Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

user posted image


Tu girdi?
plaka mano širdelė
aš iš tavo svajonių, sapnų
jau sūpuojuos Mamyte ant Tavo delnų...


MŪSŲ MAMYTĖS:

user posted imageuser posted image
Jau turim 30 berniukus ir 16 mergyčių

sausio 18 d.
Avituke sūnelis svoris 4360gr, ūgis 57cm. (terminas 02.01)

sausio 19 d.
Liniukste dukrytė svoris 2895, ūgis 50 cm (terminas 02.12)

sausio 28 d.
Alliza, sūnelis, svoris 4900 , ūgis 54 (terminas 02.05)

sausio 29 d.
Maite sūnelis svoris 2994 gr, ūgis 51 cm (terminas 02.05)
Kaspija sūnelis svoris 3720 gr, ūgis 51 cm (terminas 02.05)

sausio 30 d.
bellizimo sūnelis svoris 3790 gr, ūgis 53 cm (terminas 02.03)
puuupi sūnelis svoris 3700 gr (terminas 02.07)

sausio 31 d.
linivo sūnelis svoris 3770 gr (terminas 02.02)
mika do dukrytė svoris 2760 gr, 50 cm (terminas 02.13)

vasario 1 d.
Paulina7 sūnelis svoris 4470 g ūgis 56 cm (terminas 01.31)
kristinkaa sūnelis,svoris 4040 g , ūgis 55 cm (terminas 01.27)

vasario 2 d.
aize, dukrytė, svoris 3490, ugis 52 (terminas 02.08)
Finksė, dukrytė, svoris 2980 g. , ūgis 48 cm (terminas 01.31)

vasario 3 d.
Fleen, dukrytė, svoris 4450 g., ūgis 54 cm (terminas 02.01)
sigitela, dukrytė , svoris 3105 g,ūgis 50 cm (terminas 02.13)

vasario 4 d.
Sniegiena.su.pilvuku , sūnelis , svoris 3820, ūgis 57 (terminas 02.06)
Fifinella, dukrytė , svoris 3650g , ūgis 53cm (terminas 01.21)

vasario 5 d.
misbeliever dukrytė svoris 3260 gr, ūgis 54 cm (terminas 02.01)

vasario 7 d.
brigitiki, sūnelis, svoris 3600 gr., ūgis 49,5 (terminas 02.09)

vasario 9 d.
sanaira sūnelis svoris 3755 gr., ūgis 51 cm
latte.coffee sūnelis svoris 3980 gr, ūgis 53 cm. (terminas 02.05)
Lapyna sūnelis svoris 4400 gr, ūgis 56 cm (terminas 01.27)
Canelle sūnelis svoris 3660 gr, ūgis 49.5 cm (terminas 02.17)

vasario 10 d.
1rma dukrytė svoris 3810 gr., ūgis 54 cm. (terminas 02.12)
SekaPirkioj sūnelis svoris 2670 gr., ūgis 51 cm. (terminas 02.12)
inzeniu sūnelis svoris 3600 gr., ūgis 53 cm. (terminas 02.24)

vasario 11 d.
chiole sūnelis svoris 3725 gr., ūgis 55 cm. (terminas 0.16)
desire dukrytė svoris 3605 gr., ūgis 53 cm. (terminas 02.07)
sodo_spalvos dukrytė svoris 3800 gr., ūgis 53 cm. (terminas 02.08)

vasario 12d.
kazkada dukrytė svoris 4130 gr., ūgis 54 cm. (terminas 02.13)
katute sūnelis svoris 2985 gr., ūgis 51 cm. (terminas 02.20)

vasario 15 d.
_butterfly_ sūnelis svoris 3600 gr., ūgis 51 cm. (terminas 02.16)
lialiuncik dukrytė svoris 3600 gr., ūgis 52 cm. (terminas 02.08)
life is but a dream* dukrytė svoris 3550 gr., ūgis ... (terminas 02.16)
Indrula sūnelis svoris 3860 gr., ūgis 56 cm

