Įkraunama...
Įkraunama...

Šinšiliukų-pūkuotukų namučiai

temos TĘSINYS

user posted image

Junkitės prie mūsų būrio visi, kas myli pūkuotukus, augina ar domisi jais. Čia bendraujame
nuoširdžiai ir be atlygio smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Na mes pasirodom kaip užaugom ir ieškom naujų namučių mūsų numylėtiniams. smile.gif .Turim porelę, nu jau mergytės ramumas neapsakytas, o berniukas tai nerimsta, vis ją baksnoja biggrin.gif

http://www.part.lt/i...e0354aec306.jpg
Atsakyti
Labas rytas,

gal kas žinote koki veterinarą Kaune, kuris ir savaitgalį priimtu..? Zoologijos sodo gydytojo telefoną jau turim, jis tik pirmadieni Kaune bus, o mūsų šinšiliukas apatiškas, ausys nuleistos, akys primertos, niekur neužšoka, nieko neėda... o buvo visad toks pusiau laukinukas.. nelabai pagausi.. šiandien jis toks pasidarė verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės! Vis paskaitau jūsų forumą, nes ir pati auginu vieną pūkuočių (šiandien mums 11-ka mėnesių). Turėjome jau visokių nuotykių: daug streso sukėlusią kelionę į kaimą, išsitepliojimą aliejumi, pilvelio problemų. O šiaip, augam stori, pūkuoti ir laimingi smile.gif
Nusprendžiau parašyti ir pasiteirauti apie dar vieną dalyką,- ar esate susidūrę su tokiu reiškiniu, kaip šinšiliuko pavydas? Mes su draugu nesugalvojame kitos priežasties, keisto mūsų berniuko elgesio, kaip tik manęs pavydo mano draugui.
Faktas, kad šinšiliukams labiau patinka šeimininkės moterys, bet negali sakyti, kad ir su draugu nesugyvena, taip, draugas jam pasako kažkokį griežtesnį žodį (nes aš tik nuo laidų saugau, šiaip, leidžiu viską smile.gif ), pypsi ir kanda, jei draugas nori jį paglostyti, bet šiaip, savanoriškai lipa jam ant rankų ir skanukus iš jo rankų valgo.
Tiesiog, dabar yra taip, kad vasarą draugas dirba komandiruotėse ir namuose būna retai, bet kai grįžta, prasideda visi šinšiuko bajeriai: pradeda smarkiai reikalauti mano dėmesio, graužia grotas, kiša nosytę, jei su pirštu patapšnoju nosytę ir sakau, kad negalima, jis nepyksta, bet dar labiau ją kiša; narve išvarto viską: numeta gertuvę, druską su visu laikykliu, kreidą (viską traukia įsikandes dantimis su nemenka jėga, kad net visas narvas dreba); mėto šakas, mėto skanėstus- žodžiu, viską pradeda griauti ir ardyti, jei kažką bandai sutvarkyti, jis vėl daro tą patį.
Kai paleidi pabėgioti, jis tada provokuoja mane žaisti. Na, ir jaukeli mėnesiai, kai ant mano rankos (ar kojos) pradėjo lipti kaip ant patelės biggrin.gif nieko rimto nedaro, tiesiog pribėga, užšoka,
porą sekundžių pasitrina, tuo pačiu švelniai dantukais grybšteldamas ir vėl nubėga.
Kai draugas išvažiuoja, po kokios paros grįžta ir mano geras, ramus šinšukas smile.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif
Norisi kažkokio augintinio...Kad lauktų namie...Būtų galima prižiūrėt ir pasidžiaugt smile.gif Esu laikius seniai seniai šinšilą. Tik ne ilgai...Nes aš ją tik prižiūrėjau smile.gif Bet iškilo klausimas...Esu aš UK. Čia kaip visiem žinoma, viskas kitaip. Koki reikalavimai būtų šiam augintiniui? O gal nėra jokių reikalavimų? Augink, šerk ir turėk jam didelį narvą?
Atsakyti
Kreipiuosi i tuos kurie augina dvi sinsilytes mergaites . ar jos nesipesa ? Gerai gyvena viename narvelyje ? Mes jau turime viena sinsila bet norime ir antros tad nezinome ka daryti ir mums baisu kad jos nesipestu !! Atrasykite man ! Dekui
Atsakyti
Sveikos sinsiliuku augintojos.Pardavinet ketiname 2metuku porele,pirkome dukrai,bet tenka patiems rupintis.Norisi surasti naujus namucius ir mylincius seimininkus.rytoj ikelsiu foto
Atsakyti
Tema taip apmirus unsure.gif Jauciu pasikalbesiu pati su savimi biggrin.gif
Jau balandzio menesi bus metai kai musu sinsila-Čipas apsigyveno pas mus.Laukinukas iki siol,i rankas savo noru nesiduoda,bet jau nepyksta,ir net matau,kad patinka kai glostome ji uz ausyciu,kakla,net uzsimerkia is malonumo smile.gif Bet kalba ne apie tai.Man jis siandien labai keistas unsure.gif Pyktas,nuo ryto pasislepus savo namalyje,pastoviai po savimi kazka kasa,ir nuolatos "ciaudijo"Po piet ciaudulis dingo.Dabar vis tampo savo ausis,trinasi burna ir dandim i kreida,kasosi uz ausu,zandus."Lenda"prie savo pimpaliuko.Kai kalbinam pradeda verkti.Neprisileidzia kai norime paglostyti.Valgo gerai.I ka jums tai panasu? unsure.gif
Atsakyti
Sveiki,

Ieškau pirkti šinšilų patelių,arba porelių ax.gif Jeigu turite,prašau parašykite man į až. 4u.gif
Atsakyti
Dovanojame Šinšiliuką, trys metai, sveikas, guvus, tik labai nedrąsus, labiau norėtume padovanoti tiems, kas ieško savo šinšiliukei draugo, nes su žmonėmis jis nėra jaukus, tai galvojame, gal gyvenant su drauge jo gyvenimas būtų laimingesnis..

dovanojam su narveliu
gyvename Kaune
Atsakyti
Parduodamos trys šinšilų patelės. Joms 2,5 mėnesio. Gyvūnėliai judrūs bei smalsūs.
Kaunas
Atsakyti
Mes siryt radome savo sinsiliuke negyva... Jai buvo nepilni 7m. Neramina mintis, ar negalejo jai pakenkti berzu sakos, kurios buvo jos narvelyje (nors berza griauzti mego)? Diena pries sinsiliuke buvo lyg patinusiom akim, ale pamanem jog apsimiegojusi g.gif Ar cia dantuku bedos, ji nuo pat mazumes nebuvo grauzike, kaip kad kiti sinsiliukai. Ale su dantukais lyg ir nebuvo matomu bedu. Dar klausimas, ar galejo itakoti musu Bellos netekti, suns isigijimas? Jis prie narvo prieidavo, bet sinsiliuke kaip ir bendraudavo su suniu. Nebegdavo sleptis. Galvoje daug minciu... Ar ka mes blogai darem? Kodel ji gan trumpai mus dziugino verysad.gif Padekite suprasti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bumbeklė: 25 rugsėjo 2016 - 15:44