Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalingas skubus patarimas

Sveikos mergaites.
Is karto atsiprasau jei ne ten tema pakabinsiu - tik ka prisiregistravau, todel nelabai aisku kaip cia viskas veikia.
Taciau patarimo reikia nors verkiant...
Esme tokia :
Drauge su vyru gyveno nesusituoke. Uzgyveno vaikuti.Per visa ta laikotarpi ( mazyliui jau astuoneri) jis ja apgaudinejo, zemino, priekaistaudavo del vaiko del mokslu kad atseit kam tu laika gaisti ir panasiai.
Galiausiai ja su vaiku isvare is namu ( namas jo tevu vardu ) i niekur.
Mama dirba, nuomuoja buta, plesosi del vaiko geroves, stengiasi kad viska turetu nes pacios tevai mire kai ji maza dar buvo.
Vaiko tevas prie pinigo, sms terorizuoja, jo moteris net masina gatvej pristabdo kad draugei vieno pirsto kombinacija suraityti.
Teismo sprendimu vaikas gyvena su mama.
Buvo susitare del minimaliu alimentu.
bet pasirodo teveliui negerai - grasina policijom, soc. darbuotuojom, alimentus tai moka tai ne.galu gale parase sutarti kad vaika ima vasaros atostogu, o mama turi duoti vaikui ta laikotarpi pilna islaikyma drabuziams, higienos reikmem, vaistam. Siuo laikotarpiu alimentu jis esa nemokes.
Nori keist sutarti kad vaika pasiimines tik savaitgaliais, nors mama kaip tik dirba d.d. Spaudzia kuo greiciau pasirasyti sutarti, nes kitaip vaiko isvis neims.
Ka daryti mamai, kuri vaika augina viena ir neturi kur jo vasarai palikti? Vaiko tevas visais budais kaisioja pagalius i ratus ribodamas jos galimybe dirbti ir aprupinti save ir vaika. Ka daryti ???
Atsakyti
Nelabai čia aišku kas ir kaip. Kodėl tie alimentai susitarti minimalūs o ne priteisti normalūs ir kodėl mama su vaiku išėjo kaip stovi tiek metų pragyvenę kartu g.gif Ir kas per sutartis kad mama turi mokėt už tėvo pasimatymus su sūnum? blink.gif Istorija pasako tik tiek, kad vaiko mama visai nekontroliuoja situacijos ir neturi rimtų žmonių aplink kas patartų ir pasirašinėja neaiškius dokumentus nepasitarus su teisininkais. Patarimas susirast gerą advokatą ir konsultuotis.
Atsakyti
Jokios sutartys negalioja be teismo sprendimo schmoll.gif nei senesnes, nei busimos. Visi alimentai priteisti ir tik teismo budu juos galima didint ar mazinti, taip pat ir vaiko lankymo grafika nustato teismas 4u.gif uzguita moteris pasiduoda vyro terorui ir tiek.
Ka daryciau as: paduociau i teisma alumentu didinimui del pasikeitusiu aplinkybiu, taip pat vaiko lankymosi pas teva grafika. I alimentus iskaiciuociau aukles islaida, stovyklas, dienos uzimtumo burelius biggrin.gif ir neliktu problemos del vaiko padejimo vasara biggrin.gif kai gerai teisininkas viska surasytu tai manau pats tevelis gazus nuims. O nemoka alimentu, perduoti iskart anstoliam ir t.t. Na karas deja juodas, bet lipti, sikti ant galvos neleisciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2015 07 08, 23:28)
Jokios sutartys negalioja be teismo sprendimo  schmoll.gif

Deje, bet galioja. Jeigu žmonės kažką susitaria ir laisva forma surašę sutartį padeda savo parašus- teismo atveju tai svarus įrodymas.
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 07 09, 21:41)
Deje, bet galioja. Jeigu žmonės kažką susitaria ir laisva forma surašę sutartį padeda savo parašus- teismo atveju tai svarus įrodymas.


Negalioja schmoll.gif tiksliai zinau, nes.butent taip teiseja isaiskino man teisme mirksiukas.gif
Gali pasirasyti taikos sutarti ir.teisme patvirtinti ja. Galioja tik teismo sprendimas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 12 liepos 2015 - 20:18
QUOTE(Rykute @ 2015 07 12, 20:13)
Negalioja  schmoll.gif  tiksliai zinau, nes.butent taip teiseja isaiskino man teisme  mirksiukas.gif
Gali pasirasyti taikos sutarti ir.teisme patvirtinti ja. Galioja tik teismo sprendimas  cool.gif

Konkrečioj jūsų situacijoj gal negaliojo, bet daug sutarčių gyvenime yra pasirašoma be teismo. Kad ir turto perdavimo.
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 07 14, 23:41)
Konkrečioj jūsų situacijoj gal negaliojo, bet daug sutarčių gyvenime yra pasirašoma be teismo. Kad ir turto perdavimo.


Tai as butent ir rasau konkreciai siai situacijai del vaiko islaikymo blink.gif negalioja jokios sutartys ir teismo sprendimas jei yra, ji pakeisti gali tik kiyas teismo sprendimas. Taip pat ir lankymo grafikas, tevai zinoma susitaria graziuoju ir gal nevykdo to grafiko numatyto teismo nutartyje, bet pakeisti galima tik kutas trismo sprendimas. O prie ko cia turto perdavimas? g.gif
Atsakyti