Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 17 tema

Na ką, kalbamės toliau 4u.gif
Atsakyti
Aš užpildžiau visus 5 darželius
Pirmu numeriu pažymėtame darželyje esame 41, o penktu numeriu pažymėtame darželyje 4, visuose kituose 50 ir žemiau. Tai reiktų suprasti, kad jau papuolė į tą penktu numeriu pažymėtą, ar dar yra tikimybė papulti ir į darželį pažymėtą pirmu numeriu? Visuose prioritetas, tik gyvenamoji vieta.
Nelabai aš čia suprantu tų eilių blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kozete: 15 balandžio 2015 - 11:46
QUOTE(Kozete @ 2015 04 15, 11:25)
Aš užpildžiau visus 5 darželius
Pirmu numeriu pažymėtame darželyje esame 41, o penktu numeriu pažymėtame darželyje 4, visuose kituose 50 ir žemiau. Tai reiktų suprasti, kad jau papuolė į tą penktu numeriu pažymėtą, ar dar yra tikimybė papulti ir į darželį ažymėtą pirmu numeriu? Visuose prioritetas, tik gyvenamoji vieta.
Nelabai aš čia suprantu tų eilių  blush2.gif

Realiai yra tikimybe patekt. Jei butu formuojamos 2 grupes po kokiu 18 vaiku, o plius prasymai dubliuojasi ir pries jus stovintys gali patekt i kitus darzelius, tai teoriskaisansu tikrai yra smile.gif
Atsakyti
Nezinau kaip tiksliai formuojamos grupes, bet pries 2 m, kai mano vyresneliai stovejo eileje i darzeli, pateko i ta, kurio eiles numeris buvo zemesnis. Maniau, kad tikrai papulsim i ta, kuriame eile buvo auksciausia (ir eiles numeris darzelio buvo pirmesnis), o gavom vieta kur vieta buvo zemesne.
Gal yra koks darzeliu grupiu formavimo eiliskumas? Pirmiausia buvo formuojamos grupes darzelyje, kuriame mano vaikai buvo zemesneje eileje, bet kadangi vietu uzteko -automatiskai pateko ten g.gif
Atsakyti
tai dabar man pasakykit, jeigu suformuotos eiles kol kas nesiskirsto pagal prioritetus, t.y. prioritetai neiskaiciuoti, o vaikai yra isrusiuoti tik pagal registracijos laika - kaip mano bernelis per pusdieni is 40 patapo 41? pries ji tik prioritetinis vaikas galejo atsistot
Atsakyti
Pagal cia pasisakiusias mamytes iseina kad sarasai jau sudaryti pagal prioritetus. tik matyt dar keisis, nes gal nevisi pildydami prasymus nurode kad brolis/sese lanko, atsimenu buvo tokiu kurioms neleido pazymeti, jie gal patys nemato kad yra dvynukai registruojami ir pan. bent jau as taip dabar suprantu.
Atsakyti
O laiskus visos gavot, kad tipo prisiregistravot sistemoj, nes as tai negavu blush2.gif
Esam beveik visuose penkiuose 80, tai cia tipo viltis yra, as jau krautis lagaminus ir vaziuoti i provincija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sagyte @ 2015 04 15, 13:30)
O laiskus visos gavot, kad tipo prisiregistravot sistemoj, nes as tai negavu blush2.gif
Esam beveik visuose penkiuose 80, tai cia tipo viltis yra, as jau krautis lagaminus ir vaziuoti i provincija unsure.gif

Aš gavau tą pačią minutę, kai užregistravau. Bet aš registravau 30 dieną.
Atsakyti
QUOTE(sagyte @ 2015 04 15, 13:30)
O laiskus visos gavot, kad tipo prisiregistravot sistemoj, nes as tai negavu blush2.gif
Esam beveik visuose penkiuose 80, tai cia tipo viltis yra, as jau krautis lagaminus ir vaziuoti i provincija unsure.gif

Mes negavome iki šiol lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(flixe @ 2015 04 15, 13:46)
Mes negavome iki šiol  lotuliukas.gif

Ir mes negavome drinks_cheers.gif
Atsakyti
Surusiuota jau pagal prioritetus, tik nesutikslinta deklaruotos vietos. Jei kas nuo 01.01 d. bus pakeite, sistema dar gali būti nesugeneravusi, 05.01 dar karta tikrins sistema deklaruotas vietas, tada vel siek tiek koreguosis. Zinoma, prioritetiniu gali irgi atsirast (vienas is tevu mirsta ar pan.). Bet smarkiai keistis neturetu, kazkiek - turetu.
Atsakyti
QUOTE(coliukexxx @ 2015 04 15, 14:08)
Surusiuota jau pagal prioritetus, tik nesutikslinta deklaruotos vietos. Jei kas nuo 01.01 d. bus pakeite, sistema dar gali būti nesugeneravusi, 05.01 dar karta tikrins sistema deklaruotas vietas, tada vel siek tiek koreguosis. Zinoma, prioritetiniu gali irgi atsirast (vienas is tevu mirsta ar pan.). Bet smarkiai keistis neturetu, kazkiek - turetu.


ot tai tau, ar jusu patikrinta info? man kazkaip nesitiki, kad sitiek daug prioritetiniu vaiku pries mus stovi.... nenoriu tuo tiketi
Atsakyti