Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Sveikos, ar kuri nors dalyvaujate Photocrowd (http://photocrowd.com) konkursuose? Ten panašiai kaip Flickr, tik galima laimėti prizų. Galėtume followinti vienos kitas smile.gif Kol kas mano aukščiausias pasiekimas - Top 25% (su šita nuotrauka: https://www.photocro...ntries/neringa), bet tikiuosi pasiekti daugiau smile.gif Mano fotografų klubo nariai ne kartą yra laimėję pirmas vietas, vadinasi, tai įmanoma!
O Flickr pastaruoju metu apleidau, kai parsidavė yahoo, kuo toliau tuo blogiau viską pertvarko.
Atsakyti
Sveikos, šiemet prisidėjau prie organizuojančių SNAP fotografijos festivalį.
Savo draugėms, su kuriomis susipažinau per SM - padovanojau bilietą į šį festą. Pagalvojau, kad galiu ir čia pasidalinti - kas norite, tai rašykite email info@snap.lt, su tema supermama ir atsiųsiu!

Pirmą dieną vyks vaikų fotografavimo pamoka!
www.snap.lt
https://www.facebook...646364342337461
Atsakyti
Šita, gal galit pasidalinti kur perkat legalias fotofilmų darymo programas? Nereikia su didelėm galimybėm, pakaktų kuklesnės (foto, užrašas, koks simple perėjimas, garsas, galimybė dėt Youtubėn) /kiek pigesnės už Proshow Gold pvz. (tą bandžiau, tiko patiko, bet jau bloga nuo trial'ų.), bet kur benueini ten antivirusinės pserspėjimus meta, o kur nemeta, tai man kažkokie nieko nesakantys puslapiai ir elementaria nežinai ar ne katė maiše. O parduotuvėse jų apskritai būna greta visų antivirusiunių ir pan.?
"Biški" pasiutau, kai su nelegalia tai ojojoj kaip blogai (ok, sutinku), bet susivesk google, tai pirma n nelegalių programų prisiūlys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 25 balandžio 2017 - 10:19

Sveikos, šiemet prisidėjau prie organizuojančių SNAP fotografijos festivalį.
Savo draugėms, su kuriomis susipažinau per SM - padovanojau bilietą į šį festą. Pagalvojau, kad galiu ir čia pasidalinti - kas norite, tai rašykite email info@snap.lt, su tema supermama ir atsiųsiu!

Pirmą dieną vyks vaikų fotografavimo pamoka!
www.snap.lt
https://www.facebook...646364342337461

 


Va, kaip negerai nebesilankyti supermamoj  :) . Pražiopsojau pasiūlymą, bet buvau ten, fantastiškas renginys!!! Prigaudžiau kadrų, dviejuose workshopuose uždaruose sudalyvavau! Naują fotokrepšį įsigijau, kurio ieškojau jau daugiau nei metus. Tiesiog reikėjo gyvai pamatyti, pasimatuoti, nuolaidą gerą gauti ir voila! 

Sveikinimai ir komplimentai rengėjams!

Vienintelis minusiukas - nežinojau, kad nebus nieko valgomo nusipirkti, o lekiant iš vieno seminaro į kitą, nenorint nieko praleisti, neįmanoma spėti nulėkt iki VCUP, kad pavalgytum. Ai, bet nenumiriau, tik būtų geriau žinoti iš anksto :rolleyes: . Čia tik mažytė smulkmenėlė, nes visa kita buvo tobula  :wub:  :4u:​ 

Atsakyti

Kaip gyvenimas jaunas?

Kokie vėjai Jus blaško?

Ar pasiilgstate supermamos ir šios grupės?

Ar prisimenate, kaip būdavo bloga/gera?

Ir svarbiausias klausimas - dėl ko nėra foto?! :)

:) 

Atsakyti
Visos mes išblaškytos nežinia kokių vėjų.
Aš kartais užsuku pasižiūrėti ar nepasivaideno kas. Vis dar laikau temą favorites skyrelyje. ax.gif Jaučiu nostalgiją viskam. Bet kartu suprantu, kad tas traukinys jau nuvažiavo toli toli. Ir kaip buvo taip niekada daugiau nebebus. Bet gal gali būti kitaip? rolleyes.gif
Atsakyti
Nuotraukos Flickr'e smile.gif kartais pasidalinu, nors ten ir nebevyksta jokių diskusijų. Bet tas irgi atgyveno, dabar foto gyvenimas verda Photocrowd, ViewBug ir pan...
Atsakyti

Sveiki:) Jaučiu ir aš nostalgiją šiam fotografijos skyreliui. Čia mes augom, diskutavom, dalinomės, gyvenom :) Pasiilgstu...

Kur dabar jūs bendraujate su kitais prijaučiančiais fotografijai?

Atsakyti

Aš bendrauju su kitais savo miesto fotografais, einu į seminarus, organizuojame photowalks bent kartą per mėnesį. Virtualiai jau nelabai...

Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2017 11 07, 13:15)
<p>Sveiki:) Jaučiu ir aš nostalgiją šiam fotografijos skyreliui. Čia mes augom, diskutavom, dalinomės, gyvenom smile.gif Pasiilgstu...</p><p></p><p>Kur dabar jūs bendraujate su kitais prijaučiančiais fotografijai?</p>


Aš su viena kompanija kaip susibendravau prieš daug metų, tai ir tebebendrauju iki šiol smile.gif

Kartais mokymąsi prisimenu, kartais drakes, kartais melodramas, kartais - susitikimus, užduotis, bendrumo jausmą smile.gif Kartais prisimenu, kartais nebegalvoju apie skyrelį. Bet smagus etapas buvo smile.gif
Atsakyti
nostalgija ir mane cia atvilko bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Helau. Griztu prisiskaicius sayonaros posta fb, apeme sentimentai!


QUOTE(o la la la @ 2017 11 07, 06:15)
<p>Sveiki:) Jaučiu ir aš nostalgiją šiam fotografijos skyreliui. Čia mes augom, diskutavom, dalinomės, gyvenom smile.gif Pasiilgstu...</p><p></p><p>Kur dabar jūs bendraujate su kitais prijaučiančiais fotografijai?</p>


As dabar daugiausia bendrauju vietiniu fotografu fb grupej, buna mytai, buna siek tiek mokymu paorganizuoja, va ryt darysim "Stone throw away challenge". Susitiksim restorane, visi gaus po uzduoti kur eiti ir ten lauks modelis- siurprizas, kuri reiks fotografuoti butent ten, kur paskirta, per mazdaug numesto akmens atstuma kaip paklaida. Baisiai idomu! Bus prizu ir siurprizu.

O siaip... prabego nemazai laiko, as fotografuoju komerciskai, bet zinau, kad lame ir cheesy. Meno nulis. Reik daug dirbti , daug daug daug, kad atrasciau pagaliau ta tikraja kurybine gyslele. Net nezinau, ar imanoma man tai.Gal?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 18 sausio 2019 - 20:22