Įkraunama...
Įkraunama...

Veido skaitymas

Sveiki,

Veidas pasako labai daug apie Jus. Jūsų charakteri, santykių problemas. Pažinus save lengviau pasirenkame tinkamą darba, partnerius ar net draugus.

Peržvelgiau ir matau kad tokios temos nėra. Todėl jei čia yra tų kuriem įdomu, atsiųskite savo nuotrauka i až, o apie Jūs parašysiu atsakymą temoje. galėsite pakometuoti.

konfidencialuma garantuoju.


P.s vienam nikui viena konsultacija cool.gif

Atsakyti
Laba diena,

O galima konsultacija gauti irgi i až? biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Man tai nelabai įdomu, o kam įdomu, vis dėlto siūlyčiau būti atsargioms ir bendrauti akis į akį, o ne taip, kad jus kažkas mato, o jūs ne. Nes paslaugą siūlo naujas forumo narys... rolleyes.gif O gal čia ir nieko blogo, nenoriu įžeisti, atsiprašau, žinoma. 4u.gif Bet maža ką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pazinksave @ 2015 06 12, 11:58)
Sveiki,

Veidas pasako labai daug apie Jus.  Jūsų charakteri, santykių problemas. Pažinus save lengviau pasirenkame tinkamą darba, partnerius ar net draugus.

Peržvelgiau ir matau kad tokios temos nėra. Todėl jei čia yra tų kuriem įdomu, atsiųskite savo nuotrauka i až, o apie Jūs parašysiu atsakymą temoje. galėsite pakometuoti.

konfidencialuma garantuoju.
P.s vienam nikui viena konsultacija  cool.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2015 06 12, 13:49)
Laba diena,

O galima konsultacija gauti irgi i až?  biggrin.gif  ax.gif


Žinoma, aš pirma atsakymą nusiunčiu žmogui i až, jei gausiu leidimą ikelsiu i tema, jei ne - tik paprašysiu komentaro iš jo.
Papildyta:
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2015 06 12, 15:25)
Man tai nelabai įdomu, o kam įdomu, vis dėlto siūlyčiau būti atsargioms ir bendrauti akis į akį, o ne taip, kad jus kažkas mato, o jūs ne. Nes paslaugą siūlo naujas forumo narys... rolleyes.gif  O gal čia ir nieko blogo, nenoriu įžeisti, atsiprašau, žinoma. 4u.gif Bet maža ką  mirksiukas.gif


Nesu naujas narys, tiesiog susikūriau paskyrą nauja. Tai darau dėl praktikos, nes šitą mokslą mokinuosi nesenai. Noriu pasitikrinti savo jėgas ir tiek.
Atsakyti
As surizikavau, nes esu labai smalsi blush2.gif Be to visi nuo kazko pradedam, visi kazkada kazkur bunam nauji 4u.gif Daug tiesos pasake, tikrai ydomu thumbup.gif
Atsakyti
man kazkodel net nekilo itarimu ar nepasitikejimo. kadangi nemanau,jog zmogus registruotuos tik del to, kad kazkam pakenktu.. absurdiska.. biggrin.gif


zodziu, manau, pasake tiesa, paaiskinimas toks juokingas, su humoru. siaip patiko, tik galejo placiau, nors paminejo, kad trumpai. patiko! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Samee. @ 2015 06 13, 20:26)
nemanau,jog zmogus registruotuos tik del to, kad kazkam pakenktu.. absurdiska.. 


Jei čia replika man, tai niekas ir nesakė "pakenkti". Tai gali būti noras pasmalsauti, kas slepiasi po tam tikrais nikais ir pan. mirksiukas.gif Jeigu jums viskas tinka ir patinka, valio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Egless @ 2015 06 12, 20:52)
As surizikavau, nes esu labai smalsi blush2.gif Be to visi nuo kazko pradedam, visi kazkada kazkur bunam nauji 4u.gif Daug tiesos pasake, tikrai ydomu thumbup.gif



Ačiū smile.gif parašiau Jums dar viena laiška smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Samee. @ 2015 06 13, 18:26)
man kazkodel net nekilo itarimu ar nepasitikejimo. kadangi nemanau,jog zmogus registruotuos tik del to, kad kazkam pakenktu.. absurdiska..  biggrin.gif
zodziu, manau, pasake tiesa, paaiskinimas toks juokingas, su humoru. siaip patiko, tik galejo placiau, nors paminejo, kad trumpai. patiko!  thumbup.gif


Ačiū už nuomone. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2015 06 13, 20:08)
Jei čia replika man, tai niekas ir nesakė "pakenkti". Tai gali būti noras pasmalsauti, kas slepiasi po tam tikrais nikais ir pan.  mirksiukas.gif Jeigu jums viskas tinka ir patinka, valio unsure.gif



Tikrai smalsauti as nesmalsauju smile.gif Tiesiog tikrinu savo žinais. Ir jei atsiras tokiu kurie pasakys kad "nusikalbejau" labai dziaugsiuosi ir turesiu proga pasikonsultuoti kurioj vietoj spragos pas mane.


