Įkraunama...
Įkraunama...

Tarptautiniai vardai

Sveikos, esamos ir busimos mamytes.
Gal padiskutuojame apie tarptautinius vardus? Kurie jums yra graziausi?

Toks vardas atrodo geriausia iseitis misrioms seimoms, jei tokiu yra.
O man ateiciai reiketu trumpo tarptautinio vardo (nes pavarde ilga).

Siulykite. smile.gif
Atsakyti
MIJA, O VAIKINO DINAS (ŽINAU KELIS, LABAI VYRAI GRAŽŪS)
Atsakyti
QUOTE (Bobošiukas @ 2004 09 22, 13:20)
MIJA, O VAIKINO DINAS (ŽINAU KELIS, LABAI VYRAI GRAŽŪS)

bis.gif taip taip. Mija rolleyes.gif
Atsakyti
O kokia reiksme sito vardo? www.day.lt jo is viso nera.

Man jis kazkoks keistas ir negirdetas, reikia priprasti, nors savotiskai wub.gif

Kokia Mijos vardo kilme?
Atsakyti
Na tarptautiniu vardu galima rasti internete daug, tiesiog google arba yahoo surink "names" arba "babies names". Viename tokiame psl galima rinktis vardus pagal kilme, yra kiekvieno zodzio reiksme, populiariausi metu vardai ir t.t. Tiesiog pasiziuri, kad ir viena ir kita puse galetu istarti toki varda ir tvarkoj. laugh.gif Man irgi toks variantas nusimato, tik reiktu ilgo vardo, nes pavarde trumpa, tik dvieju skiemenu biggrin.gif Todel nezinau ar padeciau pasiuliusi ilgus vardus.
Papildyta @ [mergetime]1095859409[/mergetime]
Na tarptautiniu vardu galima rasti internete daug, tiesiog google arba yahoo surink "names" arba "babies names". Viename tokiame psl galima rinktis vardus pagal kilme, yra kiekvieno zodzio reiksme, populiariausi metu vardai ir t.t. Tiesiog pasiziuri, kad ir viena ir kita puse galetu istarti toki varda ir tvarkoj. laugh.gif Man irgi toks variantas nusimato, tik reiktu ilgo vardo, nes pavarde trumpa, tik dvieju skiemenu biggrin.gif Todel nezinau ar padeciau pasiuliusi ilgus vardus.
Atsakyti
Mes rinkom varda, kuris isvykus i uzsieni nebutu iskraipytas.Man Mija,Maja, Sintija patiktu, o berniuko Armandas, Ainaras
Atsakyti
Mija yra trumpinys vardo Amelija arba Marija,verciant is italu kalbos- "manoji" rolleyes.gif na nepersu sito vardo,bet as ji daviau kazkada susapnavusi nei is sio nei is to smile.gif svelnus ir lengvai tariamas ..
Atsakyti
O koks nuo Mijos mazybinis vardas - Mijyte ar kaip kitaip? Kazko nelabai skamba g.gif

O Gabija - tai kazin tikrai lietuviskas vardas? Kazkada labai seniai skandinavu knygoje lyg ir buvo minetas sitoks vardas. O www.day.lt jis minimas kaip lietuviskas.

Man dar Monika grazus, tik reiksme nelabai - viena, vienisa blink.gif Nesinori, jog vaikas butu vienisas.
Atsakyti
Acha, as irgi plesiausi tarp Mijos ir Majos, bet nugalejo Maja (vyras labai norejo). wub.gif
Nors Mija gal svelnesnis vardas?! Dar Leja man labai patiko (reiskia "valdove, mokytoja"). thumbup.gif

O vardu ir ju reiksmiu labai daug yra www.behindthename.com
Atsakyti
Mes ja vadiname Mijute smile.gif as daznai Mijonziuku pavadinu-nepyksta turbut...Tai ka, uzeis dabar "Miju bumas"? g.gif laugh.gif
Atsakyti
Jonas(Jhon)
Atsakyti
o jei NIKITA? tiek dukrai, tiek sūnui tinka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bobošiukas: 24 rugsėjo 2004 - 17:00