Įkraunama...
Įkraunama...

Pagundos Nr.53

Tesiame 4u.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2015 06 29, 17:30)
Velgi koks skirtumas?
Juk kalba neina apie ilgalaikius santikius. Galimai as ir klystu, bet itariu meiluziaujama is aistros, bet ne is meiles. Gali buti, nuo to niekas neapdraustas aistra gali pereiti i meile. O aistra niekada nesivadovavo protu, nes protas tai jau meiles pozymis, tik meile gali objektyviai vertinti, kas beje nebudinga aistrai. Taigi, zmones svaigsta nuo aistros...


Ka turite galvoje tai sakydama(paryskinta dalis)? Meile, kaip jausma galima vertinti objektyviai, ar mylima zmogu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 06 29, 12:36)
moterie, jums 40 metu, o svaigstate kaip paaugle.
Kuo nepamainomas? Net kaip meiluzis, sakyciau ziauriai nevykes, nes randa laiko susitikt tik 4is kartus per metus.  doh.gif Man atrodo jums ne jo reikia, o jusu pacios fantaziju apie ji, laukimo, ilgesio, svajoniu ir bla bla.


Paauglysteje as nesvaigau. Negaliu palygint.
O kad nepamainomas, tai tegaliu pasakyti tik tiek, kad tai vyras kokio man norisi. Ir jis butent toks. Man daznesniu susitikimu nereikia. Buna isimtys, leis likimas, per menesi busim susitike net tris kartus, bet tai jau isimtis. Pas mus savitas bendravimas, ir siuo metu santykiai wub.gif
Noreciau kad ir toliau jie butu butent tokie.
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 06 29, 18:26)
man atrodo, kad svaigalioti ir myleti yra du visiskai skirtingi dalykai.

Kad ji myliu bent jau as nesu istarus.
Atsakyti
QUOTE(Me-Boho ♥ @ 2015 06 29, 23:12)
Tesiame  4u.gif  ax.gif
Papildyta:
Ka turite galvoje tai sakydama(paryskinta dalis)? Meile, kaip jausma galima vertinti objektyviai, ar mylima zmogu  g.gif

As supratau taip, kad isimylejes zmogus negali objektyviai vertinti nei isimylejimo objekto, nei pacios situacijos. Tuo tarpu brandziai mylintis negyvena iliuziju pasaulyje.
Atsakyti
koks geras dalykas yra telefone sms ir skambuciu blokavimo programa. thumbup.gif kaip as anksciau jos neradau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eden* @ 2015 06 30, 14:27)
koks geras dalykas yra telefone sms ir skambuciu blokavimo programa. thumbup.gif  kaip as anksciau jos neradau  doh.gif  biggrin.gif

Ex pagunda blokuoji?
Yra yra tokia programa
Atsakyti
QUOTE(Eden* @ 2015 06 30, 12:27)
koks geras dalykas yra telefone sms ir skambuciu blokavimo programa. thumbup.gif  kaip as anksciau jos neradau  doh.gif  biggrin.gif


ka uzblokavai g.gif
Atsakyti
QUOTE(pasikeitusi @ 2015 06 30, 08:45)
As supratau taip, kad isimylejes zmogus negali objektyviai vertinti nei isimylejimo objekto, nei pacios situacijos.  Tuo tarpu  brandziai mylintis negyvena iliuziju pasaulyje.


Dekui, butent taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eden* @ 2015 06 30, 13:27)
koks geras dalykas yra telefone sms ir skambuciu blokavimo programa. thumbup.gif  kaip as anksciau jos neradau  doh.gif  biggrin.gif

Bet bent pas mane tai žurnale rodo, kad skambino bluokuotasis. Skambinančiam būna garsas kaip užimta. Greit jie susipranta, kas čia vyksta lotuliukas.gif
Atsakyti
zdrastie...nu, kralios, tai vis dar vartot akims svetimu moteru svetimiems vyrams?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2015 07 01, 08:00)
zdrastie...nu, kralios, tai vis dar vartot akims svetimu moteru svetimiems vyrams?


Ka cia akis rolleyes.gif yra ir daugiau ka patodyti lotuliukas.gif bigsmile.gif

P.s. Sveika, senai matyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Me-Boho ♥ @ 2015 06 30, 14:34)
ka uzblokavai  g.gif

nu kazi ka biggrin.gif

QUOTE(GAILE* @ 2015 06 30, 16:49)
Bet bent pas mane tai žurnale rodo, kad skambino bluokuotasis. Skambinančiam būna garsas kaip užimta. Greit jie susipranta, kas čia vyksta  lotuliukas.gif

pas mane skambuciu nerodo, tik sms nueina i slamsta. poto jas greit istrini ir ramu biggrin.gif

QUOTE(-burbanti- @ 2015 07 01, 09:00)
zdrastie...nu, kralios, tai vis dar vartot akims svetimu moteru svetimiems vyrams?

oo, kas apsireiske bigsmile.gif biggrin.gif
tarkuosi siknas?
Atsakyti
QUOTE(Eden* @ 2015 07 01, 12:39)
nu kazi ka biggrin.gif


Manai pades g.gif

Ir kaip sekasi nebendrauti? Dar nepasiilgai? 4u.gif
Atsakyti