Įkraunama...
Įkraunama...

Prievartos skiepyti vaikus įteisinimas!

QUOTE(applejuice @ 2015 09 11, 14:19)

Pvz 2 MMR vakcinos suteikia apsauga nuo tymu ir raudonukes visam gyvenimui,  apie 96%.


Oho, kokie skaičiai - šiaip maždaug dešimčiai metų, o ne visam gyvenimui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(applejuice @ 2015 09 11, 14:44)
1.O jus man pirma irodykite, kad mes kvepuojame deguoni ir kad gravitacija egzistuoja. Tokio paties lygio klausimas. Pilna mokslines informacijos.
2.Nezinau, nes tam tikram procentui zmoniu nesuveikia, kiekvieno organizmas ir imunine sistema kitokia. Jokie skiepu gamintojai neteigia, kad apsauga 100%.
3.Uzkrato nesiotojai biggrin.gif. Nesileisiu su jumis i kalbas po absurdisku teisiniu. Neskiepintus uzkratas tiesiog kilometro spinduliu apeina.
4.Kuriuose skiepuose yra sunkiuju metalu, kokiu ir kiek? Dabar ziuriu madoj ne tik medikai megejai, bet ir chemikai.

Jei sakote,kad saugote,tai ir prašau įrodyti,prašo čia mamos joms dėkoti,tai klausimas už ką joms dėkoti,už malimą liežuviu biggrin.gif
Man žinokite netrukdo gyventi skiepyti,nors puikiai suprantu,kad jie gali užkrėsti,bet kai sako,kad neskiepyti yra ligų nešiotojai,net būdami sveiki,tai kas tada yra sveikas žmogus?Tas kuris į save visko kuo daugiau prisikiša?
Na aš suprantu Jums reikia skiepų,aš bent jau nieko prieš neturiu,skliepikitės į sveikatą kiek tik norite,bet va galvoju kokią teisę Jūs mamos turite vadinti nesiskiepijančius urviniais,atsilikusiais ir visaip kaip juos menkinti,kas Jūs tokios esate,kad sau tai leidžiate,Jūs padėkite savo parašus už svetimus vaikus,tada kudakuokite apie savo apsaugas nematomas ir neįrodytas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erikauzas: 11 rugsėjo 2015 - 15:10
QUOTE(FLight @ 2015 09 11, 13:07)
Oho, kokie skaičiai - šiaip maždaug dešimčiai metų, o ne visam gyvenimui  biggrin.gif

Na kad ne. http://www.nhs.uk/Co...swers.aspx#long , http://www.immune.or...accine-duration . Tiesiog su metais apsauga mazeja, bet netampa 0. Skaiciai visuose saltiniuose skirtingi, bet esme ta pati visur: bent 20 metu ir mazeja tada.
Papildyta:
QUOTE(Erikauzas @ 2015 09 11, 13:09)
Jei sakote,kad saugote,tai ir prašau įrodyti,prašo čia mamos joms dėkoti,tai klausimas už ką joms dėkoti,už malimą liežuviu biggrin.gif
Man žinokite netrukdo gyventi skiepyti,nors puikiai suprantu,kad jie gali užkrėsti,bet kai sako,kad neskiepyti yra ligų nešiotojai,net būdami sveiki,tai kas tada yra sveikas žmogus?Tas kuris į save visko kuo daugiau prisikiša?
Na aš suprantu Jums reikia skiepų,aš bent jau nieko prieš neturiu,skliepikitės į sveikatą kiek tik norite,bet va galvoju kokią teisę Jūs mamos  turite vadinti nesiskiepijančius urviniais,atsilikusiais ir visaip kaip juos menkinti,kas Jūs tokios esate,kad sau tai leidžiate,Jūs padėkite savo parašus už svetimus vaikus,tada kudakuokite apie savo apsaugas nematomas ir neįrodytas biggrin.gif

As prasiau, kad man dekotu? biggrin.gif . Kur? Isvis, is kur pas jus tokia emocionali reakcija sitoje temoje? Tarsi super religingo zmogaus, kurio religija izeistu.

O irodymu yra, ir net nuorodu esu idejusi, bet kai zmogus nenori kazko matyti tai ir nepamatys.

O skiepinti zmones jums trukdyti gyventi tai niekaip negali, nesistebiu, kad netrukdo biggrin.gif.

Vis dar laukiu atsakymo i klausima, kuriuose skiepuose konkreciai kokiu sunkiuju metalu yra ir koks kiekis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo applejuice: 11 rugsėjo 2015 - 15:31
QUOTE(applejuice @ 2015 09 11, 15:28)
Na kad ne. Tiesiog su metais apsauga mazeja, bet netampa 0. Skaiciai visuose saltiniuose skirtingi, bet esme ta pati visur: bent 20 metu ir mazeja tada.



mm, mes su gydytoja kalbėjome, ji aiškiai pasakė, kad apie dešimt metų, vieniems trumpiau, kitiems ilgiau, bet tokia įprasta MMR minuteto trukmė. Ir kad pvz nuo raudonukės vaikystėje suskiepyta mergaitė apsaugos nebeturės, kai jai ateis laikas gimdyti smile.gif

Beje, apsaugą visam gyvenimui garantuoja persirgta raudonukė.
Atsakyti
QUOTE(FLight @ 2015 09 11, 11:56)
drinks_cheers.gif Neskaitant sūnaus traumų ir Laimo ligos (nuo kurios skiepų nėra), nežinau, kas tai yra otitai, bronchitai, anginos, laringitai, etc, kitos ligos. Rotavirusus perneša itin lengvai. Sūnus nuo sesės net vėjaraupiais nesugebėjo užsikrėsti  doh.gif  Auginu tris vaikus, o poliklinikoje kaip naujokėlė - nesilankom, nėra ko..