vasario 17 d.
Devilscat dukrytė svoris 4200 gr., ūgis 55 cm. (terminas 02.20)
<LIA> sūnelis svoris 3538 gr., ūgis 55 cm. (terminas 02.11)

vasario 18 d.
Amelita sūnelis svoris 3620 gr., ūgis 52 cm. (terminas 02.23)

vasario 21 d.
Juodcke sūnelis svoris 3490 gr., ūgis 53 cm. (terminas 02.23)
Rutinaldija sūnelis svoris 3940 gr., ūgis 53 cm. (terminas 02.18)

vasario 22 d.
doviliuke21 sūnelis svoris 3860 gr., ūgis 55 cm. (terminas 02.25)
Tivi sūnelis svoris 3150 gr., ūgis 52 cm. (terminas 02.23)

vasario 24 d.
Pinkusyte sūnelis svoris 3500 gr., ūgis 53 cm. (terminas 02.26)

vasario 25 d.
Deimantina.D dukrytė svoris 3800 gr., ūgis 54 cm. (terminas 02.27)
Blue-Black sūnelis svoris 4002 gr., ūgis 54 cm. (terminas 02.19)

vasario 26 d.
Memo dukrytė svoris 3750 g, ūgis 55 cm (terminas 02.23)

vasario 27 d.
juurgitele sūnelis svoris 4360 gr., ūgis 53 cm. (terminas 02.20)

kovo 2 d.
Elkaa dukrytė svoris 3090 gr., ūgis 53 cm. (terminas 02.22)

kovo 5 d.
ma sūnelis svoris 3960 gr., ūgis 54 cm. (terminas 02.25)

Neprisidavus liko:
vasario 9
Freska, Vilniaus raj., 30 m., laukiamas antras vaikutis

user posted image

ĮDOMI INFO

Kūdikio augimo šuoliai
Vaikų miegas
Skiepų kalendorius
Smulkioji motorika pirmaisiais metais
NOSYTĖS PRAPLOVIMAS. Santariskese Pulmonologijos skyriuje mes gavome tokiu patarimu. Tad pasidalinu su Jumis.

Maziukams vaikams t.y. kudikiams geriausia pirkti mineralini vandeni „Neptunas“ jis yra negazuotas.
Paimame svirksta, aisku be adatos. Pritraukiame mineralinio vandenuko. Vaika paguldome ant pagalves, kad galvyte butu auksciau. Paimame snargliatrauki ir kiek imanoma istraukiame slogytes. Veliau pasukame galvyte i viena puse, ipilame i ta nosies snerve 0,5-1 ml vandenuko, tada taip padarome su kita nosytes snerve t.y. pasukame galvyte i kita puse ir padarome ta pati. Tada vel istraukiame slogyte. Tada pilame i nosytes snerves mazdaug po 2 ml vandenuko kaip buvo aprasyta auksciau. Ir tada vel isvalome nosyte su snargliatraukiu. Taip nosyte valyti reikia mazdaug 3 kartus per para. Paskui matome, jei gereja, galima valyti 2 kartus per para.
Didesniems vaikams as naudoju paprasta virinta vandenuka su himalaju druska. Vanduo turi buti vos vos surus, kad negriauztu nosytes gleivines.
Sis gydymas nieko nekainuoja, bet yra tikrai efektyvus.

Mes turime ir savo nuotraukų albumėlį www.fotki.com! Norint ten patekti, pasidarot savo pilvuko foto ir parašot latte.coffee į až dėl slaptažodžių gavimo. Slaptažodžius dalinsime labai atsargiai ir tik jau pasidariusioms savo nuotrauką ir tikrai bendraujančioms temoje!

