Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos keitimas

Sveikos, noriu keisti vairavimo mokykla kurioje esu išklausiusi teoriją ir turiu ją mokyklinę bei regitros išsilaikytas. Taip pat, esu pravažiavus visas privalomas valandas bet neišlaikius mokyklinio vairavimo egzamino( nepavyko) . Dėl asmeninių priežasčių noriu pasikeisti vairavimo mokyklą, joje imti kelias papildomas pamokas ir pas naująjį instruktorių laikyti mokyklinį egzaminą. Gal kas esat susidūrę su mokyklos keitimu?
Atsakyti
QUOTE(Simona1973 @ 2015 05 05, 17:32)
Sveikos, noriu keisti vairavimo mokykla kurioje esu išklausiusi teoriją ir turiu ją mokyklinę bei regitros išsilaikytas. Taip pat, esu pravažiavus visas privalomas valandas bet neišlaikius mokyklinio vairavimo egzamino( nepavyko) . Dėl asmeninių priežasčių noriu pasikeisti vairavimo mokyklą, joje imti kelias papildomas pamokas ir pas naująjį instruktorių laikyti mokyklinį egzaminą. Gal kas esat susidūrę su mokyklos keitimu?

Mokykla galite pakeisti.
Atsakyti
Sveiki.
Ar keičiant vairavimo mokyklą, išduodamas kažkoks galią turintis dokumentas, jog išvažinėtos visos 15 pamokų, su kuriuo kitoje mokykloje imčiau papildomas pamokas ir laikyčiau mokyklinį egzaminą? Nes dabartinėje mokykloje aiškino, kad išduodamas paprastas lapas su duomenimis, bet kita mokykla jo gali ir nepriimti.
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2016 06 10, 19:25)
Sveiki.
Ar keičiant vairavimo mokyklą, išduodamas kažkoks galią turintis dokumentas, jog išvažinėtos visos 15 pamokų, su kuriuo kitoje mokykloje imčiau papildomas pamokas ir laikyčiau mokyklinį egzaminą? Nes dabartinėje mokykloje aiškino, kad išduodamas paprastas lapas su duomenimis, bet kita mokykla jo gali ir nepriimti.


Vairavimo mokykla privalo išduoti pažymą apie išklausytą kursą. Joje yra pažymima kiek išklausei teorijos valandų, ar išlaikei teorijos įskaitą. Kiek akademinių valandų važiavai praktinio užsiėmimo. Jei ėmei papildomo vairavimo pamokas-turi būti paminėtos ir jos. Ši pažyma dar liaudyje vadimama "Baltas lapas".
Nunešus į kitą vairavimo mokyklą šią pažymą tu nebeprivalai imti 30 akademinių valandų privalomo vairavimo, jos yra užskaitomos ir imi tik tiek, kiek tau reikės, kad išmoktum vairuoti ir išlaikytum mokyklinį egzaminą. Dėja teorijos įskaita nepersikelia, t.y. neužskaitoma. Bet juk gali išsilaikyti teorijos egzaminą Regitroje ir nebūtina rašytis į grupę, gali registruotis kaip eksternu. Mokykla dar ima administracinį mokrestį. Kiekviena skirtingai nuo 40 eurų iki 50 eurų ir daugiau.
Jei dar kas neaišku-rašykite, klauskite, padėsiu.
Atsakyti