Įkraunama...
Įkraunama...

žmonių, su lengva protine negalia, tėvai/globejai

Mielieji teveliu klubo lankytojai, smile.gif

Esu socialinio darbo studentė Olandijos aukštojoje mokykloje (The Hague university of applied sciences) ir šiuo metu rašau ataskaitą apie žmoniu su lengva protine negalia gyvenimo sąlygas Lietuvoje.
Tikiuosi rasti tėvelių, turinčių vaikus su lengva protine negalia, kurie yra nusiteikę atsakyti kelis klausimus apie šią negalią turinčių žmonių sąlygas Lietuvoje. (Taip pat galiu apklausinėti žmones susidūrusius su lengvą protine negalią turinčių piliečių kasdienybe, vietoj tėvų).
Šiuos klausimus tada užduočiau asmeniškai.
Klausimai eitų apie galimybes vaikus siusti į speciales mokyklas, vyriausybės paramą, šansus šiems žmonėms savarankiškai gyventi, rasti darbą ir panašiai.

Jei yra tėvų, turinčių vaikus su lengva protine legalia, arba tiesiog žmonių susidūrusių su lengvą protine negalią turinčių piliečių kasdienybe, prašau man padėkit.

Busiu labai dėkinga už jūsų laiką ir jūsų duotą informaciją.

Ačiū už jūsų dėmesį !!!
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IndreZdanciute1 @ 2015 06 11, 21:01)

Esu socialinio darbo studentė Olandijos aukštojoje mokykloje (The Hague university of applied sciences) ir šiuo metu rašau ataskaitą apie  žmoniu su lengva protine negalia gyvenimo sąlygas Lietuvoje.
Tikiuosi rasti tėvelių, turinčių vaikus su lengva protine negalia, kurie yra nusiteikę atsakyti kelis klausimus apie šią negalią turinčių  žmonių sąlygas Lietuvoje. (Taip pat galiu apklausinėti žmones susidūrusius su lengvą protine negalią turinčių piliečių kasdienybe, vietoj tėvų).
Klausimai eitų apie galimybes vaikus siusti į speciales mokyklas, vyriausybės paramą, šansus šiems  žmonėms savarankiškai gyventi, rasti darbą ir panašiai.

Jei yra tėvų, turinčių vaikus su lengva protine legalia, arba tiesiog žmonių susidūrusių su lengvą protine negalią turinčių piliečių kasdienybe, prašau man padėkit.

Ačiū už jūsų dėmesį !!!
4u.gif

Kaip su jumis susiekti ne SM, galite į PM
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2015 06 11, 20:10)
Kaip su jumis susiekti ne SM, galite į PM

Galite mane pasiekti per elektronini pasta: indre695@gmail.com arba facebook (IndreZdanciute1)
Papildyta:
QUOTE(IndreZdanciute1 @ 2015 06 11, 20:01)

Esu socialinio darbo studentė Olandijos aukštojoje mokykloje (The Hague university of applied sciences) ir šiuo metu rašau ataskaitą apie  žmoniu su lengva protine negalia gyvenimo sąlygas Lietuvoje.
Tikiuosi rasti tėvelių, turinčių vaikus su lengva protine negalia, kurie yra nusiteikę atsakyti kelis klausimus apie šią negalią turinčių  žmonių sąlygas Lietuvoje. (Taip pat galiu apklausinėti žmones susidūrusius su lengvą protine negalią turinčių piliečių kasdienybe, vietoj tėvų).
Klausimai eitų apie galimybes vaikus siusti į speciales mokyklas, vyriausybės paramą, šansus šiems  žmonėms savarankiškai gyventi, rasti darbą ir panašiai.

Ačiū už jūsų dėmesį !!!

Mane galite pasiekti per facebook ( IndreZdanciute.1) arba per elektronini pasta ( indre695@gmail.com)

4u.gif

Atsakyti