Įkraunama...
Įkraunama...

SLIDINĖJIMAS SVETUR: Italija, Slovakija,

Sveiki visi keliauninkai clap.gif

Noreciau daugiau suzinoti apie Dolomitų Alpes. biggrin.gif
Zinau - kad yra kazkur tarp Austrijos ir Italijos kalnu. Domintu nuvykimas, laipiojimas trasomis, pragyvenimas.

Gal kas nors esate buve? clap.gif Buciau dekinga uz informacija biggrin.gif
Atsakyti
Keliauninkes - a uuuuuuuuuuu!!!! clap.gif

Ar tikrai niekas nera keliave ir nera girdeje!!!????

g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Buvau pries pora metu.
Yra daug grapos
Papildyta @ [mergetime]1093030734[/mergetime]
Tiesa buvau Italijoj. Bet laisvai vokiskai visi sneka. Grazus kalnai, trasu yra visokiu: ir autobanu, ir sunkiu. Ir alpinistam yra vietos.
Atsakyti
Aciu nouvelle uz atsiliepima!!! clap.gif

Kiek mazdaug uztrunka kopimas? Ar imanoma ten kopti su 11 m. vaiku?Kokiu metu laiku ten geriausia vykti?

P.S. Esu tik girdejusi apie Alpes ir maciusi pora nuotrauku - taip kad neturiu jokio supratimo kaip ten elgtis - o alpiu grozybiu pasiziureti noriu wink.gif .

Jeigu nesunku - gal gali papasakoti smulkiau!!! g.gif Buciau dekinga.
Atsakyti
Labas, kažkaip sunku dabar viska nupasakoti smulkiai.
Tam regione, kur aš buvau, kalnai iki 3 km. Ar eina įlipti ar ne, priklauso nuo trasos. Trasų yra labai įvairių. Nusipirksit žemėlapį ir ten paprastai būna viskas nupiešta: ar sunku, ar yra grandinės, aukštis, būna net lipimo laikas, t.y. kiek užtruksi. Dar priklauso, ar su didelėm kuprinėm eisit. ar su mažom. Galima pvz. palikti apačioj mašiną ir eiti dviem dienom su nakvyne kalnų namely. Tiksliai neatsimenu, kiek tai kainuoja, paklausinėsiu, gal kas atsimena. Kiek susidūriau su vaikais, tai jie žalčiukai dar gyvybingesni už suaugusius, skuodžia į priekį tik laikyk. Bet būna tokių atkarpų (sunkiuose maršrutuose) kur akmenys byra. Tai kažkaip baisu dėl vaiko. Grandinių jie nebijo - karstosi kaip medžiais. Tai tavo vaikui tos Alpės gal pasirodys kaip Gedimino kalnas biggrin.gif
Vykti aišku geriausia vasarą, nes norisi, kad būtų neapsiniaukusios dienos - tada toli ir labai gražiai matosi. Sniego lopai būna ir vasarą. Gražiausia, kai jau išlipi iš miško ir tikros uolos prasideda.
Net nežinau, ką dar pasakoti.
Atsakyti
Aciu clap.gif !!!
Siais metais taip sauniai pakeliavome per Slovenijos ir Italijos alpes /aprasyta "Po Europa automobiliu/ - tai suzaveta kalnu grozio ir didybes tikrai planuosiu kelione i Dolomitu alpes!!! Aciu uz informacija - tikrai mazdaug susidariau vaizdeli!!!
Aciu wink.gif
Atsakyti
Nepamirškit pro Veneciją prasukt, gi visai čia pat smile.gif
Tik aš nemanau kad dolomitų alpės kažkuo skirsis nuo tų, pro kurias pravažiavot smile.gif
Papildyta @ [mergetime]1093360345[/mergetime]
Dar pridursiu, kad Slovenijoj man labiau patiko, kažkaip ir žmonės nuoširdesni papuolė ir orai geresni pasitaikė smile.gif
Atsakyti
clap.gif clap.gif clap.gif
Ka radau thumbup.gif - www.klajoklis.lt yra rubrika "Diskusijos forume" - "Europa" - "Dolomitu Alpes ir foto !!!
Super reginys, super vaizdai - NORIU, NORIU, NORIU............... thumbup.gif biggrin.gif

P.S. nouvelle - sutinku, aisku labai grazu buvo ir Slovenijoje ir Italijoje - kalnai yra kalnai!!! Bet kai paziurejau sias nuotraukas - tai tokiu grozybiu tikrai nemaciau!!! wink.gif
Atsakyti
Sveiki keliauninkai clap.gif ,
artėja žiema - slidinėjimo sezonas. Du metai is eiles mes slidinejome Italijos alpėse, kurorte Livigno.
Šiemet ruošiamės vėl slidinėti, bet norėtusi kazkur kitur - gal kas gali pasidalinti savo įspudžiais ir patirtimi apie kitus slidinėjimo kurortus.
Bučiau dėkinga už informaciją. wink.gif
Atsakyti
Arteja ziema blink.gif ?
Slidinejimas priklauso nuo pinigines storumo. Jeigu pinigu nera pasirinkimas aiskus- Zemieji Tatrai arba Krkonoses kalnai. Pinigu yra - Alpes.
Atsakyti
Gal ir neblogai skamba - "arteja ziema", bet jau reikia pradeti rupintis ir kiekvienais metais mes apartamentus uzsisakinejame jau spalio men. wink.gif

Makarska, o kaip tuose kurortuose trasos, gyvenimas ir pragyvenimas??? Ar vaziavote savo transportu?
Kur yra tas Krkonoses? g.gif ....Cekija, Slovenija.....???? g.gif
Atsakyti
Mane domina Suomija: ten irgi galima slidineti. Ir ne tik. Gal kas turi patirties?
Planuoju pabegti Naujiems metams. Jeigu ka, galim kooperuotis smile.gif
Atsakyti