Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos BV

Tesiam
Papildyta:
QUOTE(Karusia @ 2015 04 16, 21:36)

Apie tautinio charakterio sąvoką teko girdėti? temperamentų skirtumus?

Tai ar ne apie ta pati kalbejau? doh.gif doh.gif
QUOTE(sinsila33 @ 2015 04 16, 21:50)
Taip is niekur nieko isikisiu,bet pataisykit mane,jei klystu,kiek esu skaiciusi anksciau temute,kurioje jus dalyvavote,tai labai jau skundetes ta Airija,labai Jums ten blogai buvo,o dabar jau visai kitaip snekate g.gif

Gal galite priminti, kas tai per temute. Kazkaip labai jau as neaktyvi SM nare. Na, nebent sioj temoj periodiskai tik ....
Zinokit, negalejau taip labai jau skustis, nes visumoj man cia patinka, atmetus medicinos sistema, siai saliai priekaistu neturiu tongue.gif Taip, tikrai galimas dalykas, kad esu pakritikavus vietine medicina tam tikroj temoj, nes siek tiek ir pati esu nukentejusi, tai turiu teise. Medicinos sistema, mano akimis, tikrai netobula ir jiems reiktu pasimokyt is tu paciu lietuviu mediku (atmetant kysiu emima, aisku).
Vietiniai irgi skundziasi, sitoj vietoj cia nemazai spragu, turetumet zinot 4u.gif
Bet vaiku apsauga yra tikrai auksto lygio. Kaip ir visa kita mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Le Murka @ 2015 04 16, 21:56)


antikoj homo nesizenyjo ir seimu nekure. tiesiog tokie sex santykiai buvo toleruojami. o tok socialinis reiskinys kaip homosexuali seima, yra dar lb naujas. tikrai daug naujesnis uz toki socialini reiskini, kaip religija

drinks_cheers.gif
O taip drinks_cheers.gif
Va, geguzes 22 turesim ir referenduma, bus matyt, ar si salis leis gejams tuoktis ar ne.
Atsakyti
QUOTE(Lotyna* @ 2015 04 16, 21:22)
Tesiam
Papildyta:

Tai ar ne apie ta pati kalbejau?  doh.gif  doh.gif

Gal galite priminti, kas tai per temute. Kazkaip labai jau as neaktyvi SM nare. Na, nebent sioj temoj periodiskai tik ....
Zinokit, negalejau taip labai jau skustis, nes visumoj man cia patinka, atmetus medicinos sistema, siai saliai priekaistu neturiu  tongue.gif  Taip, tikrai galimas dalykas, kad esu  pakritikavus vietine medicina tam tikroj temoj, nes siek tiek ir pati esu nukentejusi, tai turiu teise. Medicinos sistema, mano akimis, tikrai netobula ir jiems reiktu pasimokyt is tu paciu lietuviu mediku (atmetant kysiu emima, aisku).
Vietiniai irgi skundziasi, sitoj vietoj cia nemazai spragu, turetumet zinot  4u.gif 
Bet vaiku apsauga yra tikrai auksto lygio. Kaip ir visa kita  mirksiukas.gif
Papildyta:

drinks_cheers.gif
O taip  drinks_cheers.gif 
Va, geguzes 22 turesim ir referenduma, bus matyt, ar si salis leis gejams tuoktis ar ne.

Gal tada maisau kazka g.gif ir medicina bloga ir labai Airijoj gyventi nenorejote,zodziu kakzaip uzsifiksavo labai neigiama nuomone man apie saly,kurioje gyvenate,bet gal ir maisau su kitu nicu g.gif
o spargu tikrai nezinau is kur man zinoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(sinsila33 @ 2015 04 16, 22:25)

o spargu tikrai nezinau is kur man zinoti g.gif

Maniau, kad irgi gyvenate cia, nes apie IRL rasydavau tik temose apie IRL, dazniausia apie gimdyma sioje salyje.
O medicina tikrai ne kazka, bent man. Taciau randasi lietuviu mediku cia vietoj, tai kaip ir problemos dideles kol kas nebera siuo klausimu. Anksciau tikrai buvo sudetingiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lotyna*: 16 balandžio 2015 - 21:35
Siandienos straipsnis ta tema. Nu pagaliau susiprato smile.gif Jeigu tai tikrai tiesa, ka kalba NO ambasadorius, butu super.

