradine. Zinau, kad visada mokedavome vietoje dar po 5-6 eur i diena uz ta pagrindini stiklu, dugno ir pan. draudima. Bet ar jo uzteks neimant sio, kuri siulo dabar  ax.gif  Na ir suprantu, kad teks moketi uz degalu pilna baka, plius neblogus procentukus uz uzpylima  biggrin.gif


Mes taip pat rezervavom mašiniuką pigiai (2 savaitėms - 137 eu su viskuo, gavom net su 0 francize) ir ėmėm dradimą padangoms, stiklams ir t.t. būtent iš economy...
Blogiausia, kad šioj agentūroj nuomotoją sužinai tik po rezervavimo - mums teko Firefly, apie kurį daug blogų atsiliepimų, bet nusprendėme rizikuoti pasitelkę fotoaparatą ir kamerą (pridavimo ir priėmimo faktams įvertinti). Jei imtume stiklų draudimą iš pačio Firefly - kainuotų 185 eu papildomai - mums per daug, bet žinau, kad už tai jie įšaldys ~ 1500 eu blink.gif . Vien žo, nežinia, kur atrasi ir kur prarasi - vis per tą taupumą ax.gif
O degalų politika economy... - paimi pilną, grąžini pilną baką, tad rezervuotus pinigus už degalus grąžins be jokių procentų smile.gif
Atsakyti
Nu va sekmingai grazinom masina nuomota is Firefly. Grazinimas patiko, atvarem i Hertzo aikstute, atejo vyrukas, nieko neziurejes ilipo i masina, paziurejo ar pilnas bakas ir viskas. Sako viskas gerai :-) neprase nei kuro cekio, nei kebula tikrino, nei zibintus, nieko visai. Zodziu Firefly Bergame man patiko, duodu 10 balu :-)
Tiesa dabar lauksiu kol grazins mano uzstata 1500€ :-)
Atsakyti
QUOTE(Tikrastetis @ 2015 04 10, 21:37)
Zodziu Firefly Bergame man patiko, duodu 10 balu :-)
Tiesa dabar lauksiu kol grazins mano uzstata 1500€ :-)

Super biggrin.gif . Labai tikiuosi, kad tokį patį įvertinimą gaus iš mūsų ir Madrido Firefly-us tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrastetis @ 2015 04 10, 20:37)
Nu va sekmingai grazinom masina nuomota is Firefly. Grazinimas patiko, atvarem i Hertzo aikstute, atejo vyrukas, nieko neziurejes ilipo i masina, paziurejo ar pilnas bakas ir viskas. Sako viskas gerai :-)  neprase nei kuro cekio, nei kebula tikrino, nei zibintus, nieko visai. Zodziu Firefly Bergame man patiko, duodu 10 balu :-)
Tiesa dabar lauksiu kol grazins mano uzstata 1500€ :-)

Man kaip tik ramiau būtų jei patikrintų viską ir pasakytų ar viskas gerai, jei ką dar pasiginčyt galėtum turėdamas įrodymų. Būna ne retai nutikimų, kad visai nežiūri mašinos grąžinant, o vėliau el. paštu nustebina atsiuntę sąskaitą už neaiškius apgadinimus.
Atsakyti
sveikos,

jau ne pirma syki kazkur Europoj nuomojames masiniuka, bet kazkaip vel man kyla klausimu. kazin ar pasiteisina va sitas draudimas?
http://www.insurance...5...BP&langID=1

esme, mes rudeni keliavom po Italija, nuomavomes is Europcar, viskas kaip ir gerai buvo, bet po kokiu poros savaiciu, kai jau grizom ir viska pamirsom, is korteles nuskaiciavo gal 20-30eu. rasiau N kartu jiem, kad paaiskintu, uz ka, negavau jokio atsakymo..
tai va mes ir nepasinaudojom tuo papildomai nusipirktu draudimu..

dabar keliaujam i Portugalija, is savo kreditines uzsisakinejam masina, bet jau ne dviese, o dar su vienais draugais. tai net jei kas nutiktu, neskambinsim gi po menesio ir nesakysim zmonem, kad va zinai, pas mus is korteles isminusavo 30euru(duok D, kad tik tiek), todel 15 euru mum grazinkit..

Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2015 04 13, 09:57)
sveikos,

jau ne pirma syki kazkur Europoj nuomojames masiniuka, bet kazkaip vel man kyla klausimu. kazin ar pasiteisina va sitas draudimas?
http://www.insurance...5...BP&langID=1

esme, mes rudeni keliavom po Italija, nuomavomes is Europcar, viskas kaip ir gerai buvo, bet po kokiu poros savaiciu, kai jau grizom ir viska pamirsom, is korteles nuskaiciavo gal 20-30eu. rasiau N kartu jiem, kad paaiskintu, uz ka, negavau jokio atsakymo..
tai va mes ir nepasinaudojom tuo papildomai nusipirktu draudimu..

dabar keliaujam i Portugalija, is savo kreditines uzsisakinejam masina, bet jau ne dviese, o dar su vienais draugais. tai net jei kas nutiktu, neskambinsim gi po menesio ir nesakysim zmonem, kad va zinai, pas mus is korteles isminusavo 30euru(duok D, kad tik tiek), todel 15 euru mum grazinkit..


Blogai, kad nesat atkaklūs smile.gif . Kad ir dėl 30eu galit kreiptis į ECC http://www.ecc.lt/pateikti-skunda
ir pateikti skundą, juo labiau, kad į Jūsų raštus niekas neatsakinėja (šioje svetainėje yra pavyzdžių, kai vartotojams pilnai grąžino pinigus).
Jei draugai geri, tikrai supras, kad su auto nuomos kompanijomis vyksta tokie pokštai, todėl už pinigėlių nuskaičiavimą (labai gali būti, kad dėl baudų už viršytą greitį ar neleistiną stovėjimą) pasidalinsite pusiau mirksiukas.gif .
Kas liečia Insurance4CarHire frančizės draudimo privalumus, čia galit pasidomėti lietuviškai
http://www.instantca..._draudimas.html
viską puikiai išaiškina nuo A iki Z. Į mano ankstesnį užklausimą jie buvo atsakę:
"Kai nuoma ilgesnė kaip 10 d. labiau apsimokėtų pirktį metinį draudimą už 39,99 GBP, kadangi padieninis kainuoja 3,99 GBP/dieną ir 13 dienų jis kainuotų 51,87 GBP. Taigi, metinis kompensuojamasis I4CH frančizės draudimas būtų optimaliausias variantas. I4CH draudimą rekomenduojame pirkti per mūsų svetainę: http://lt.instantcar...s-draudimas.php

Vienintelis dalykas, kurį turite žinoti, įsigiję kompensuojamąjį frančizės draudimą, yra tai, kad nuomos metu vairuotojo kortelėje privalote turėti frančizės sumą (šiuo atveju - ... EUR) tam kad įvykus avarijai nuomos kompanija galėtų nurašyti pinigus už žalą, kuriuos vėliau Jums kompensuos draudimo bendrovė".

Prirašiau, gal suprasit 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(renrena @ 2015 04 13, 10:17)
Blogai, kad nesat atkaklūs  smile.gif . Kad ir dėl 30eu galit kreiptis į ECC http://www.ecc.lt/pateikti-skunda
ir pateikti skundą, juo labiau, kad į Jūsų raštus niekas neatsakinėja (šioje svetainėje yra pavyzdžių, kai vartotojams pilnai grąžino pinigus).
Jei draugai geri, tikrai supras, kad su auto nuomos kompanijomis vyksta tokie pokštai, todėl už pinigėlių nuskaičiavimą (labai gali būti, kad dėl baudų už viršytą greitį ar neleistiną stovėjimą) pasidalinsite pusiau mirksiukas.gif .
Kas liečia Insurance4CarHire frančizės draudimo privalumus, čia galit pasidomėti lietuviškai
http://www.instantca..._draudimas.html
viską puikiai išaiškina nuo A iki Z. Į mano ankstesnį užklausimą jie buvo atsakę:
"Kai nuoma ilgesnė kaip 10 d. labiau apsimokėtų pirktį metinį draudimą už 39,99 GBP, kadangi padieninis kainuoja 3,99 GBP/dieną ir 13 dienų jis kainuotų 51,87 GBP. Taigi, metinis kompensuojamasis I4CH frančizės draudimas būtų optimaliausias variantas. I4CH draudimą rekomenduojame pirkti per mūsų svetainę: http://lt.instantcar...s-draudimas.php

Vienintelis dalykas, kurį turite žinoti, įsigiję kompensuojamąjį frančizės draudimą, yra tai, kad nuomos metu vairuotojo kortelėje privalote turėti frančizės sumą (šiuo atveju - ... EUR) tam kad įvykus avarijai nuomos kompanija galėtų nurašyti pinigus už žalą, kuriuos vėliau Jums kompensuos draudimo bendrovė".

