Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti šunį gyventi voljere

Atsiprašau, kad nelabai į temą, bet labai laukiu patarimų blush2.gif 4u.gif
Patarkit, kaip išmokyti suaugusį šunį reikalus atlikti voljere?
Šuo nuo vaikystės gyvena voljere, bet reikalus atlieka tik vedžiojamas. Tačiau dabar susiklostė tokia situacija, kad turėsim 4 parom išvykti, yra kas jį pašers, bet pavedžioti be šansų... verysad.gif .
Dabar, kaip visada, aš ji vedžioju ir kai tik pamatau, kad jau tūps - vedu į voljerą. Ir ką - nieko, matau, kad nori, bet kenčia jau antra para doh.gif . Nebežinau kiek taip galiu kankinti šunį verysad.gif
Patarkit ką daryt, please 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimse @ 2015 07 27, 09:10)
Atsiprašau, kad nelabai į temą, bet labai laukiu patarimų  blush2.gif  4u.gif
Patarkit, kaip išmokyti suaugusį šunį reikalus atlikti voljere?
Šuo nuo vaikystės gyvena voljere, bet reikalus atlieka tik vedžiojamas. Tačiau dabar susiklostė tokia situacija, kad turėsim 4 parom išvykti, yra kas jį pašers, bet pavedžioti be šansų... verysad.gif .
Dabar, kaip visada, aš ji vedžioju ir kai tik pamatau, kad jau tūps - vedu į voljerą. Ir ką - nieko, matau, kad nori, bet kenčia jau antra para doh.gif . Nebežinau kiek taip galiu kankinti šunį verysad.gif
Patarkit ką daryt, please 4u.gif

Jums reikia tokios problemos visam likusiam gyvenimui? Pasinaudokit šunų viešbučiu.
Atsakyti
QUOTE(Rimse @ 2015 07 27, 10:10)
Atsiprašau, kad nelabai į temą, bet labai laukiu patarimų  blush2.gif  4u.gif
Patarkit, kaip išmokyti suaugusį šunį reikalus atlikti voljere?
Šuo nuo vaikystės gyvena voljere, bet reikalus atlieka tik vedžiojamas. Tačiau dabar susiklostė tokia situacija, kad turėsim 4 parom išvykti, yra kas jį pašers, bet pavedžioti be šansų... verysad.gif .
Dabar, kaip visada, aš ji vedžioju ir kai tik pamatau, kad jau tūps - vedu į voljerą. Ir ką - nieko, matau, kad nori, bet kenčia jau antra para doh.gif . Nebežinau kiek taip galiu kankinti šunį verysad.gif
Patarkit ką daryt, please 4u.gif


Iš tiesų- džiaukitės tokiu puikiu šuniu ir "nebalamutinkit" jo. Voljeras- jo namai, jis pripratęs, kad juose teršti negalima, taigi ir neverskite jo "daryti" voljere ( kažkaip šovė mintis- čia tas pats, kaip jus verstų nusilengvinti savoje svetainėje....) . O kada išvyksite, jis, deja, nebeturės pasirinkimo...pasikankins, o paskui vistiek nebeišlaikys ax.gif Bet tai bus ekstra atvejis ir gyvenimui susinormalizavus viskas grįš į vėžes.
O geriausia, kaip ir sakė karinna- ieškokit viešbučio ar žmonių, galinčių jį pavedžioti ir nereikės jam kankintis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mike-pukuotukas: 27 liepos 2015 - 09:53
Esu beveik tikra, kad jis tas 4 paras kentės ir nieko nedarys verysad.gif
Ar neatsitiks jam nieko blogo, ar nesusirgs per tiek laiko nesituštines???
Atsakyti
O po dviejų savaičių paskui ateisit su atvirkštiniu klausimu: ką daryt, kaip atpratint...
Mano buvo voljere per vienas mini atostogas. 3 dienas nebuvo galimybės vedžiot, tik pašert ateidavo žmogus. Šunys išsituštino po kartą per 3 dienas (maniškiam normalu per parą kartą) - kaip ir sakė, ilgai kentėjo, ir ekstriniu atveju pridergė voljere. Man grįžus ir išleidus iš voljero, iškart pasituštino abu. Dabar voljere nedergia. Bet šiemet atostogoms ieškojau kitokios išeities. Radau žmogų, kuris ir pavedžiojo, ir pašėrė, ir pažaidė. Tada ir šunims kankynės nebuvo, ir man ramu.
Atsakyti
Ačiū už patarimus 4u.gif
"Kankinimo programą" nutraukiau, šunį išvedžiojau, sėdi dabar visas laimingas savo namučiuose.
Iki išvykimo gyvensim įprastu ritmu, prieš išvažiuojant labai gerai išvedžiosim, sumažinsim maisto normą ir, kaip sakant Dieve padėk mums visiems ištvert tas kelias dienas.

Atsakyti
Ar tikrai niekas nepavedžios? Kokia kaimynka už kelis eurus? g.gif Biškį patogiau, nei šunį kankint...
Atsakyti
QUOTE(Rimse @ 2015 07 27, 10:52)
Iki išvykimo gyvensim įprastu ritmu, prieš išvažiuojant labai gerai išvedžiosim, sumažinsim maisto normą ir, kaip sakant Dieve padėk mums visiems ištvert tas kelias dienas.

O Jums kokybiškai atostogausis su tokiu emociniu fonu?
Atsakyti
QUOTE(Funkcionierė @ 2015 07 27, 13:00)
O Jums kokybiškai atostogausis su tokiu emociniu fonu?

Lyg nerašiau, kad ruošiamės atostogauti g.gif
Čia yra išeities ieškojimas iš susidariusios padėties. Nesu sadistė, jei tik atsiras kitas priimtinas ir mažiau streso keliantis variantas - būtinai pasinaudosiu.
Atsakyti
QUOTE(Rimse @ 2015 07 27, 14:35)
Lyg nerašiau, kad ruošiamės atostogauti  g.gif
Čia yra išeities ieškojimas iš susidariusios padėties. Nesu sadistė, jei tik atsiras kitas priimtinas ir mažiau streso keliantis variantas - būtinai pasinaudosiu.

Tai nejaugi nėra nei draugų, nei giminių, nei pažįstamų, nei išvedžiotojų, nei šunų viešbučių?
Atsakyti
QUOTE(Rimse @ 2015 07 27, 12:35)
Lyg nerašiau, kad ruošiamės atostogauti  g.gif
Čia yra išeities ieškojimas iš susidariusios padėties. Nesu sadistė, jei tik atsiras kitas priimtinas ir mažiau streso keliantis variantas - būtinai pasinaudosiu.

O tas zmogus, kuris ateis pamaitinti negali suns is voljero isleisti bent 10 minuciu?
Atsakyti
Rimse, o koks pas Jus šuo?
Atsakyti