Šiuo metu Norvegijos vyriausybė dirba ta kryptimi, kad ir imigrantai norėtų tapti įtėviais ar globėjais tos pačios kilmės šalies vaikams. Tikiuosi, kad tokie projektai bus sėkmingai plėtojami, mat tai padėtų vaikams išlaikyti tautinę tapatybę.

http://www.lrytas.lt...barnevernet.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lotyna*: 16 balandžio 2015 - 22:08
Labai idomus MELETU ir MADRUGADA pasakojimai thumbup.gif aciu 4u.gif

Meletu, ar jus patapot NO globeja?

QUOTE(madrugada @ 2015 04 16, 19:59)
pasiskaitykit paskutinius straipsnius apie Indijos atvejį. Galiausiai diplomatai pareiškė, kad čia BV labai gerai viską padarė, atsilaikė prieš spaudimą, atšaukė savus pasiuntinius į teismą Stavangeryje, tėvas pripažino, kad jo žmona sirgo psichine liga ir jie turėjo didelių problemų. Vaikai atiduoti dėdei.

http://timesofindia....ow/12361515.cms


Niu, kad nepaskutines jusu zinios. Paskutines yra, vaikai Indijoje, po metu gyvenimo pas dede, grazinti mamai: http://www.telegraph...sp#.VTAUjOe9KSM

QUOTE(Krausis @ 2015 04 16, 21:36)
Skiria. Bandymas kabinėtis prie kitų, patyčios iš kitų - jauy požymis, kad vaikui kažkas negerai. Vienas iš punktų, kad jau susidomėtų BV, jei dar kažkas negerai...


Tai va. drinks_cheers.gif

QUOTE(dydo @ 2015 04 16, 21:42)
Na bet pagalvokit pati, ar gali buti patogu zaisti futbola su suknele iki zemes? O toks varijantas LT kaip atrodytu? Manau, ne tik vaikai, bet ir pedagogai nesuprastu.
Man paciai, lygiai taip pat, kaip virgai, vaizdas fizinio lavinimo pamokose matant musulmones begant krosa ar einant i kalnus su tradiciniais apdarais tikrai kelia nustebima. Jau geriau susitartu, kad atleistu nuo fizinio lavinimo. O del tolerancijos No, tai net policininkem mususlmonem specialiai padarytos skaros su politi uzrasu. Gal kas pasakysit dar nors viena sali, kurioje taip stengiamasi del kitu religiniu isitikinimu.


Nu, as iki siol nesuprantu, kodel vaikai ziema, lauke vaiksto be striukiu. Nu, bet ka dabar unsure.gif maza ko as gyvenime nesuprantu unsure.gif

QUOTE(Lotyna* @ 2015 04 16, 22:22)


Airijoje gyvenau 4 metus. Nuostabiai draugiski zmones wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 04 16, 23:12)
Airijoje gyvenau 4 metus. Nuostabiai draugiski zmones  wub.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2015 04 16, 23:12)

Nu, as iki siol nesuprantu, kodel vaikai ziema, lauke vaiksto be striukiu. Nu, bet ka dabar  unsure.gif maza ko as gyvenime nesuprantu

Va va, as irgi nesuprantu, kaip vietiniai taip vaikus ziema saldo, iki pamelynavimo isrenge smile.gif
Jie gal nesupranta, kaip musu vaikams patogu tiek prisirengus judet - pirstines, salikai, kepures saltuoju metu sezonu ... Ir ka dabar daryt drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotyna* @ 2015 04 16, 23:29)
drinks_cheers.gif
Papildyta:

Va va, as irgi nesuprantu, kaip vietiniai taip vaikus ziema saldo, iki pamelynavimo isrenge  smile.gif
Jie gal nesupranta, kaip musu vaikams patogu tiek prisirengus judet - pirstines, salikai, kepures saltuoju metu sezonu ... Ir ka dabar daryt  drinks_cheers.gif

Na ir kas cia tokio lotuliukas.gif vaikai visur lieka vaikais ir rengtis nemegsta. O va, kad mano dukra zaistu futbola su tautiniu kostiumu, vienintele klasej- tikrai nenoreciau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dydo @ 2015 04 16, 23:32)
Na ir kas cia tokio  lotuliukas.gif vaikai visur lieka vaikais ir rengtis nemegsta. O va, kad mano dukra zaistu futbola su tautiniu kostiumu, vienintele klasej- tikrai nenoreciau.  4u.gif


