Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

Tęsiame pokalbius toliau 4u.gif
user posted image
Senoji tema čia.
Atsakyti
QUOTE(Lina1985 @ 2015 06 02, 12:28)
Sveiki. Turesim rugpjuti suniuka jau. nekilmingas, be doku. Noretusi su juo kokiuose uzsiemimuose padalyvaut gal. Ar tuose visokiuose agility turi sunes but su kilmes dokais, ar ir paprasti gali pasportuot? ir siaip idomu bigimai su sunym, taip sportai visokie, rungtys, ar cia tik kilminguju privilegija ar ir paprasti gali stengtis ir dalyvaut?

gali ir dvarniukai dalyvaut mirksiukas.gif
plačiau Agnnyte,cile ir dar kelios mergaitės gali papasakot,jos čia šito reikalo specės thumbup.gif
Atsakyti
Tai visuose sportuose gali dalyvauti bedokumenčiai šunys. Nežinau nė vieno, kur nepriimtų. Parodose tik reikia dokumentų, bet paroda yra ne sportas, o veisimui reikalingas vertinimas.
Agility galima laisvai dalyvauti su bedokumenčiu. Yra tam tikri apribojimai, tačiau tai jau yra gan aukštame lygyje, iki kurio reikia labai daug padaryti.
Atsakyti
rodos tik IPO dokų jau reikia, bet tai jau visai kita sporto šaka.
lygiai kaip ir kilmingi, dvorniukai gali ir tuo pačiu oru kvėpuot, ir ta pačia žeme vaikščiot, ir net tą patį maistą ėst biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 06 02, 13:21)
Tai visuose sportuose gali dalyvauti bedokumenčiai šunys. Nežinau nė vieno, kur nepriimtų.

drinks_cheers.gif
Svarbiausia pasirinkt suneli lengvo tipo, sveikai sudeta ir su baterija subinej, va kazka tokio kaip ryzoji Pepe arba Moliberta su AG wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 06 02, 13:37)
rodos tik IPO dokų jau reikia, bet tai jau visai kita sporto šaka. 

Ruoštis IPO ir jį laikyti vietinės reikšmės varžybose galima. Ir labai sveikintina. Pradėti pirmiausia vis tiek reikėtų nuo BH egzamino, o jį išlaikyt niekas nedraudžia.
Pasaulinio lygio varžybose tik reikalingi dokumentai. Bet juk siekiamybės tokios niekas ir neturi. Jei turėtų - šunį rinktųsi kiek kitaip wink.gif
Atsakyti
ajazau, jieroglifais šnekat lotuliukas.gif varau apsiskaityt,kas tas IPO biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki. 4u.gif Turim naują šeimos narę beveisliuke Čita,jai 3mėn. smile.gif gyvena pas mus jau savaitėlę,problemų jokių nekelia... padaro balute biena į dieną ir viskas... pas ja tokios akys...jos man istrigo,nes jos kaip suaugusio šuns akys. Tik viena bėdelė šendien nutiko,kad šendien visus reikalus daro namie...o iki šen,tai kentėdavo.. į lauką lb džnai einam,nes vaiką turiu,tai ir dažnai einam...gaunasi kokiu 5-6 kartai smile.gif ar gali šuo staigiai pasikeisti?
Atsakyti
Pas mane irgi maza kalyte namuose, irgi namuose nedaro, bet "užplaukia" kartais, tik ne 100% biggrin.gif Sekančią dieną vėl viskas po senovėj.
Atsakyti
DjuSoleil,jūsų šuo dar mažas,dar nežino jūsų namų taisyklių,nemoka pasiprašyti.Ir dar savaitė labai mažas laiko tarpas.Šunytė pakeitė namus,jai didelis stresas.Paaugs ir viskas susitvarkys.Tiesiog kantrybės jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DjuSoleil @ 2015 06 02, 18:11)
Sveiki. 4u.gif  Turim naują šeimos narę beveisliuke Čita,jai 3mėn. smile.gif gyvena pas mus jau savaitėlę,problemų jokių nekelia... padaro balute biena į dieną ir viskas... pas ja tokios akys...jos man istrigo,nes jos kaip suaugusio šuns akys. Tik viena bėdelė šendien nutiko,kad šendien visus reikalus daro namie...o iki šen,tai kentėdavo.. į lauką lb džnai einam,nes vaiką turiu,tai ir dažnai einam...gaunasi kokiu 5-6 kartai smile.gif ar gali šuo staigiai pasikeisti?

5-6 kartai mažam šuniukui yra labai mažai. Jei norit, kad namie nebūtų balų, reikia vesti po kiekvieno maitinimo, po kiekvieno miego ir po kiekvieno intensyvesnio žaidimo. Ir padarius reikaliukus girti, girti, girti. Na, ir skanų kąsniuką duoti. Savaitė yra niekas - šuo dar tik taikosi prie namų ritmo ir taisyklių.
Atsakyti
Labas kolegai, žuvėlė pražuvėlė čia smile.gif

Buvau atostogų, parsivežiau krūvą nuostabių įspūdžių iš Ispanijos. Smagiausias dalykas, kurį teko pamatyti: daugybė žmonių poilsiauja su šunimis, dideliais, mažais... Nieko nebijodami vaikšto paplūdimiu, maudosi kartu. Įsivaizduojat? Krykštauja vaikai, šalia jų suaugę, šalia ir šunys. Ir niekam nekyla jokių isterijų "fuuui šo, negigeniška"
Žodžiu likau labai maloniai nustebinta. Gyvenom nuomotame kotedže, įsivaizduojat, spintelėj prie visokiausių puodų - dubenėliai šunims. Gal va tik su kakulių rinkimu problematiškiau smile.gif Mačiau ne vieną, be šeimininko paliktą krūvą biggrin.gif
Kitas punktas, kad jūros vanduo baisiai sūrųs ir kai pagalvoju kaip savo retriverį reiktų nuo tos druskos išskalaut doh.gif Bet šeip tai nuostabu...

Kita naujiena, kad turime naują globotinę. Pupą sesuo po paros blaškymosi gatvėj pagavo. Pasirodo tai kokių 4-5 mėnesių mažylė. Išmokyta namie nedergti, buvo su antkakliu. Žmonės sako matė kaip ją iš mašinos išmetė, nors aš kažkaip galvoju, kad gal tai VBS... Bet kuriuo atveju jos niekas neieško, o mes va namų ieškom.

O dar - mes atidarėm nardymo sezoną smile.gif
Štai taip mano Torukas drąsiai neria į pagalbą paskui akmenukus smile.gif

P.S. kaip matau komplikacijų su naujos temos kūrimu nebėra smile.gif manau, kad puiku
Atsakyti