Įkraunama...
Įkraunama...

Patikimi tinklalapiai viešbučių rezervacijai

QUOTE(Milvaja @ 2018 08 26, 06:59)
Panaršiau internete ne lietuvių kalba ir radau labai daug neigiamų komentarų ir nusiskundimų dėl šio tinklalapio.Aš asmeniškai nepatariu rezervuoti viešbučio per šį tinklalapį.Bent man, tai pirmas ir paskutinis kartas.  unsure.gif

esu rezervavusi per Agoda,viskas buvo tvarkoje,be problemų.
Atsakyti
QUOTE(wer @ 2018 11 06, 11:45)
esu rezervavusi per Agoda,viskas buvo tvarkoje,be problemų.


Viešbutis Lietuvoje, Europoje?Skaičiau, kad Agoda labiau Azijos rinkai skirtas.

QUOTE(abiga @ 2018 08 27, 15:42)
Kas konkrečiai nutiko?


Galiu parašyti kas man konkrečiai nutiko.Per Agoda užsisakiau hostelio kambarį, nors hostelio savinininkai su jais jau nebendradarbiavo.Atvykus į hostelį tai išsiaiškinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milvaja: 06 lapkričio 2018 - 11:48
QUOTE(Milvaja @ 2018 11 06, 11:48)
Viešbutis Lietuvoje, Europoje?Skaičiau, kad Agoda  labiau  Azijos rinkai skirtas.

suklydau,buvau rezervavusi per Amoma.com Ispanijoje.Tvarkinga rezervacija,galiu tik rekomenduoti,nes sutaupiau.
Atsakyti
QUOTE(wer @ 2018 11 06, 14:05)
suklydau,buvau rezervavusi per Amoma.com Ispanijoje.Tvarkinga rezervacija,galiu tik rekomenduoti,nes sutaupiau.


Negirdėtas pavadinimas, bent man.
Atsakyti
gal kuri turite patirties užsisakant iš www.homeway.co.uk tinklapio https://www.homeaway.co.uk/p8927831
Atsakyti

https://lt.hotels.com pigiau 30% viešbutis negu booking  :/  čia normalu?  Per pirmą nesu užsakinėjas..

Atsakyti
sveiki, ar esat susidūrę su travelrepublic rezervavimo sistema? Kaina superinė buvo. rezervavau ant anglişkos kortos. ar viskas ok bus?
Atsakyti
Norėjau paklausti gal kas pirkote viešbutį iš Stay for long puslapio, nes nelabai man žinomas, gal kas susidūrėte ar patikimas mirksiukas.gif
Atsakyti

Mes užsisakinėjom viešbučius internetu, kai klajojom savaitę po Vokietiją, adresas https://www.booking....tml?aid=1228080, apmokėjimas tik viešbutyje, jei nenuvažiuoji, arba pvz. nepatinka viešbutis gali važiuoti į kitą

Atsakyti

sveiki, ar esat susidūrę su travelrepublic rezervavimo sistema? Kaina superinė buvo. rezervavau ant anglişkos kortos. ar viskas ok bus?

Nu, kas čia žino kaip čia bus. 

Šiaip, travel republic vienas iš populiariausių saitų atostogoms. 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 05 29, 15:11)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Skorpe" data-cid="72370085" data-time="1551520662"><div><p>sveiki, ar esat susidūrę su travelrepublic rezervavimo sistema? Kaina superinė buvo. rezervavau ant anglişkos kortos. ar viskas ok bus?</p></div></blockquote><p></p><p>Nu, kas čia žino kaip čia bus. </p><p>Šiaip, travel republic vienas iš populiariausių saitų atostogoms. </p>

tai reik manyti, kad viskas bus gerai;) pirma karta per juos. visada per bookinga budavom rezervuoju.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 05 29, 15:11)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Skorpe" data-cid="72370085" data-time="1551520662"><div><p>sveiki, ar esat susidūrę su travelrepublic rezervavimo sistema? Kaina superinė buvo. rezervavau ant anglişkos kortos. ar viskas ok bus?</p></div></blockquote><p></p><p>Nu, kas čia žino kaip čia bus. </p><p>Šiaip, travel republic vienas iš populiariausių saitų atostogoms. </p>

gal žinote, ką daryti, jei ta kottelė kuria buvo depositas nuskaičiuotas per travelrepublic, nebegalioja- pamesta, isduota nauja, kitu numeriu :/ rugpjuti turetu nuskaiciuoti likusius pinigus. gal kas sysiduret ka daryti tokiu atveju?
Atsakyti