QUOTE(bevardė @ 2015 10 29, 15:07)
Darželiai man asmeniškai jau seniai neaktualūs.
O kodėl mintis absurdinė? Dažnai kalbama apie tai, kad moterys kurios sąmoningai planuoja nėštumą, turėtų pasitinrinti ar turi raudoniukės antikūnių ir jei neturi rekomenduojama pasiskiepyti MMR vakcina, tik po skiepo bent tris mėnesius nepastoti.
Raudoniukės keliamas pavojus vaikams tikra nemažesnis nei parotito, ale jis kažkodėl neprivalomas (nors ar taip ar taip įeina į MMR sudėtį)
O jūs nieko šioje temoje neaiškinate, ir vargu ar dėl to, kad tingite, tiesiog pati nelabai ką išmanote, tik siekiate pasirodyti labai protinga, deja, nei vieno normalaus ir protingo argumento iš Jūsų neišgirdau, apart įžeidinėjimus.
Ne darželiuose esmė. Tiesiog, toje temoje buvo diskutuota apie raudonukės skiepijimo alternatyvas ir ne tik.
Praėjo etapas, kai aiškinau. Krūvas nuorodų į mokslinius straipsnius ir tyrimus buvau įkėlusi. Kas iš to? Vis tiek nedaeina. Tiesos ant suoliuko labiau tikros atrodo. Gimęs šliaužiot, skraidyt, deja, negali. Čia tuo įsitikinau 100 procentų.