Prirašiau, gal suprasit 4u.gif



aciu labai!

na va, del atkaklumo tai tikrai, kazkaip nesinorejo terliotis..
apie ta draudima skaiciau ir lietuviskai, gal galit rekomensuoti, kurioje kompanijoja maziausias depozitas? tiesa pasakius labiausiai uzknisa tai nenormaliai augantys depozitai, dar pries pora metu daugelis kompaniju imdavo kelis simtus eu, dabar kiek ziuriu, gaunasi tukstanciai.
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2015 04 13, 10:21)
aciu labai!

na va, del atkaklumo tai tikrai, kazkaip nesinorejo terliotis..
apie ta draudima skaiciau ir lietuviskai, gal galit rekomensuoti, kurioje kompanijoja maziausias depozitas? tiesa pasakius labiausiai uzknisa tai nenormaliai augantys depozitai, dar pries pora metu daugelis kompaniju imdavo kelis simtus eu, dabar kiek ziuriu, gaunasi tukstanciai.


Būtent blink.gif Gaunasi pasaka be galo, bent jau mūsų atveju (puslapiu anksčiau jau rašiau). Jei papildomus draudimus imi iš trečiųjų šalių, nuomotojas užšaldo daug pinigų, jei perki tuos draudimus iš paties nuomotojo, nešaldo nieko (nebent už kurą), bet pats draudimas labai brangus (mūsų atveju + 185 eu). Todėl mes pasirinkom I-ąjį variantą - pasiruošę ~ 1500 eu užšaldymui lotuliukas.gif .
Kažkur skaičiau, kad mažiausiai užšaldo tos didžiosios kompanijos AVIS, HERTZ ir pan., bet nuoma ženkliai didesnė už mažųjų verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(renrena @ 2015 04 13, 10:40)
Būtent  blink.gif Gaunasi pasaka be galo, bent jau mūsų atveju (puslapiu anksčiau jau rašiau). Jei papildomus draudimus imi iš trečiųjų šalių, nuomotojas užšaldo daug pinigų, jei perki tuos draudimus iš paties nuomotojo, nešaldo nieko (nebent už kurą), bet pats draudimas labai brangus (mūsų atveju + 185 eu). Todėl mes pasirinkom I-ąjį variantą - pasiruošę ~ 1500 eu užšaldymui lotuliukas.gif .
Kažkur skaičiau, kad mažiausiai užšaldo tos didžiosios kompanijos AVIS, HERTZ ir pan., bet nuoma ženkliai didesnė už mažųjų verysad.gif .


va butent.. ir nesuprantu niekaip, kas cia per paslaptys, kaip kokiose treciose salyje(suprasciau, kad sitaip elgtusi kokiam Egipte ar bent jau Turkijoje), bet dabar Europos salyse net nezinia kiek reikia turet tu pinigu korteleje. va vienur raso, akd depozitas gali but nuo 1299 iki 3199 eu(kazkas tokio). raso, kad priklausomai nuo masinos dydzio, markes ir t.t. bet konkretumo jokio. tik nuo iki..

sakyciau, kad kelioniu sferoje sita vieta dar labai atsilikus, puiki terpe pasipinigavimui..
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2015 04 13, 10:45)
va butent.. ir nesuprantu niekaip, kas cia per paslaptys, kaip kokiose treciose salyje(suprasciau, kad sitaip elgtusi kokiam Egipte ar bent jau Turkijoje), bet dabar Europos salyse net nezinia kiek reikia turet tu pinigu korteleje. va vienur raso, akd depozitas gali but nuo 1299 iki 3199 eu(kazkas tokio). raso, kad priklausomai nuo masinos dydzio, markes ir t.t. bet konkretumo jokio. tik nuo iki..

sakyciau, kad kelioniu sferoje sita vieta dar labai atsilikus, puiki terpe pasipinigavimui..


Košmaras, 3199 depozito dar niekur nesutikau - tada juo labiau reikia įsigyti Insurance4CarHire frančizės draudimą (jis dengia iki 4000 GBP, be to dengia ne tik pažeidimus, padarytus išsinuomoto automobilio stiklams, padangoms, dugnui ir stogui; bet ir dažniausiai išimtimi laikomas išlaidas už pamestus išsinuomoto automobilio raktus (iki GBP 500 - vienai nuomai, iki GBP 2000 - visam draudimo periodui); bei šlaidas, susijusias su automobilio užpildymu neteisingu kuru.
Pačiai galva susisuko, niekaip iš economycarrentals.com nesulaukiu patvirtinimo dėl sienos kirtimo į Portugaliją, tad kuo arčiau kelionė, tuo daugiau neaiškumų blink.gif
Atsakyti