Papildyta:
Beja, nusprendziau kad info apie žmogu siunčiu jam i až ir viskas. Tikrai nedėsiu temoje. Man užteks jei parašys atsiliepimą šitoje temoje. Nes informacija aktuali tik jam, niekam neidomu skaityti svetimų pliusu ir minusu smile.gif


P.s Nuo birželio 20 iki Liepos 01 d nebūsiu Lietuvoje. Grįžus visiem atrašysiu.
Atsakyti
Surizikavau ir nusiunciau. Man patiko, daug tiesos pasake 4u.gif
Atsakyti
Visada "už" kažką nauja, kažkam gera nešantį.

gal kas man galėtų pasakyti, kokį gera gaunate "apie save sužinoję tiesą"?
Be jokio nusistatymo klausiu, grynai psichologiškai: man įdomu, ko žmonės eina pas tuos, kurie apie juos pasako kažką.
Jei tai apie praeitį - ir taip ją žinote
Jei tą praeitį kažkaip Jums sudėlioja - o gal taip nėra, tiesiog patikit tuo (kai kam tai gali būti išsigelbėjimas)
Jei apie ateitį - kas? 50x50: patikit ir imat gyventi tuo modeliu, nepatikit, bet jis kirba, nes kažkiek tikit, nes ėjot gi?


Dar įdomu, kodėl žmonės neina pas tuos , kurie "tiesą pasako".


O kaip galvojat PAZINKSAVE: juk jau ne vienam kažką sakėt - kodėl tai darot (ne apie pinigus aš čia)?
Atsakyti
QUOTE(pupik @ 2015 06 18, 13:33)
Visada "už" kažką nauja, kažkam gera nešantį.

gal kas man galėtų pasakyti, kokį gera gaunate "apie save sužinoję tiesą"?
Be jokio nusistatymo klausiu, grynai psichologiškai: man įdomu, ko žmonės eina pas tuos, kurie apie juos pasako kažką.
Jei tai apie praeitį - ir taip ją žinote
Jei tą praeitį kažkaip Jums sudėlioja - o gal taip nėra, tiesiog patikit tuo (kai kam tai gali būti išsigelbėjimas)
Jei apie ateitį - kas? 50x50: patikit ir imat gyventi tuo modeliu, nepatikit, bet jis kirba, nes kažkiek tikit, nes ėjot gi?
Dar įdomu, kodėl žmonės neina pas tuos , kurie "tiesą pasako".
O kaip galvojat PAZINKSAVE: juk jau ne vienam kažką sakėt - kodėl tai darot  (ne apie pinigus aš čia)?



Is savo pozicijos tai atsakysiu taip. Man tai praktika. As ta moksla mokaus ir noriu patikrint save. Kur suklystu man paraso zmones tada atkreipiu demesi kuri bruoza dar reik analizuoti, mokintis. Ka su kuo blogai sieju. Pasikonsultuosiu su mokytoju ir lengviau atrasiu klaidas.

Del zmoniu atsakysiu is savo puses, tiesiog kita karta isgirdus savo privalumus ar trukumus garsiai susimastai... nes save vertint sunku. Pasakai zmogui ir jis tau paraso: tikrai, amzinai "uzlipu ant to pacio greblio" ir tik todel kad tai savybe kuria turi. Tarkim moteris vis nukencia nuo netinkamu vyru... ogi todel kad jos veide matosi jog gi "tiki meile" jai svarbus jausmai, meile, rupestis.. ir ji patampa lengvatike.. o kitai neina rast savo zmogaus, manes vyrai bijo... nagi taip nes ji vertina per kita prizme viska is arti neprisileidzia ne is blogos valios 😉 tiesiog palyginimas cia.

Dar ka pastebejau, jei pasakai zmogui jis daug ka paneigia ir ypac minusus. Bet jei parodo savo draugo/vyro foto tai mazai buna nepripazinimo. Nes tiesiog mum lengviau kito zmogaus matyt bruozus ji pazinant. Todel sveika, nors ir oaneigia info isgirst ir savo bruozu minusus... tiesiog... tiesiog pamastyt ir su laiku pagalvot. Ogi tikrai 😉
Atsakyti