Tai jus gi ne musulmone biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dydo @ 2015 04 16, 23:32)
Na ir kas cia tokio  lotuliukas.gif vaikai visur lieka vaikais ir rengtis nemegsta. O va, kad mano dukra zaistu futbola su tautiniu kostiumu, vienintele klasej- tikrai nenoreciau.  4u.gif

Bet yra skirtumas gi, tautini kostiuma Lt (kai kurie) rengiasi tam tikru svenciu metu. O musulmoninis apdaras yra ju kasdienis
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2015 04 16, 18:49)
Kaip isugdyti tolerancija gejams tai sugebejo,o svetimos kulturos tolerancijai tai jau jezau,kam cia reikia  doh.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(Lotyna* @ 2015 04 16, 18:56)
drinks_cheers.gif  as vis dar sokiruota  doh.gif Zmogus, kuris nuolat deklaruoja apie tolerancija homoseksualams, lyciu lygybei, pasirodo visu grazumu prakalbus apie tolerancija kitoms kulturoms.


drinks_cheers.gif


QUOTE(adrija @ 2015 04 16, 19:01)
biggrin.gif  doh.gif Dieve dieve.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 04 16, 19:18)
nežinau kas juos ten traukia, pinigai ir jie iš principo iš anksto linkę nutautėti, bet kai aš skaitau temos"norvegių" pasisakymus apie Lietuvą- man plaukai šiaušiasi. Jos ten tos tolerancijos pasisėmusios tik deda- kaip čia Lietuvoj blogai, kokie čia blogi likę. Kaip lietuviai drįsta galvoti jog jie geri ir panašiai. Ir jau seniai pamiršusios, kad jos jokios norvegės ir tik lietuvės, ir Lietuva jų gimtinė- kad jau taip čia blogai tai toms tolerantiškoms pats laikas grįžti ir darbuotis gimtos šalies labui.


Va va drinks_cheers.gif

QUOTE(Lotyna* @ 2015 04 16, 19:24)
Dekui Dievui, tokiu nepasitaiko mano kelyje. Labai nemegstu, kai dergia sali, kurioje gime ir uzaugo. Beje, tik toli budamas pamatai, kiek pliusu turi LT, kai pradedi lygint. Yra aspektu, kai ta pati NO ar kt. Vakaru salys galetu dar is LT pasimokyt. Niekad nezinai, gal viena diena teks grizti. Ypac pvz jei kokia BV susidomes smarkiai  biggrin.gif


Tokios visų pirma dergia ne Lietuvą, o pačios save.


QUOTE(Lotyna* @ 2015 04 16, 20:08)
Girdejot nors viena atveji, be NO, kad tevai butu pagrobe savo vaikus is globeju ir pabege i LT?
As ne. O is NO girdejau gal jau kokius 6 atvejus per labai trumpa laika. Tai cia tik lietuviu seimos. Kur dar kt. tautybes.
Kodel tai vyksta butent NO? Nu atima ir cia, bet kazkaip nieks tu vaiku negrobia, nebega su jais. Nes tiems, is kuriu paima, tu vaiku arba nereikia arba jie labai suiima ir pasikeicia. Tada vaikai grazinami, jei to patys nori.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotyna* @ 2015 04 16, 23:05)
Siandienos straipsnis ta tema. Nu pagaliau susiprato smile.gif  Jeigu tai tikrai tiesa, ka kalba NO ambasadorius, butu super. 

Šiuo metu Norvegijos vyriausybė dirba ta kryptimi, kad ir imigrantai norėtų tapti įtėviais ar globėjais tos pačios kilmės šalies vaikams. Tikiuosi, kad tokie projektai bus sėkmingai plėtojami, mat tai padėtų vaikams išlaikyti tautinę tapatybę.

http://www.lrytas.lt...barnevernet.htm


g.gif man rodos cia ta reklamuota viesuju rysiu akcija g.gif baisiai jau lekstos, jo mintys, man pasirode unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 04 17, 00:45)
g.gif man rodos cia ta reklamuota viesuju rysiu akcija  g.gif baisiai jau lekstos, jo mintys, man pasirode  unsure.gif

Nu va, o as jau tikejaus, kad BV prades visapusiskai atsizvelgti i kiekvieno vaiko interesus, pakliuvusius i ju akirati.
Norisi tiketi, kad sios jo kalbos ne vien del NO ivaizdzio gerinimo ir pagaliau virs realybe. Ech......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lotyna*: 17 balandžio 2015 - 00:21