Įkraunama...
Įkraunama...

Spalio vaikučių 134 namelis



Pas mus tai tingine smile.gif)))

Bet rugsejis buvo labai sunkus. Nieko nepasakodavo kas ir kaip. Nedarydavo N.D. palikdavo pratybas ir pan., mokytojai neskaitydavo, nes ale ji neuzduoda ir ji nemoka.
po savaites susirgo slapimo taku uzdegimu, issigydem ir po savaites vel is naujo. Vykome jau i Santariskese - po tyrimu pasake, kad "sveikas Jusu vaikas". Tai buvo psichologines problemos.
Pradejau klausineti teveliu, mokytojos kas netaip ir paaiskejo, kad klasej yra agresyvus bernukas kuris ypac skriaudzia mergaites ir vadina "ismatomis", "kanalizacijos ziurkemis" ir t.t.
Pasakiau A., kad viska zinau ir tik tada prabilo. Situacija pagerejo, kaip buvo pranesta mokyklos dr.
berniukas siuo metu stebimas soc.pedagogo ir psichologo, tevai buna pamoku metu.

O po gimtadienio su savo ir mokyklos draugais viskas atsistojo i vietas. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos :4u

Tema neatsigauna ax.gif
Urtė pradejo nuotoliniu budu Oze mokintis lietuviu kalbos, sakyciau visai neblogai p.g ivertinimas, bet vis geriau ir geriau. Sunku jai maisosi norvegu ir lietuviu rasytines raides, kadangi skiriasi nemazai. Skaito gana gerai. Raso graziau ir tvarkingiau negu norvegiskai smile.gif tai zodziu kiekviena diena itemtas namu darbu grafikas
Atsakyti
QUOTE(Kitokia9 @ 2015 10 10, 12:29)
pas mane tai oooooo... kol sėdžiu rimtu veidu ir žiūriu, tol rašo, bet tik nusisuk.. tuoj pavaro "greičiau, bet kaip"  doh.gif  pasirodo ir spalvint ne mėgėja, jei užduotis nuspalvint, pasiima bet kokią spalvą ir pakeverzoja, atseit viskas, baigta  lotuliukas.gif  mokytoja sakė, kad prasilauš, bet negi taip visus metus ir sėdėsiu kaip prievaizdas?.. ir šiaip labai arši tapo, susierzina greit kai sėdim prie pratybų, o jei liepiu ištrint ir iš naujo perrašyt, tai ooo.. kokios dramos...  doh.gif
Gal turi reikšmės, jog draugės neturi klasėj + pati mažiausia ir smulkiausia, nesitempia žaislų ir t.t.?  g.gif
man nieko nepasakoja, lieka tik spėliot kur problema ir susitaikyt, jog ketvirtą kartą mokausi pirmoje klasėje  lotuliukas.gif

Maniske irgi labai atmestinai daug ka daro, nesusikaupia, labai issiblaskius, sunku ir jai, ir man, kartais jau nervai nelaiko, apibaru ja, po to labai gailiuos, kad nesusivaldziau. Sunkiai ir su draugais jai, labai nori draugauti, bet nesiseka pritapti, zodziu visokie smagumai prasidejo.
Atsakyti