Įkraunama...
Įkraunama...

Gyveno karta mažytė mergytė...

sita pasakele sekdavau dukrytei, kai jai dar nebuvo ne metuku smile.gif . nors ir trumpa, bet ja ji tiesiog uzhipnotizuodavo bigsmile.gif . kai ismoko kalbeti vis prasydavo, dar ir dar pakartoti. paprastute, trumpute, bet pacios sumastyta ir dukros mylima pasakaite blush2.gif :

gyveno kartą mažytė mergytė. ir turejo ji raudoną suknytę. užsidėjo mažytė mergytė raudoną suknytę ir išėjo. ėjo ėjo, o visi į ją žiurėjo. žiurėjo kokia graži mergytė, bet dar gražesnė buvo jos suknytė. o kas pasiuvo mažytei mergytei raudoną suknytę? MAMYTĖ!
Atsakyti
Labai miela pasakele, as irgi ja savo pupai seksiu smile.gif
Atsakyti
kokia miela pasakele 4u.gif
Atsakyti
Labai miela pasakele,tos ilgos kartais vaikus labiau vargina nei uzmigdo.
Atsakyti
vaikai mėgsta grazuteles pasakeles...su pompastika...super esi gabi.... thumbup.gif
Atsakyti
Šaunu, tokias pasakėles galima suskurti apie daugelį daiktų. biggrin.gif
Atsakyti
Labai smagi pasakaite biggrin.gif Belieka dukrytei pasiuti raudona suknyte ir tada jau seksiu seksiu seksiu ja... wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mano dukra kai buvo 5metu,vis prasydavo kad skaityciau pasaka.tai turim knyga su paskom ir kas vakara budavo vis nauja pasaka.
Atsakyti
Tikrai trumpa,bet graži pasaka thumbup.gif
Savo dukrai kai paskaičiau,ji man sako:tai kada numegsi(nes aš mezgu) man raudoną suknytę? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tai va,prisiskaižiau,dabar reiks numegsti smile.gif
Atsakyti
ir mums patiko wink.gif
Atsakyti
tikrai miela pasakele wub.gif reiktu kazka savo berniukui sukurt panasaus g.gif bigsmile.gif
Atsakyti