Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai vaikams

Sveiki, mano vaikučiui tuoj bus 2 metukai, turime problemą, polinklinikoj imant kraują, labai verkia, bijo. Vieną kartą nepataikė iš pirmo karto ir viskas, išsigandom. Gal galite patarti, kur Kaune pasidaryti paprastą kraujo tyrimą vaikui? Nenoriu vesti į polikliniką, nes dar susirgs. O norime tiesiog pasitikrinti profilaktiškai, pažiūrėti ar kraujukas geras.
Patarkite prašau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VioletaCir @ 2015 06 02, 13:32)
Sveiki, mano vaikučiui tuoj bus 2 metukai, turime problemą, polinklinikoj imant kraują, labai verkia, bijo. Vieną kartą nepataikė iš pirmo karto ir viskas, išsigandom. Gal galite patarti, kur Kaune pasidaryti paprastą kraujo tyrimą vaikui? Nenoriu vesti į polikliniką, nes dar susirgs. O norime tiesiog pasitikrinti profilaktiškai, pažiūrėti ar kraujukas geras.
Patarkite prašau  ax.gif

Eikit i privacias klinikas, kvieskit pediatra i namus is privaciu, bet niekas vaiko kraujo neistirs jam neidures, reikia susitaikyt, kad del vaiko sveikatos gali tekt ji tvirtai palaikyt ir paramint verkianti. Nei vienas vaikas nemegsta, kai ji bado...
Atsakyti
Tai vat ir ieškom privačios klinikos, kad nebūtų eilių. Svarbiausia, kad gražiai su vaikais elgtųsi, nes būna labai bjaurių seselių. Gal patarimų kas turit, kur apsilankyt būtų galima? na gal patys ėjote, patiko kažkur ir galėtumėt tikrai rekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(VioletaCir @ 2015 06 02, 16:16)
Tai vat ir ieškom privačios klinikos, kad nebūtų eilių. Svarbiausia, kad gražiai su vaikais elgtųsi, nes būna labai bjaurių seselių. Gal patarimų kas turit, kur apsilankyt būtų galima? na gal patys ėjote, patiko kažkur ir galėtumėt tikrai rekomenduoti?

Esu ne is Kauno, tai esu girdejus tik apie viena klinika gerus atsiliepimus- Ave Vita.
Atsakyti
QUOTE(VioletaCir @ 2015 06 02, 15:16)
Tai vat ir ieškom privačios klinikos, kad nebūtų eilių. Svarbiausia, kad gražiai su vaikais elgtųsi, nes būna labai bjaurių seselių. Gal patarimų kas turit, kur apsilankyt būtų galima? na gal patys ėjote, patiko kažkur ir galėtumėt tikrai rekomenduoti?

Mes is Kauno, daremes tyrimus Anteja laboratorijoj, aptarnavo miela sesute, graziai elgesi su mano dukryte, neverkem smile.gif papasakojo issamiai kaip gausim atsakymus, nereikejo laukti, galejom iskart vaziuot namo. Atsiunte el pastu. Aptarnavimas geras, rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VioletaCir @ 2015 06 02, 15:16)
Tai vat ir ieškom privačios klinikos, kad nebūtų eilių. Svarbiausia, kad gražiai su vaikais elgtųsi, nes būna labai bjaurių seselių. Gal patarimų kas turit, kur apsilankyt būtų galima? na gal patys ėjote, patiko kažkur ir galėtumėt tikrai rekomenduoti?

Sveika, visu simtu procentu rekomenduoju "Anteja", eiliu nera, aptarnavimas superinis, tyrimu atsakymai greiti ir suprantami, yra patogiose vietose silainiuose, savanoriuose ir dar kazkur tikrai yra , tik adresu tiksliai nezinau, paziurek ju internetiniam puslapyje. Man patogu silainiuose wink.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus, pabandysime nukeliauti į Antėja, pasidalinsiu įspūdžiais kai apsilankysim smile.gif pažiūrėjau labai patogioj vietoj žaliakalnyje yra, visai netoli namų, pasirodo katik atsidarė, lyg tyčia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VioletaCir @ 2015 06 08, 17:04)
Ačiū už patarimus, pabandysime nukeliauti į Antėja, pasidalinsiu įspūdžiais kai apsilankysim smile.gif pažiūrėjau labai patogioj vietoj žaliakalnyje yra, visai netoli namų, pasirodo katik atsidarė, lyg tyčia  lotuliukas.gif

