Įkraunama...
Įkraunama...

Blogi kvapai

Sveikutes. gal kas galit patart, kaip isnaikint bloga kvapa namuose. Kaskoks jis man nelabai malonus. nors ir kambarius vedinu kasdiena as ji vistiek jauciu. g.gif
sakysit yra visokiu oro gaivikliu bet jie trumpalaikiai, zvakes, smilkalai visokie kristalai skleidziantis kvapa. O gal kas jau izbandet ka nors ir galit patart.
Atsakyti
pirmiausia reiktu issiaiskinti nuo ko tas kvapas g.gif ....gal kokia pele po grindimis, pelesis, is vamzdynu senu kvapas, gal ventiliacine uzsikisusi ir is ten kvapas eina g.gif g.gif ......o tada kovoti su tuo wink.gif..........
Atsakyti
Visus variantus atmetu pelesis ne, vamzdziai tikrai tvarkingi. Na nebent pele blink.gif . Tai ka man dabar daryt? blink.gif . Grindis lupt ? Na jau ne, tikrai man nieks nepritars, nes niekas išskirus mane tuo kvapu nesiskundzia.
O gal visdelto tai ne pele wink.gif
Atsakyti
QUOTE (iingri @ 2004 08 18, 12:22)
Visus variantus atmetu pelesis ne, vamzdziai tikrai tvarkingi. Na nebent pele blink.gif . Tai ka man dabar daryt? blink.gif . Grindis lupt ? Na jau ne, tikrai man nieks nepritars, nes niekas išskirus mane tuo kvapu nesiskundzia.
O gal visdelto tai ne pele wink.gif

vot nezinau....... jeigu tai pele, supus per laika ir neliks kvapo...... wink.gif wink.gif o daugiau tai kilimines dangos skleidzia specifinius kvapus ir t.t.


musu namie nedziusta kilimine danga...... tai dabar tooooki kvapa igavo blink.gif blink.gif .Atrodo kad namie kazkas kur i kampa rimta reikala atlikes butu..... dar pora dienu reiks laukti, jeigu nieko gero lupsim lauk, keisim kita.....
Atsakyti
na va turbut radau priezasti clap_1.gif , pasmane irgi kilimines dangos. O ko jos tik nemate per astuonis metus ko tik ant ju nebuvo pripilta. Turbut dabar iseitis viena .... greiziau i valikla arba valikla i namus.
Atsakyti
LABAS,
NUOMAVOM BUTA ZMONEMS, KURIE, NESIVARGINO RUKYTI BALKONE mad.gif . REZULTATAS-PRASMIRDES RUKALAIS BUTAS huh.gif . GAL KAS ZINOTE KOKIA VEIKSMINGA PRIEMONE? AR TIESIOG REIKIA LAIKO IR ATVIRU VISU LANGU?
Atsakyti
Na jeigu svieziai prirukyta tai sutraukia dumus degancios zvakes aisku tu dumu neturi buti tiek kad kirvi kabink
o jeigu jau sienos isigere
tai na gal bandyk degint visokias aromatines zvakes kad sienos isigertu malonaus kvapo
gal dar smilkalai padetu
ai dar pridek visur i vazeles tokiu dziovintu kvepianciu gelyciu (pot pouri)
pridek dar ant radiatoriu visokiu citrinu apelsinu zieveliu tegu dziuna ir skleidzia malonu kvapa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varlyte: 02 gruodžio 2004 - 13:18
yra specialiu priemoniu anti tabaco smile.gif tai naudokis jomis ir siaip patalpas gerai isvedink.
Atsakyti
Tikrai, tos priemonės labai liuks clap.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (varlyte @ 2004 12 02, 14:18)
Na jeigu svieziai prirukyta tai sutraukia dumus degancios zvakes aisku tu dumu neturi buti tiek kad kirvi kabink
o jeigu jau sienos isigere
tai na gal bandyk degint visokias aromatines zvakes kad sienos isigertu malonaus kvapo
gal dar smilkalai padetu

atsargiai kad nuo visu situ priemoniu namuose gaisras nekiltu laugh.gif
mano pasiulymas tai tradicinis - atidaryti visus imanomus langus ir vedinti. Bent jau man tai padeda.
Atsakyti
Smilkalai labai gerai istraukia ta smarve.Isbandytas reikalas.Kai masina pirkom neimanoma buvo kenteti to kvapo.Po keliu kartu isnyko.Tik va,jei jau visas butelis tuo kvapu persismelkes,tai nezinau kaip bus. g.gif
Atsakyti
Mums pavyko kvapa panaikinti spec kvapais, kurie yra skysto pavidalo, išpilstyti stikliniuose indeliuose. Tas indelis kišamas į rozetę, o kvapo intensyvuma galima reguliuoti pačiam smile.gif Kainuoja apie 36lt, bet tikrai verta, nes skystis naudojasi labai po truputi, o efektas - pastebimas iš karto. Buto net sieos buvo prisigėrusios to kvapo, tai beveik mėnesio prireikė, kol išaikinom. Kantrybės!
Atsakyti