Įkraunama...
Įkraunama...

Rimtos priemonės odos defektams šalinti

Keliu tema 4u.gif

Sena tema.
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2015 05 24, 18:00)
hialurono rugstis tik dar daugiau issausino man veido oda. Visa mezoterapija manau yra tik mitas ir pinigu svaistymas. Botoxas velgi kad ir yra efektas, tik pusei metu. Manau tuos pinigus pataupyt ateiciai , ir kreiptis pas plastikos hirurgus. Pasiskaitykit straipsni ( neina imest nuorodos, paguglinkit)
VISA TIESA APIE MEZOTERAPIJA. Ten tikrai parasyta tiesa. jei ka rasit kas padeda nesenti smile.gif brukstelkit smile.gif

Na, bet plastikos chirurgai nepagerins odos būklės kas, kad ja patemps unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amedea @ 2015 05 25, 06:05)
Na, bet plastikos chirurgai nepagerins odos būklės kas, kad ja patemps  unsure.gif

Mano oda po gimdymo taip pat glebti ptradejo. Tai naudoju krema su lanolinu, taip pat oda atsigauna po garines pirties. neisivaizduoju kas galetu padet, tik visom tom mezoterapijom nebetikiu(nes niekas nepadejo, o tik pablogejo). Tiesa dabar isigijau dermo voleli. Proceuras daraus namie, ismasazuoju su voleliu, po to tepu veida su B1 , C vitaminais ( ampules vaistinej pirkau) , ir gera masaza su spec aparaciuku . Tikiuosi blogiau nebus,
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2015 05 25, 22:24)
Mano oda po gimdymo taip pat glebti ptradejo. Tai naudoju krema su lanolinu, taip pat oda atsigauna po garines pirties. neisivaizduoju kas galetu padet, tik visom tom mezoterapijom nebetikiu(nes niekas nepadejo, o tik pablogejo). Tiesa dabar isigijau dermo voleli.  Proceuras daraus namie, ismasazuoju su voleliu, po to tepu veida su B1 , C vitaminais ( ampules vaistinej pirkau) , ir gera masaza su spec aparaciuku . Tikiuosi blogiau nebus,

ar tepat is tu ampuliu, kur skirtos injekcijoms? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2015 05 25, 22:45)
ar tepat is tu ampuliu, kur skirtos injekcijoms? bigsmile.gif

Taip , kur leidzia i sikna smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sileste: 26 gegužės 2015 - 12:48
Sveikos,

Prieš porą savaičių suleido botoksą, šiek tiek pasmuko vokai. Temoje esu skaičiusi, kad kažkam irgi taip buvo. Klausimas: ar pasibaigus veikimui jie vėl pakyla ar taip ir lieka g.gif . Aš niekaip negaliu priprasti. Baisiausia iš ryto, kol prasivaikštau, vokų praktiškai visai nesimato doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Sherbet @ 2015 05 26, 15:04)
Sveikos,

Prieš porą savaičių suleido botoksą, šiek tiek pasmuko vokai. Temoje esu skaičiusi, kad kažkam irgi taip buvo. Klausimas: ar pasibaigus veikimui jie vėl pakyla ar taip ir lieka  g.gif . Aš niekaip negaliu priprasti. Baisiausia iš ryto, kol prasivaikštau, vokų praktiškai visai nesimato  doh.gif .

pakils pakils, neissigaskit.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2015 05 26, 23:59)
pakils pakils, neissigaskit.

Gal ne taip išsireiškiau, vokai kaip ir vietoje, bet gal antakiai, nes atrodau kaip patinus.
Atsakyti
QUOTE(Sherbet @ 2015 05 26, 02:04)
Sveikos,

Prieš porą savaičių suleido botoksą, šiek tiek pasmuko vokai. Temoje esu skaičiusi, kad kažkam irgi taip buvo. Klausimas: ar pasibaigus veikimui jie vėl pakyla ar taip ir lieka  g.gif . Aš niekaip negaliu priprasti. Baisiausia iš ryto, kol prasivaikštau, vokų praktiškai visai nesimato  doh.gif .

i katra vieta leidot?
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2015 05 27, 08:30)
i katra vieta leidot?

Į kaktą.
Atsakyti
Gal kažkuri darėtes PRP injekcijas ir galite pakomentuoti rezultatą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spoily @ 2015 05 27, 11:39)
Gal kažkuri darėtes PRP injekcijas ir galite pakomentuoti rezultatą? 4u.gif

Jau radau tam skirtą temą smile.gif
Atsakyti