QUOTE(FAINulka@ @ 2015 06 25, 16:53)
O gal galima pasidalint " technologija" ? Acium
liuosiai- prisirenkate taros- 2l ir didesnės tinka bambaliai, kamštuką- į mėlyną konteinerį, dugną nupjaunat, ir sodinat kakliuku žemyn kartu su pomidoru, nupjautu dugnu pakreipiant šiek tiek tako pusėn, kad patogiau laistyt būtų, o kakliukas gaunasi ties šaknimis. ir užkasam iki belekiek- giliau geriau, bet jei liks mažai virš žemės- leguškos gali ten biski įkrist ir neišplaukt laiku, nes laistoma tikrai retai ( galima kaip Tany- uždengti su didesniu buteliu, tada nebelieka šios bėdos).
Kaip ir viskas.
Žemė aplink pomidorą lieka nuolat sausa, nėra aprasojusių sienų, žolės mažiau želia, nes biski paviršiuje sausa. O pomidorams patinka, kad šaknys drėgnai būna, iš butelio lėtai atsigeria, nebent kurmiarausio trąsa po apačia praeina tai tada su šlanga gali pilt kaip geria. kai kurie pomidorai net matosi kad mažiau geria- ilgiau jų taroje vanduo pastovi kartais net kelias dienas. Pilam tiek kad jau pradeda likt butelyje- kartais nemažai, kartais labai nedaug reikia. Na kantrybės biski ir viskas.
Laistymo dažnumą nusprendžiam pagal augalo vaizdą- žvalus- nepilam, liūdnokas tampa- įpilam.
aš aplink dar ir mulčiuodavau- irgi nesiskundė niekas, tiesa, mulčą kartais vistik paliedavau jei sausą dėjau, jei šlapią žolę- neliejau- suirdavo ir taip. Mulčiuojant- dar rečiau laistyt reik.

nu kad kažin ar turiu ką dar pridurt nuo savęs