Super! Bet ta pati galeciau pasakyti apie savo skiepinta sunu . Neskaitant igimtu problemu, jokie persalimai ir panasios ligos nepuola (na tik 1.5metuku budamas bronchita turejo). Ziema visi jo draugai gripavo, anginavo o jis gal pora dienu paslogavo. O nevalgus yra, ka nors zalio ar bent kiek naudingo isiulyti jam misija neimanoma, bulves desreles arba "tiek to, nealkanas", mistika is kur pas ji imunitetas toks. Tiesiog matyt igimta.
Atsakyti
QUOTE(FLight @ 2015 09 11, 13:58)
mm, mes su gydytoja kalbėjome, ji aiškiai pasakė, kad apie dešimt  metų, vieniems trumpiau, kitiems ilgiau, bet tokia įprasta MMR minuteto trukmė.

O man sake, kad 30:D. O pasirodo realiai siek tiek maziau. Kartais ir gydytojai nusisneka.
Atsakyti
QUOTE(MuseSkrenda @ 2015 09 11, 18:50)
Super! Bet ta pati galeciau pasakyti apie savo skiepinta sunu . Neskaitant igimtu problemu, jokie persalimai ir panasios ligos nepuola (na tik 1.5metuku budamas bronchita turejo). Ziema visi jo draugai gripavo, anginavo o jis gal pora dienu paslogavo.  O nevalgus yra, ka nors zalio ar bent kiek naudingo isiulyti jam misija neimanoma, bulves desreles arba "tiek to, nealkanas", mistika is kur pas ji imunitetas toks. Tiesiog matyt igimta.

Tą patį galėčiau apie savo skiepytus 17 ir 8 pasakyti. Vyresnysis iki šiol yra sirgęs vieną kartą peršalimu (tris dienas) ir du kartus buvo angina. Irgi apetitas nežinia kur, gali ir iš viso nevalgęs būti, net atsibosta aiškinti, kad pavalgytų. Mažius iki 7 metų turėjo alergiją, dabar jau antrus metus nieko nepastebime, net tiesiogiai su alergenais susidūrus. Vėjaraupiais abu sirgo labai lengvai, po kleis spuogiukus ir be temperatūros. Poliklinikoje tiek mes, tiek vaikai eina tik profilaktinškai pažymų ar pas odontologą.
Neturiu tarp pažįstamų neskiepytų vaikų, lygiai taip pat neturiu ir tokių, kurių vaikai sirgtų nuolat. Didžiosios dalies nei gripai, nei kitos virusinės ligos neužpuola arba tai praeina lengvai ir be pasekmių.
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2015 09 12, 10:45)
Tą patį galėčiau apie savo skiepytus 17 ir 8 pasakyti.


Man įdomu - jei vaikas su stipriu imunitetu, kodėl tuomet taip bijomasi vaikiškų ligų?
Kiti dreba ir skiepijasi ir nuo gripo, vėjaraupių, rotaviruso - kaip suprantu, jūs nebijote, nes vaikų imunitetas gerai sukovoja.
O toliau?
Pvz raudonukė yra viena lengviausių vaikiškų ligų, praeina be komplikacijų (pati sirgau kūdikystėje), plius, dovana- imunitetas visam gyvenimui. Pastok kada nori, kad ir keturiasdešimties - dėl raudonukės ir jos poveikio vaisiui būsi rami. thumbup.gif ( aš mažiuko susilaukiau vėlyvame amžiuje). Kiaulytė - jeigu susergama iki lytinio brendimo, liga paprastai pakeliama nesunkiai, o ketvirtadaliui susirgusių vaikų apskirtai jokie požymiai nepasireiškia:
http://ligos.sveikas...minis_parotitas Taip visus gąsdinantis poliomielitas didžiajai daliai (virš 90 procentų) praeina be požymių (!), o komplikacijos kyla tik asmenims su nusilpusiu imunitetu, ir tai - ne visiems fatališkos:
"Daugeliui žmonių su normaliu imunitetu ši infekcija centrinės nervų sistemos nepažeidžia, gali praeiti asimptomiškai arba sukelti gerklės skausmą, karščiavimą, pykinimą, vėmimą, viduriavimą ar vidurių užkietėjimą, pilvo skausmus. Maždaug 3 % ligos atvejų komplikuojasi nervų sistemos pažeidimu.":
http://www.pasveik.l...omielitas/72687
Kokliušas - jei ir skiepyti serga, kokia prasmė?
Sutinku, kad difterija yra išties pavojinga gyvybei liga, stabligė irgi, dėl šių galima galvoti, ypač jei keliaujama į atatinkamas šalis arba gyv. būdas susijęs su mėšlina žeme.
Bet, gal skiepai labiausiai reikalingi tiems kiek silpnesniems, mažiau atspariems, o ne visiems iš eilės?
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2015 09 10, 14:06)

