Įkraunama...
Įkraunama...

E. Pliaterytės mokykla

Mamytes atsiliepkit prasau!
parasykit, jei kas zinot ka apie Pliaterytes mokykla
o gal vesit savo vaika i 5klase
Atsakyti
jau eis į šeštą.Nieko ypatingo mokykloj nėra,anglų prastai.
Atsakyti
Mokykla nera pati stipriausia mano dukra ja lanke nuo 3 klases ir siemet pabaige 8 klases ,mokytojai savotiski taciau geri jaj vaikas sugeba su jais sutarti tai bendravimas bus normalus taciau ne visi dalykai yra pakankamai gerai isaiskinami,nors seis metais is mokyklos 9 mokiniai papuole i liceju tai yra gerai.Atmosfera mokykloje yra maloni bent jau daugumai mokiniu.Labai didelis pliusas kad vyksta daug renginiu kurie paivairina mokyklos gyvenima,skatina mokiniu tarpusavio bei mokytoju bendravimą.Mano dukra ja nesiskundė ir buvo labai gaila kai ja paliko smile.gif smile.gif smile.gif biggrin.gif spreskit biggrin.gif
Atsakyti
O jus man galite paaiskinti tvarka... blush2.gif jei pvz vaikas eina i pradine Masioto mokykla, po to i Pliaterytes ir tik geriausi papuola i ta (pamirsau, gimnazija kur mokykla su baseinu blush2.gif ), ar i ja papuola tik geriausi g.gif
Atsakyti
Tai po Pliaterytes galima i Zirmunu gimnazija ar i Liceju stoti... Arba dar kur nors smile.gif

biruteaaa, o kaip del saugumo?
Atsakyti
QUOTE(uogytė @ 2006 07 12, 16:49)
Mamytes atsiliepkit prasau!
parasykit, jei kas zinot ka apie Pliaterytes mokykla
o gal vesit savo vaika i 5klase

maniškis eis į 5 klasę, norėjom į 18, bet netilpom, daukšos- siaubinga, teko į pliaterytę. girdėjau, kad silpnas mokymas, bet labai daug visokių renginių. auklėtoją gavom lyg ir neblogą- lietuvių kalbos mokytoją. žiūrėsim cool.gif
Atsakyti
Įdomu,o kokios ten pradinių klasiu mokytojos?
Atsakyti
Gal zinot kokie kitais metais aukeltojai penktoku bus?
Atsakyti
Kalbant apie Pliaterytės mokyklą.. mano brolis mokės iki 5 klasės M. Daukšos vid., o paskui perėjo į Pliaterytės. Didelio skirtumo nepastebėjo. Tik kad renginių daugiau....
Atsakyti
Mums kazkaip sunku.Penkta klase pradejom po Masioto.Masiote renginiu buvo daugiau.O gal musu aukletoja kazkaip vangiai informuoja?Truksta mokytoju,nes nera kam pavaduoti,jei kas suserga ar isvaziuoja.Mes padarem liuks remonta,o ir pati mokykla gavo ES lesu-stoga perklojo,langus sudejo,duris pakeite,apsiltino,isdaze.Kaip ir smagu.Nesmagu,kad i maziausia is visu 5toku klase sugrudo daugiausia vaiku (30).Ir negalejo paaiskinti-kodel,gainiojo nuo vieno "atsakingo" prie kito-taip ir liko.Mes stengemes del mokyklos,o mokykla del musu schmoll.gif
Atsakyti
Mano du vaikai ten mokosi- vienas 8-oj, kitas 6-oj klasėj. Asmeniškai aš viskuo patenkinta, vaikai irgi. Papuolė geros, rūpestingos auklėtojos. šauni direktorė- tikrai rūpinasi vaikais, jų užklasine veikla.Mokytojai, manau, savo dalyko irgi mokina normaliai, kitas klausimas, kad vaikai patys pritingi... unsure.gif Bet tikrai maniškiai nėra nei užguiti, nei prigąsdinti, nei- atvirkščiai- per daug "paleisti".
Jaunesnysis pora metų mokėsi pradinėse klasėse, tai mokytoja taip pat pasitaikė gera.
Tačiau būna ir ne taip puiku. Kaimynai savo vaiką vidury mokslo metų iš 4-os klasės atsiėmė ir pervedė kitur, nes mokytoja tą vaiką tiesiog ignoravo, laikė tinginiu ir vos ne protiškai atsilikusiu( jos argumentai- man nemoka užpapildomą sąsiuvinių tikrinimą... blink.gif ). O iš tiesų vaikas tik kiek lėtesnis ir nedrąsus- papuolęs pas rūpestingą mokytoją tiesiog atsigavo. Beje, šita mokytoja šiemet išleis 4-okus ir nuo rugsėjo turės pirmokėlius. Jei kas ruošiatės leisti vaiką į 1-ą klasę, pasistenkit, kad pas ją nepakliūtų (parašysiu pavardę, jei įdomu)
Kiti pažįstami taip pat savo vaiką iš 7-os klasės pervedė kitur, bet tiksliai nežinau priežasčių, taigi, negaliu komentuoti.
Vienu žodžiu, kiek žmonių, tiek nuomonių.
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2008 03 07, 12:51)
Beje, šita mokytoja šiemet išleis 4-okus ir nuo rugsėjo turės pirmokėlius. Jei kas ruošiatės leisti vaiką į 1-ą klasę, pasistenkit, kad pas ją nepakliūtų (parašysiu pavardę, jei įdomu)


Labai norėčiau sužinoti tą pavardę. Iš anksto ačiū. Nenoriu, kad mano vaikas patektų pas tokią mokytoją...
Atsakyti