Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl prekių išdėliojimo atgal į vietas

Tikiuos nepasikartosiu su šita tema blush2.gif
Man ne vieną kartą yra buvę, kad ateini į parduotuvę, prisikrauni pilną krepšą ar net vežimą prekių, o priėjus prie kasos paaiškėja, kad neva sugedęs internetas ir nėra ryšio su banku doh.gif Negana to, dar ir liepia sudėlioti prekes į vietą blink.gif
Taigi kaip manote, kas turėtų tai atlikti–pirkėjas, ir taip sugaišęs nemažai laiko parduotuvėje ar darbuotojas? Ir ar nevertėtų įspėjimą, kad "kortelėmis atsiskaityti laikinai negalima" reikėtų kabinti ne prie kasos, o tiesiog ant parduotuvės durų? Na mano atveju to įspėjimo nebuvo niekur bash.gif
Atsakyti
Dar ko! Juk ne tu kalta unsure.gif Prekes palieki, pati ant kulno- ir pro duris tongue.gif
Atsakyti
Tai jau gerai būtų lotuliukas.gif Trečią kartą ir vis pas tą pačią pardavėją pakliuvau su tokiu atveju doh.gif Pirmus 2 kartus kaip kokia šyškė ir sudėjau į vietą. Nu bet jų buvo tikrai nedaug, tai kažkaip ir nesipiktinau per daug. Bet jau 3-ią kartą tai rimtai pasiutau! Atvažiuoju su pilnu vežimu prekių prie kasos, išsitraukiu iškart banko kortelę nu ir laukiu kol nuskanuos prekes. Paskui maždaug duodu kortelę, o kasininkė "pas mus neveikia internetas" doh.gif Nu aš kažkaip sakau "tai ką man dabar daryt, gal dar siūlot prekes išdėliot atgal?" Tai jinai "žinoma"! Nu dar ko galvoju tongue.gif Pasakiau kad nesutinku,nes buvo jau kažkur 21.45 o man dar reikejo suspėt į kitą parduotuvę.. Nu tai žinoma tuoj pat prisistatė apsauginis blink.gif Jis maždaug mane už rankos ir veda kad tipo išdėliočiau aš jas. Bet kvaileliai apsiriko–galvojo va piemenka, tai pati ir sudėlios. Bet kadangi aš iš tų mėgstančių pasikoliot piemenkų tai teko patiems deliot tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Teisingai. Dar čia ko!? Tai jų darbas dėlioti prekes.
Atsakyti
Fantastika blink.gif
Man buvo irgi panašiai. Aš mandagiai atsisakiau, pasakydama, kad neturiu nė pusės etato jų parduotuvėje. Aš atėjau pirkti, o ne užsiimti savanoriška darbine veikla. Galiu sudėlioti, jei man už parduotuvės sutvarkymą bus atlyginta smile.gif Į "apsauginius" išvis nereaguoju ir nekreipiu dėmesio. Kažkaip "tąsyti" ar nurodinėti ir nedrįsta g.gif
O kitą kartą skandalo nekėliau. Nuėjau pas parduotuvės valdžią ir pasakiau, kad nenoriu tvarkyti dabar, bet ateisiu jiems "padėti tvarkytis" su oficialiu leidimu po kelių dienų. Kaip sakant draugiškas perspėjimas, kad supykau labai. Man buvo salės darbuotojos liepta sutvarkyti "pieno gaminių stendą"..tiesiog kažkas buvo neprisukta, dalis jo krito, dar prakirto man koją iki kraujų ir aišku pažiro į šalis jogurtukai, varškės...
Kaip sakiau, taip padariau. Pirmą kartą gyvenime per n metų buvau realiai "piktybiška".
Atsakyti
Na aš tai tikrai prekių nesiruošiu dėliopti atgal į jų vietas. Čia jau pati parduotuvė kalta, kad nesugeba prie durų pakabinti užrašėlio, kad šiuo metu neaptarnauja klientų norinčių atsiskaityti kortelėmis.

Man irgi buvo pasitaikę, kad nebeikė internetas. Bet pasisekė tuo, kad suma buvo nedidelė ir šiaip ne taip grynais sukrapščiau.
Atsakyti
jo. tikrai tie parduotuviu vedejai - intelekto nesuzaloti.

buvo neseniai taip, kad parduotuveje korteles neveike, ir be to maiseliu nebuvo. As aisku to nesuzinojau iki paskutinio momento. Sakau, "neturiu maiselio, kaip as prekes nesiuos?" Ziuri i mane visi akis isverte kaip oziai i naujus vartus. Matau, kita pardaveja turi pora tu maiseliu. Sakau, "ar is jusu viena maiseli gal galima?" Jinai: "ne, man paciai reikia" blink.gif

Nu tiek dar rekus viesoj vietoj nebuvau.

Blyn, niekam nedaeina parasyti kokio lapo ant priekiniu duru. Po mano rekimo, girdziu "Zose, a Zose... parasyt gal reikia ka nors" "nu gal" "marina, tu turi popieriaus?"

Taip man svieciasi, kad niekas ten nieko net po mano pasisklaidymo nesutvarke.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alinute_m: 13 liepos 2006 - 01:39
OI GERAS, prekes ideliot, gal dar sumarkiruoti? viena ka padaru jei preke man nepatika ar neveikia korteles, tai gendanti maista palieku BET KOKIAME saldytuve, nes neprisimenu ne sykioj jog parduotuves vedeja man yra padejusi atlikti mano darba smile.gif
Atsakyti
persimona, gal gali pasakyti kurioj parduotuvej tu pakliuvai į tokią situaciją?
na labai jau įdomu, kad net apsaugą kviečiasi. čia tai super. kažin ar tos parduotuvės valdžia žino, kaip elgiamasi su jų klientais?

Man šokas.
Atsakyti
Aš jei būnų kokioje rūbų ar batų parduotuvėj ir jei pasako, kad neveikia, tiesiog neperku.
O jei po Maxima vaikštau, tai ten visada operatorės praneša, kad šiuo metu neaptarnaujame su kortelėm, nes nėra ryšio. Aš kaip taisyklė būnu jau prisikrovusi gerą vežimaitį, tai vyras nueina iš bankomato ir nuima grynų, o aš toliau renkuosi prekes.
Atsakyti
QUOTE(stasele @ 2006 07 13, 11:31)
persimona, gal gali pasakyti kurioj parduotuvej tu pakliuvai į tokią situaciją?
na labai jau įdomu, kad net apsaugą kviečiasi. čia tai super. kažin ar tos parduotuvės valdžia žino, kaip elgiamasi su jų klientais?

Man šokas.

Tikriausiai nežinosi tu šitos parduotuvės nes aš iš Šiaulių mirksiukas.gif Bet šiaip viskas vyko Norfoj Varpo g.
Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2006 07 12, 23:44)
Fantastika blink.gif
Man buvo irgi panašiai. Aš mandagiai atsisakiau, pasakydama, kad neturiu nė pusės etato jų parduotuvėje.


Tas man patiko pasakymas lotuliukas.gif lotuliukas.gif Reiks kada nors panaudot jei dar pasitaikys proga drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kažkaip nenuostabu,kad taip elgiasi būtent Šiauliuose ax.gif Bendrai visose parduotuvėse panašus aptarnavimas ax.gif Kai atvažiuoju i Šaiaulius,tai pastoviai kurioj nors pardei sugadina nuotaika verysad.gif
Atsakyti