Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip oficialiai išsižadėti tėvo

Iskart atsiprasau jai ne cia pataikiau. Kitos temos nelabai radau.. Gal kas susidure su tokia situacija kaip oficeliai issizadeti savo tevo? Su mama jie vede. Bet mane augino iki 7m . Tai 16m jau nieko. Su mama nebegyvena. Turiu tikrai irodimu kodel jo noriu isizadeti. Aisku ju cia nevardinsiu. Pati turiu vaiku. Ruosiames pirkt nama. O taip netycia suzinojau pas anstoli ,kad jis turi 70000lt skolos anstoliam.. Tikrai nenoreciau sulaukti anstoliu ar pamatyt arestuotas saskaitas uz TEVA ,o apie jo islaikyma senatveje net sneket nenoriu.... Ir bukit malonios pamokslu juk cia tikras tevas nereikia:) Gal kas ka patars gal kas su tuo susidure? BegLo laukiu..
Atsakyti
Nematau nei menkiausios priežasties dėl ko reikėtų pamokslauti schmoll.gif siaip, tai jum tėvo skolos ne prie ko, tik mamai, jei ji neišsiskyrė su juo. Jus jo skolų po jo mirties nepaveldesit, jei nepriimsit turto. O vat nuo tėvo išlaikymo senatvėje, jei reikėtų, tai kažin ar lengva bus išsisukti. Vienas dalykas, jei tėvai butu išsiskyre ir tėvas alimentu nemokėtu (įrodyti lengva tai butu), o visai kas kita, kai bus teigiama, kad lyg ir kartu negyveno, nepadėjo, nesirūpino. Vat kažin kokiu teismui įrodymų reikės, kad tai pripažintų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 05 28, 23:05)
Nematau nei menkiausios priežasties dėl ko reikėtų pamokslauti  schmoll.gif siaip, tai jum tėvo skolos ne prie ko, tik mamai, jei ji neišsiskyrė su juo. Jus jo skolų po jo mirties nepaveldesit, jei nepriimsit turto. O vat nuo tėvo išlaikymo senatvėje, jei reikėtų, tai kažin ar lengva bus išsisukti. Vienas dalykas, jei tėvai butu išsiskyre ir tėvas alimentu nemokėtu (įrodyti lengva tai butu), o visai kas kita, kai bus teigiama, kad lyg ir kartu negyveno, nepadėjo, nesirūpino. Vat kažin kokiu teismui įrodymų reikės, kad tai pripažintų  g.gif

pritariu leksai, bet del senatves islaikymo yra keli niuansai, ar jis jumis islaike,mokejo alimentus jusu islaikymui geranoriskai ar teko eiti mamai per anstolius ir gal ta skola pas anstolius yra ir is jusu alimentu?
nes pas mane panasi situacija, tai jau teko del visako,konsultuotis su teisininkais, tai vienintelis atsakymas,pas mus LT teismai atsizvelgia kaip tevai vykde savo pereiga....
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2015 05 29, 00:43)
pritariu leksai, bet del senatves islaikymo yra keli niuansai, ar jis jumis islaike,mokejo alimentus jusu islaikymui geranoriskai ar teko eiti mamai per anstolius ir gal ta skola pas anstolius yra ir is jusu alimentu?
nes pas mane panasi situacija, tai jau teko del visako,konsultuotis su teisininkais, tai vienintelis atsakymas,pas mus LT teismai atsizvelgia kaip tevai vykde savo pereiga....

Skolos uz baudas . Kreditus ir pan. Alimentai jokie nepriteisti. Jis net turto jokio neturi. Mamos vienintelis turtas yra butas. o kadangi mama invalide tai is jos nieko paimti negali. Anstolis jau butu jos saskaitas arestave. Ta skola yra ne metai ir ne du. Bent jau man taip sake. ir tuopaciu pasake ,kad man viskas pereina. .
Papildyta:
QUOTE(spinduliukėa @ 2015 05 29, 09:17)
Skolos uz baudas . Kreditus ir pan. Alimentai jokie nepriteisti. Jis net turto jokio neturi. Mamos vienintelis turtas yra butas. o kadangi mama invalide tai is jos nieko paimti negali. Anstolis jau butu jos saskaitas arestave. Ta skola yra ne metai ir ne du. Bent jau man taip sake. ir tuopaciu pasake ,kad man viskas pereina. .

