Įkraunama...
Įkraunama...

Juodieji rusų terjerai

Domis iščiustytas atrodo tik po maudynių, o kitomis dienomis jis tiesiog kaimo vaikas irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2015 06 16, 15:31)
Domis iščiustytas atrodo tik po maudynių, o kitomis dienomis jis tiesiog kaimo vaikas  irnesakyk.gif

drinks_cheers.gif man atrodo, kad visi čia taip, nes kitaip, tai faktiškai nieko kito nedarytum kaip čiustytum biggrin.gif
Atsakyti
Tai jau taip, jei pastoviai čiustytume, tai nebūtų laiko kitiems užsiėmimams smile.gif
Bet vis tiek jie gražūs, net nečiustyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(devynbalse @ 2015 06 16, 19:51)
Tai jau taip, jei pastoviai čiustytume, tai nebūtų laiko kitiems užsiėmimams smile.gif
Bet vis tiek jie gražūs, net nečiustyti  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif mes tai neičiustytą Dosiuką džiumbru vadinam biggrin.gif - dabar kaip tik toks mūs vaikis, nes kirpėja išvykusi, tai faktiškai vienas maudynes ir kosmetinį apdailinimą praleidom, tai šukuoju kone kas antrą dieną-vakare iššukuoju, ryte kaip nieko-vėl visas sulipęs, susivėlęs rolleyes.gif
Atsakyti

Reikės per atostogas pagaudyti kadrų, nes dukra išvykus (studijuoja), o anksčiau ji paskui Bartą su fotoaparatu lakstydavo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernesta @ 2015 06 17, 08:24)
Reikės per atostogas pagaudyti kadrų, nes dukra išvykus (studijuoja), o anksčiau ji paskui Bartą su fotoaparatu lakstydavo  blush2.gif

drinks_cheers.gif labai labai lauksim foto mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas,klausykite gal galit pasidalinti kokiu priemoniu naudoti kad apsaugoti nuo erkiu,nes pas mus cia airijoje atsirado situ parazitu irgi. verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Aš saviškiams naudoju Foresto, pas Jus turbūt vadinsis Seresto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2015 06 17, 15:32)
Aš saviškiams naudoju Foresto, pas Jus turbūt vadinsis Seresto  4u.gif

Mes irgi antri metai Foresto naudojam-kol kas pasiteisina thumbup.gif
Atsakyti
Mes irgi antrus metus Forestą naudojam thumbup.gif
Atsakyti
ačiū Diteliuk 4u.gif wub.gif :verkiu labai gražu
Ause makaliausia mano džiakio vonios reikalai super pasakei einam maudytis ausis suglaudė ir eina, jis ramesnis už Tanutį, galiu daryt ką noriu ir kiek reik ax.gif ir fenuojamės mes be problemų jau, net laikyt nereikia.
o mes šeriamės be proto doh.gif šukavimas nepadeda,po Tano man košmaras kažkoks blink.gif ir po truputį rimtėjam, jau nesivaikom kiekvieno lapo, klauso, iš kiemo nebėgam. Ne juodukas, bet laiminga ,kad jį turiu.

tiesa mes visad gerai atrodom ,čiustytis nereik biggrin.gif , šukuotis nereik, maudytis irgi.Visad grąžūs ir tvarkingi sokiai.gif ,bet net neišsivaizduojat kaip aš to pasiilgau
mes su Forestu pasigavom jau dvi erkes, vieną ištraukiau negyvą. Jau pora svaičių kol kas viskas gerai.Patenkinta, kai pas mus jų marios dvi niekas.Buvom pas Aistę pasiskiepinom.Dabar metam ramu.
Atsakyti
Jonavieti, kiek dabar amžiaus Džiakučiui? Kur dabar planuojat rodytis? Nuo ko skiepijotės pas Aistę, nuo babeziozės?
Domis tai vis dar su vaikišku protu, vis dar toks pat plevėsa biggrin.gif Laukiu, kada gi jis nors truputi parymtės ax.gif Trumpaplaukiai turi ir savų pliusų ir minusų. Domio draugė ir meta kailinius, bet jai duodu vitaminus, kad greičiau pakeistų savo kailiuką. Bet va atrodo visada tvarkingai, nereikia jai šukuosenų daryt thumbup.gif O va Domiui tai kasytes pinti, ūsus plauti ir daug daug daug šukuot, kad būtų gražus. Bet kai matai rezultatą lakstantį po namus, tai smagu pasidaro bigsmile.gif
Mes irgi su forestu pasigavom, tos siaubūnės jau nieko nebebijo unsure.gif Kaime purškiu dar papildomai, bet ir tai barzdulėje dar radau įsisegusią.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ause makaliause: 19 birželio 2015 - 12:56