Tikiuosi patiks smile.gif, kadangi parekomendavau tai dabar net jauciu atsakomybe, kad viskas butu gerai smile.gif, butinai pasidalinkit ispudziais smile.gif beje jei neturit siuntimo tai dirba ten ir seimos gydytoja galima pasitarti kokiu tyrimu reiketu, taip galima sutaupyti, nes kai nezinai ko reik tai gali prisidaryti ir nebutinu vaikuciui . As kai pati apie tai nedaug ismanau tai dziaugiausi kad pakonsultavo, nes buvau susigalvojus daug daugiau tu tyrimu, na maniau, kad ju reik, o pasirodo uzteko tik tam tikru smile.gif Ir paprasykit kad atsiustu atsakymus, bent man labai patogu wink.gif Sekmes smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Mamukas @ 2015 06 08, 21:32)
Tikiuosi patiks smile.gif, kadangi parekomendavau tai dabar net jauciu atsakomybe, kad viskas butu gerai smile.gif, butinai pasidalinkit ispudziais smile.gif beje jei neturit siuntimo tai dirba ten ir seimos gydytoja galima pasitarti kokiu tyrimu reiketu, taip galima sutaupyti, nes kai nezinai ko reik tai gali prisidaryti ir nebutinu vaikuciui . As kai pati apie tai nedaug ismanau tai dziaugiausi kad pakonsultavo, nes buvau susigalvojus daug daugiau tu tyrimu, na maniau, kad ju reik, o pasirodo uzteko tik tam tikru smile.gif Ir paprasykit kad atsiustu atsakymus, bent man labai patogu  wink.gif Sekmes smile.gif mirksiukas.gif

Lauksim naujienu, tikimes viskas bus sekmingai, gerai mamukas sako, jeigu ka pasikonsultuokit su gydytoja, silainiuose tokia maloni dirba, jauna atrodo, bet gera daktare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bitsy @ 2015 06 09, 09:43)
Lauksim naujienu, tikimes viskas bus sekmingai, gerai mamukas sako, jeigu ka pasikonsultuokit su gydytoja, silainiuose tokia maloni dirba, jauna atrodo, bet gera daktare smile.gif

O jeigu eisim į žaliakalnio kabinetą, na savanorių 235, ten bus daktarė? ar reiktų važiuot būtinai į šilainius? nes patogiausia man būtų ten smile.gif
Atsakyti
[quote=VioletaCir,2015 06 09, 11:47]
O jeigu eisim į žaliakalnio kabinetą, na savanorių 235, ten bus daktarė? ar reiktų važiuot būtinai į šilainius? nes patogiausia man būtų ten smile.gif
[/quote
geriausia butu pasiskambinti, man atrodo pas daktare reikia registracijos, tai vistiek reiks skambinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bitsy @ 2015 06 10, 10:22)
QUOTE(VioletaCir @ 2015 06 09, 11:47)

O jeigu eisim į žaliakalnio kabinetą, na savanorių 235, ten bus daktarė? ar reiktų važiuot būtinai į šilainius? nes patogiausia man būtų ten smile.gif

geriausia butu pasiskambinti, man atrodo pas daktare reikia registracijos, tai vistiek reiks skambinti smile.gif


Apsilankėme šiandien ryte naujame kabinete, Savanorių pr., labai patiko. Miela slaugytoja dirba, su vaikais gražiai elgiasi. Tikrai apsilankysiu dar kartą. Padarėm vaikučiui bendrą kraujo tyrimą, keliausim dar vitaminą D pasitikrinti, nes informavo, kad keletą dienų reikia nevartoti jo... Aišku buvo neramu, kad verks, kad negalės paimti kraujo, bet manau viskas praėjo gerai. Slaugytoja nuramino, matosi, kad tikrai moka elgtis su vaikais.
Esu labai patenkinta smile.gif Ir pati pasitikrinau profilaktiškai, dabar akcija yra, tai labai geru metu apsilankėme smile.gif
Atsakyti