Turime FB grupę. Priimsim daug ir dažnai bendraujančias mamytes, jei turės noro mirksiukas.gif 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aize: 06 liepos 2015 - 17:19
QUOTE(life is but a dream* @ 2015 04 22, 15:07)
man kazkodel baisiai skamba zindymas su hormoniniaias vaistas. Gal negerai isivaziduoju nes jokiu ziniu neturiu bet galvociau kad tie vaistai gana rimti unsure.gif kazin ar tokio MP nauda gali atsvert vaistu padaryta zala. Visgi gersi juos apskrita para ir ilga laika tai gaunasi taip kad jie piene bus visada, nebus taip kad gali pazindyt, isgert piliule ir piene vaisto bus maziau.Jei geri per para 3-4 kartus reiskias tavo organizme jie visad maximaliam kieky unsure.gif jobsikmat.Ir taip blogai ir taip,,bet gal visgi misinys mazesne blogybe? (nors as pati zindymo maniake bet nezinau nezinau..rimta cia unsure.gif )

Labai teisingai isdeliojai mano mintis, as galvoju lygiai taip pat, pats baisiausias dalykas kad tu vaistų poveikis žindomam kūdikiui nėra ištirtas. O kad piene ju bus visa para tai tikrai taip, bet atseit labai maža dalis, bet man ir ta maža dalis baisiai skamba. Tai va taip ir gyvenu, vaistų dar nenaudoju, mažylį vis dar maitinu ir bandau bandau apsispręsti doh.gif Pirmąjį turėdama mažai pieno ismaitinau iki 8 men, nagais ir ragais i pompa isikabinus, kiekviena lasa saugodavau, nu o dabar pieno lyg ir užtenka, bet va kokia dilema verysad.gif
Atsakyti
Siaip is principo mes blogai mastom - mama pirmoj vietoj, ne kudikis tokiu atveju. Praeis keli metai ir net paciai nebuna aktualu ka kudikis valge ( as jau seniai pamirsus kuom uzaugo mano 5iate,jau man namu darbai dbr aktualiau lotuliukas.gif ). O vat ligota mama bus negerai ir paaugusiam vaikui.Ir tikrai nepadekos uzauges kad aciu uz MP per kuri vos pati galo negavai unsure.gif ne ne negerai mes mastom 4u.gif
Papildyta:
Galu gale tikrai, misinys irgi nera kazkoks tai nuodas. Bent jau ne didesnis uz neaiskos kokybes piena unsure.gif vien pasakymas poveikis neistirtas nieko gero nezada, misinys bent jau patikrintas produktas biggrin.gif cia tik paciai psichologiskai atrodo kad nuskriausi vaika atemus MP, taiip norisi duot viska kas geriausia vaikui, bet gal siuo atveju bet kas geriau uz toki piena? ir ne del savo uzgaidu nemaitintum kad ai papus gaila sugadint lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba, na kalbant sia tema tai pasisakysiu smile.gif dukryte nustojau maitinti 3 menesiu, nes pasireiske akmenlige man...uzeidavo skausmo priepuoliai kad net pajudet negaledavau, dar bandziau tempti, bet po to nusprendziau kad mano sveikata yra vis gi irgi svarbu... kas is to kad net vaiko paimt negaledavau... tai daviau misinuka issioperavau pati ir visi laimingi buvom 4u.gif tai as irgi prie tos nuomones, kad nereikia saves pamirsti...
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2015 04 22, 12:04)
Lyg tai sakė 4 dienas bent jau reikės. O kiek laiko tu gėrei??? Man ne raut, o taisyti danties šaknį, tiksiau, ją perplombuoti... Žodžiu problema jau man su tuo dantim.. ir iš vis nebuvo man jokių problemų su dantim, o va tik gimė lelius ir fsio suiro visi dantukai, nors prieš neštumą visus susitvarkius buvau...

Man kanalus tvarkė, jokių antibų negėriau g.gif Man irgi reikia pabaigti taisyti, bet kol neprispyrė reikalas, gal ištempsiu iki kol nebemaitinsiu...
Atsakyti
QUOTE(aize @ 2015 04 22, 20:36)
Man kanalus tvarkė, jokių antibų negėriau g.gif Man irgi reikia pabaigti taisyti, bet kol neprispyrė reikalas, gal ištempsiu iki kol nebemaitinsiu...

