Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo bei vaiko priežiūros atostogos

SENA TEMA
Atsakyti
Sveiki, gal kas pakomentuos mano situacija, dirbu nuo 2014m 01men 20d 0.25 etatu, paskui nuo 03 men 01d jau idarbinta pilnu etatu, siu metu 06men 01 d priklauso dekretas, ar man pakanka sio dirbto laikotarpio gauti NGA ir VPA pinigeliams, ir ar sausis vasaris skaiciuojamas bus ar nuo kovo 1 prades skaiciuoti kai jau pilnu etatu dirbau, nes vasaris visai prastas buvo? Kokia suma gauciau mazdaug jei atlyginimas visada pastovus minimumas? Dekui uz atsakyma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurika5: 20 balandžio 2015 - 14:39
Man sodroje pasake,kad bus mokamos abi pasalpos,nes esu Vaiko auginimo atostogose Iki 3 metu
Atsakyti
QUOTE(Laurika5 @ 2015 04 20, 15:38)
Sveiki, gal kas pakomentuos mano situacija, dirbu nuo 2014m 01men 20d 0.25 etatu, paskui nuo 03 men 01d  jau idarbinta pilnu etatu, siu metu 06men 01 d priklauso dekretas, ar man pakanka sio dirbto laikotarpio gauti NGA ir VPA pinigeliams, ir ar sausis vasaris skaiciuojamas bus ar nuo kovo 1 prades skaiciuoti kai jau pilnu etatu dirbau, nes vasaris visai prastas buvo? Kokia suma gauciau mazdaug jei atlyginimas visada pastovus minimumas? Dekui uz atsakyma.

NGA pašalpą jums skaičiuos iš 2014 05 01-2015 04 31
VPA (gimdymas spalio pradžia?) iš 2014 09 01 - 2015 08 31
NGA pašalpa bus maždaug kaip 4 jūsų atlyginimai į rankas. VPA priklausomai kurį variantą pasirinksite, jei metus (100%) tai kas mėnesį gausite maždaug tiek kokia buvo alga, jei du metus (70 ir 40%) tai atitikamus procentus buvusio atlyginimo ir gausie, bet nemažiau kažkur 144 eur ant popieriaus.
Atsakyti
Sveiki, gal kam taip buvo? ax.gif
Mano 2 metu VPA baigiasi liepos men, taciau noriu vaika isleisti i darzeli, ty i darba planuoju gryzti spalio menesi. Tai nuo liepos iki spalio galiu imt paprastas savo sukauptas atostogas (ju turiu pakankamai sukaupus) ar reiks VPA imt tretiems metams iki spalio men?
Mano virsininkas sako, kad reikia prasitest VPA, nes kitaip ant vieno etato gaunasi du zmones g.gif ty as atostogaujanti ir mane pavaduojantis zmogus? bet man sis variantas finansiskai neapsimoka, o ir atostogos dingsta sad.gif nes nezinia kada galesiu isatostogaut jas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Voiblina @ 2015 04 21, 10:25)
Sveiki, gal kam taip buvo?  ax.gif
Mano 2 metu VPA baigiasi liepos men, taciau noriu vaika isleisti i darzeli, ty i darba planuoju gryzti spalio menesi. Tai nuo liepos iki spalio galiu imt paprastas savo sukauptas atostogas (ju turiu pakankamai sukaupus) ar reiks VPA imt tretiems metams iki spalio men?
Mano virsininkas sako, kad reikia prasitest VPA, nes kitaip ant vieno etato gaunasi du zmones  g.gif ty as atostogaujanti ir mane pavaduojantis zmogus? bet man sis variantas finansiskai neapsimoka, o ir atostogos dingsta sad.gif nes nezinia kada galesiu isatostogaut jas  blush2.gif


Nepasiduokit virsininkui biggrin.gif, tikrai be problemu galit eiti kasmetiniu atostogu.
Atsakyti
QUOTE(dok2266 @ 2015 04 20, 22:53)
NGA pašalpą jums skaičiuos iš 2014 05 01-2015 04 31
VPA (gimdymas spalio pradžia?) iš 2014 09 01 - 2015 08 31
NGA pašalpa bus maždaug kaip 4 jūsų atlyginimai į rankas. VPA priklausomai kurį variantą pasirinksite, jei metus (100%) tai kas mėnesį gausite maždaug tiek kokia buvo alga, jei du metus (70 ir 40%) tai atitikamus procentus buvusio atlyginimo ir gausie, bet nemažiau kažkur 144 eur ant popieriaus.

Oi ne spali gimdyti man, o rugpjucio 10-15 tam tarpe blink.gif dekui uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 04 21, 12:09)
Nepasiduokit virsininkui biggrin.gif, tikrai be problemu galit eiti kasmetiniu atostogu.


Kiek suprantu cia tik pinigu klausimas, ty nenori moketi dviem zmonem ir tiek schmoll.gif
o gal yra koks straipsnis ar isaiskinimas, kad galimas mano variantas: ant vieno etato du zmones (as atostogaujanti ir mane pavaduojantis zmogus)? Norisi turet tvirtesniu argumentu... aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurika5 @ 2015 04 21, 12:42)
Oi ne spali gimdyti man, o rugpjucio 10-15 tam tarpe  blink.gif dekui uz atsakyma smile.gif

Oj tikrai biggrin.gif čia dekretas baigsis maždaug spalio pradžioj ir nuo tada VPA prasidės.
Atsakyti
QUOTE(Voiblina @ 2015 04 21, 13:44)
Kiek suprantu cia tik pinigu klausimas, ty nenori moketi dviem zmonem ir tiek  schmoll.gif
o gal yra koks straipsnis ar isaiskinimas, kad galimas mano variantas: ant vieno etato  du zmones  (as atostogaujanti ir mane pavaduojantis zmogus)? Norisi turet tvirtesniu argumentu... aciu  4u.gif


Zinokit sito tai tiksliai nepasakysiu, manau i darbo inspekcija pasiskambinkit.
Atsakyti
QUOTE(Voiblina @ 2015 04 21, 14:44)
Kiek suprantu cia tik pinigu klausimas, ty nenori moketi dviem zmonem ir tiek  schmoll.gif
o gal yra koks straipsnis ar isaiskinimas, kad galimas mano variantas: ant vieno etato  du zmones  (as atostogaujanti ir mane pavaduojantis zmogus)? Norisi turet tvirtesniu argumentu... aciu  4u.gif

negali būti ant vieno etato du žmonės. Buvo man situacija tokia. Norėjau išeit atostogų prieš išeinant į dekretą, bet valdžia nesutiko, nes daug darbo, reik dirbančio žmogaus, o vietoj manęs, kol neišeinu į dekretą, nieko priimt negalėjo
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 04 22, 09:01)
negali būti ant vieno etato du žmonės. Buvo man situacija tokia. Norėjau išeit atostogų prieš išeinant į dekretą, bet valdžia nesutiko, nes daug darbo, reik dirbančio žmogaus, o vietoj manęs, kol neišeinu į dekretą, nieko priimt negalėjo

Kokie dar etatai??????
Kiek įmonėje yra žmonių, tiek yra darbo sutarčių. Kokie dar "vietoje - nevietoje"? Niekas į jūsų vietą nieko nepriima - jūsų vieta yra jūsų vieta, o naujai ateinatis žmogus atsineša savo darbo vietą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciccio: 22 balandžio 2015 - 09:10