Ta mama vargse ji ir taip gyvenimo nuskriausta. Nesupranta nei kas yra elimentai. Nes kas bus del tu skolu...
Atsakyti
QUOTE(spinduliukėa @ 2015 05 29, 09:19)
Bent jau man taip sake. ir tuopaciu pasake ,kad man viskas pereina. .

Kas taip sakė?
Atsakyti
QUOTE(spinduliukėa @ 2015 05 29, 08:19)
Skolos uz baudas . Kreditus ir pan. Alimentai jokie nepriteisti. Jis net turto jokio neturi. Mamos vienintelis turtas yra butas. o kadangi mama invalide tai is jos nieko paimti negali. Anstolis jau butu jos saskaitas arestave. Ta skola yra ne metai ir ne du. Bent jau man taip sake. ir tuopaciu pasake ,kad man viskas pereina. .
Papildyta:

Ta mama vargse ji ir taip gyvenimo nuskriausta. Nesupranta nei kas yra elimentai. Nes kas bus del tu skolu...

Leksa jau paaiškino, kad skolos pereina tik tuomet, jei priimat palikimą. Kitu atveju - tėvo skolos jums iki žvaigždės.
Antra - teismui visiškai nesvarbu, kokia vargšė yra mama ir kokius žodžius ji žino ar nežino. Jei turit įrodymų, kad tėvas su jumis negyveno, neteikė išlaikymo ir pan. kreipiatės į advokatą ir į teismą.
Atsakyti
QUOTE(Keilada @ 2015 05 29, 09:50)
Leksa jau paaiškino, kad skolos pereina tik tuomet, jei priimat palikimą. Kitu atveju - tėvo skolos jums iki žvaigždės.
Antra - teismui visiškai nesvarbu, kokia vargšė yra mama ir kokius žodžius ji žino ar nežino. Jei turit įrodymų, kad tėvas su jumis negyveno, neteikė išlaikymo ir pan. kreipiatės į advokatą ir į teismą.

Vien tas kad kaleime sedejo ilgai. Ir dar uz ka sedejo. Tai vadinas issizadeti galima? Dauk internete info ieskojau. Bet ten isvis... pievos:)
Papildyta:
QUOTE(Pilango @ 2015 05 29, 09:37)
Kas taip sakė?

Anstolis;)
Atsakyti
QUOTE(spinduliukėa @ 2015 05 29, 10:21)
Vien tas kad kaleime sedejo ilgai. Ir dar uz ka sedejo. Tai vadinas issizadeti galima? Dauk internete info ieskojau. Bet ten isvis... pievos:)
Papildyta:

Anstolis;)

įvertinęs turimus įrodymus ir aplinkybes, geriausiai į šituos klausimus atsakys advokatas. Jokių pievų internete nėra. Yra galimybė vaikams atsisakyti išlaikyti tėvus senatvėje, jei tėvai neišlaikė vaikų, tačiau pareiga tą įrodinėti tenka vaikui.
Atsakyti
QUOTE(spinduliukėa @ 2015 05 29, 08:19)
Skolos uz baudas . Kreditus ir pan. Alimentai jokie nepriteisti. Jis net turto jokio neturi. Mamos vienintelis turtas yra butas. o kadangi mama invalide tai is jos nieko paimti negali. Anstolis jau butu jos saskaitas arestave. Ta skola yra ne metai ir ne du. Bent jau man taip sake. ir tuopaciu pasake ,kad man viskas pereina. .

Jus informavo teisingai, nes jeigu tėvai yra santuokoje tai pusė buto priklauso tėvui jeigu jis įgytas santuokoje.
Atsakyti
QUOTE(spinduliukėa @ 2015 05 29, 10:21)
Vien tas kad kaleime sedejo ilgai. Ir dar uz ka sedejo. Tai vadinas issizadeti galima? Dauk internete info ieskojau. Bet ten isvis... pievos:)
Papildyta:

Anstolis;)

issizadeti negalima. Skolas galit perimt tik po jo mirties, jei perimsit jo turta. Jei ne,tai ne.
Del islaikymo, tai gali tekt teva islaikyt, nebent irodysit, kad jis jusu neisilaike ir nesirupino. Klausimas, kaip tai padarysit? lenviausia butu, jei tevai butu issiskyre, o tevas nebutu mokejes alimentu. Jusu atveju to nera. Todel bus imanoma, tik su liudininku parodymais.
O dabar anstolis jums... meluoja. Nori, kad pati savanoriskai apmoketut tevo skolas ir tiek. Bet jusu turto jis liest negali, tik mamos.
Atsakyti