Man kitokia situacija tenai, nes yra instrumentas nuluzes saknyje... ax.gif

Blue-Black, man atrodo patausok save ir duok misinukas, ne vienas vaikas su jais uzaugo ir viskas buvo gerai.. Tuo labiau, kad pati svarbiausia piena vaikas tikrai gavo ir dar du menesius po to gavo tai as irgi prie tos nuomones kad geriau misinukas negu pienas kuriam nezinia ko gali buti.. Tvirtybes tau... 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas...

Mažoji kažko vakar vakare rėkavo labai, užmigo gal tik apie 23val doh.gif Guli dabar gultuke, žaisliuką tampo biggrin.gif

QUOTE(doviliuke21 @ 2015 04 22, 21:59)
Man kitokia situacija tenai, nes yra instrumentas nuluzes saknyje...  ax.gif

blink.gif blink.gif blink.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

visai nėr laiko parašyt, bet paskaitau viską.
Kaip jūs spėjat dar ir facebooke bendraut biggrin.gif ?
Aš su pasiūlimu - gal kuri vilnietė mamytė naudoja maitinimui mišinuką Aptamil 1, turiu didelę 800 g dėžę tik pradėtą, galėčiau padovanoti arba apsikeisti į šokolado plytą ax.gif Kadangi facebooke nebendrauju, gal ten kažkam reikėtų. Gaila išmest, gal kam tiktų. Mano dukrytei deja netiko, vėmė nuo jo...
Atsakyti
Labas rytas, kaip jums dar nėra mmm?
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 04 23, 09:13)
Labas rytas, kaip jums dar nėra mmm?

Labas rytas, nu kol kas nerair tuo labai dziaugiuosi... bigsmile.gif

O mes vakar buvome pas ortopeda ir sake, kad viskas ok nereikia mums pagalveles ir niekokito, bet reikes manksteles ir masazus daryti butinai nuo 3 menesiuko.. Na tai liko menuo iki ju.. Nes pasmazyli padidejes raumenu tonusas, nes as ir pati matau kad jis visada rankytes sugniauzes i kumstukus.. Kaip pati masazuoju stengiuosi atpalaiduoti bet nesileidziakol kas... Bet gal isaug, o as jam padesiu savo glostymu...

O jau galvojat apie baseinus?? Nes as tai jau noreciau pradet vest... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2015 04 23, 10:04)
Labas rytas, nu kol kas nerair tuo labai dziaugiuosi... bigsmile.gif

O mes vakar buvome pas ortopeda ir sake, kad viskas ok nereikia mums pagalveles ir niekokito, bet reikes manksteles ir masazus daryti butinai nuo 3 menesiuko.. Na tai liko menuo iki ju.. Nes pasmazyli padidejes raumenu tonusas, nes as ir pati matau kad jis visada rankytes sugniauzes i kumstukus.. Kaip pati masazuoju stengiuosi atpalaiduoti bet nesileidziakol kas... Bet gal isaug, o as jam padesiu savo glostymu...

O jau galvojat apie baseinus?? Nes as tai jau noreciau pradet vest... rolleyes.gif



Iki 3 men normalu padidejes raumenu tonusas. Maniskio irgi padidejes. Bet cia LT beveik pas visus jis padidejes. cool.gif

As mmm irgi nelaukiu. Buna, kad sumaudzia pilvuka..Bet kol kas nieko nera. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 23 balandžio 2015 - 09:56
QUOTE(Amelita @ 2015 04 23, 08:13)
Labas rytas, kaip jums dar nėra mmm?


Laba ryta,man jau 2 karta mmm si menesi prasidejo g.gif
Kai baigsis eisiu pas daktare,nes kazkaip keista ...
Atsakyti