Jūs bent gimdykloje spėjote paskaityti kelis lapus smulkiai parašytus,kad pasirašote,jog net mirties atveju nereikšite pretenzijų dėl skiepų?
Jūs mąstymu labai panaši į mano anytą,kuri šventai įsitikinusi,kad vadinamos sasiskos yra sveikas maistas,o jei ten kažko yra įdėta negero,tai labai nedaug,daugiau gryna mėsa jose.

Mano mėgstamas argumentas bigsmile.gif Ar galėčiau paklausti: dantis taisote/taisysite su nuskausminimu? Vietinių anestetikų šalutinius poveikius matėte? Staigi mirtis dėl anafilaksijos ir ne tik- tik vienas iš variantų.

QUOTE(FLight @ 2015 09 11, 16:58)
mm, mes su gydytoja kalbėjome, ji aiškiai pasakė, kad apie dešimt  metų, vieniems trumpiau, kitiems ilgiau, bet tokia įprasta MMR minuteto trukmė. Ir kad pvz nuo raudonukės vaikystėje suskiepyta mergaitė apsaugos nebeturės, kai jai ateis laikas gimdyti smile.gif

Beje, apsaugą visam gyvenimui garantuoja persirgta raudonukė.

FLight, ir kaip atsitiko, kad visuotinės vakcinacijos periodu daugybę metų nebuvo fiksuojami įgimtos raudonukės atvejai? Juk vaikystėje suskiepytos ir nerevakcinuotos moterys visos kaip viena rizikuotų gimdyti užsikrėtusius naujagimius?
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2015 09 12, 15:20)
FLight, ir kaip atsitiko, kad visuotinės vakcinacijos periodu daugybę metų nebuvo fiksuojami įgimtos raudonukės atvejai? Juk vaikystėje suskiepytos ir nerevakcinuotos moterys visos kaip viena rizikuotų gimdyti užsikrėtusius naujagimius?


Dange, tas daugybė metų - ne tiek jau ir daug, jei net aš spėjau prasirgti natūraliai, nepaskiepyta. Vadinasi, labai didelė dalis moterų DAR turi natūralų imunitetą visam gyvenimui . Pažiūrėsim, kaip su ilgalaikiu imunitetu bus TIK paskiepytų vaikų kartai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FLight: 12 rugsėjo 2015 - 15:41
QUOTE(FLight @ 2015 09 12, 16:40)
Dange, tas daugybė metų - ne tiek jau ir daug, jei net aš spėjau prasirgti natūraliai, nepaskiepyta.  Vadinasi, labai didelė dalis moterų  DAR turi natūralų imunitetą visam gyvenimui . Pažiūrėsim, kaip su ilgalaikiu imunitetu bus TIK paskiepytų vaikų kartai...

Tuo metu, kai raudonuke vaikai sirgdavo natūraliai, protrūkiais, tokia patologija kaip įgimtas raudonukės sindromas buvo žinoma absoliučiai daugumai akušerių ginekologų. Dar daugiau, bet jau tarybiniu laikotarpiu, nėščiosios užsikrėtimas raudonuke buvo laikomas absoliučia indikacija abortui net ir ne ankstyvu nėštumo periodu. Jei yra noras, galima pasižiūrėti bent jau dešimtmečio statistiką: kiek skiepų eroje turėjome įgimto raudonukės sindromo arba nėštumo nutraukimo dėl šios patologijos.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2015 09 12, 15:52)
Tuo metu, kai raudonuke vaikai sirgdavo natūraliai, protrūkiais, tokia patologija kaip įgimtas raudonukės sindromas buvo žinoma absoliučiai daugumai akušerių ginekologų.



Gal galėtumėte įmeti statistiką, faktais, ačiū 4u.gif Domina susirgimų skaičius suaugusiame amžiuje prieš - metų ir per paskutinį dešimtmetį. Kiek žinau, atvejų pasitaiko ir dabar, būtent nėštumo metu. Nežinau tik kaip jie fiksuojami - skaudi tema, juk dabar ne kiekviena liga fiksuojama taip, kaip turėtų būti, ypač, jei susirgęs - paskiepytas sad.gif

Štai, labai aiški rekomendacija:"Vaikams, ypač mergaitėms, patariama persirgti šia liga vaikystėje, kadangi įgyjamas imunitetas išlieka visą gyvenimą."

http://www.ligos.lt/...Ciprofloxacinum

Skiepas neatstos to saugumo , kurį mergaitė įgytų persirgusi natūraliai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FLight: 12 rugsėjo 2015 - 16:06