Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atgauti savo skolą

Sveiki, jei jau tokia temelė yra, tai permeskite ten, ačiū iš anksto smile.gif Taigi susidūrėm su tokia problema, pries kelis metus išnuomavome butą vienai šeimai, parekomendavo pažįstamas, šeima atrodė tikrai padori, viskas buvo tvarkoje. Tiesa, nepasirašėm jokių nuomos sutarčių, taip sakant nelegaliai, priėmmemė ir viskas smile.gif Poto jie pridarė daug skolų ir išsikraustė, apie tai sužinojom paskutiniai, kai jie jau buvo išsikėle. Patys kalti buvom, kad tikėjom jų žodžiais, kad viskas tvarkoje ir netikrinom mokesčių knygelių sad.gif visgi per pažįstamus... Na ir liko jie skolingi 1600 LT. Vis žadėjo atiduoti ir ta šeima ir tos šeimos vyro motina, na bet vis velkasi... ir dabar ta šeima išsiskyrė, tas vyras išvažiavo į Norvegiją. Jokio raštelio, ar jokio vekselio nepasirašėm, tad teisiškai nėra kaip išmušt... Tačiau yra tik Facebooke susirašynėjimas, kur jis pripažysta, kad yra skolingas, žada atiduoti, bet vistiek velka viską... Aš norėčiau tiesiog, kad pasidalintumėte savo panašiais išgyvenimais, gal kažkaip pagudrauti galima, gal policijoje kažkaip užfiksuooti šitą žmogų, arba per jo motiną pareketuoti, nes ji taip pat žadėjo, kad ji grąžins už sūnu, tada nutilo, na tiesiog pasisakykite smile.gif ačiū smile.gif
Atsakyti
Nurašykit į nuostolius, legaliais būdais neatgausit.
Atsakyti
Būtent, pagal įstatymus jūs patys pirmiausia kalti, kad nuomavote be sutarties, nemokėjote mokesčių valstybei ir t.t. O jei juos dar reketuosite, skambinėsite, jie gali pasidomėti tuo plačiau ir dar prieš jus šį reikalą atsukti.
Priimkite tai kaip gyvenimo pamoką, kadangi dėl kelių grašių ir broliai būna susipyksta, tai kitą kartą nenuomokit taip be jokio raštelio niekam, arba imkit pinigus į priekį. Neturi, palaukiat porą savaičių, kad skola nepriaugtų ir jei vėl neturi, uždedate savo naujas spynas ir po to priverčiate išsikraustyti.
Atsakyti
Na va gavau vėl naujų pažadų, kad jei susitikti nepavyksta mums Lietuvoje, skolininkas turėdamas lėšų perves bankų, pats sutiko, kad tai geriausias būdas. Gal jis bijo susitikti, bet mes su juo gražiuoju vis bandom... Negrasinom, nei ką... Ar gali realiai prišaukti man bėdą, jei skolininkaui duočiau savo banko sąskaitos nr ir žinotų mano vardą pavardę? Manau kad ir imant greitus kreditus reikia kažkokio patvirtinimo asmens? Ačiū
Atsakyti
QUOTE(As Monika @ 2015 06 08, 15:43)
Na va gavau vėl naujų pažadų, kad jei susitikti nepavyksta mums Lietuvoje, skolininkas turėdamas lėšų perves bankų, pats sutiko, kad tai geriausias būdas. Gal jis bijo susitikti, bet mes su juo gražiuoju vis bandom... Negrasinom, nei ką... Ar gali realiai prišaukti man bėdą, jei skolininkaui duočiau savo banko sąskaitos nr ir žinotų mano vardą pavardę? Manau kad ir imant greitus kreditus reikia kažkokio patvirtinimo asmens? Ačiū

Nieko su jusu duomenimis nepadarys, jokiu kreditu nepaims.
Atsakyti
QUOTE(As Monika @ 2015 06 08, 13:43)
Na va gavau vėl naujų pažadų, kad jei susitikti nepavyksta mums Lietuvoje, skolininkas turėdamas lėšų perves bankų, pats sutiko, kad tai geriausias būdas. Gal jis bijo susitikti, bet mes su juo gražiuoju vis bandom... Negrasinom, nei ką... Ar gali realiai prišaukti man bėdą, jei skolininkaui duočiau savo banko sąskaitos nr ir žinotų mano vardą pavardę? Manau kad ir imant greitus kreditus reikia kažkokio patvirtinimo asmens? Ačiū

Ne su lietuviskais duomenimis paimt kreditus. Juk netures prisijungimu. O siaip uzfiksavus pas antstoli kalbas apie skola galima kreiptis i teisma. Pasikalbekite su advokatu
Atsakyti